Основа-Кафедра. Анализ. Обсуждение № 6 Автор: Лилия Фокс
Сейчас на сайте 2134 человека
Кто онлайн?
Популярное
Новые авторы
Присоединяйся
twitter
youtube

Инна 5


Молюсь за мир в Украине!
Общая информация:
Город, странаМОЯ РОДИНА - УКРАИНА. ЛЬВОВ - ДНЕПР - СУДАК.
Дополнительная информация .......Живу с тех пор, как родилась, не прерываю с Богом связь... Как сердцем чувствую, дышу, так и пишу, так и пишу... автор Инна Левченко.
Последний визит 20.11.2017 23:55
Дата регистрации 20.03.2014 23:11

Темы на форуме

На данный момент автор ничего не опубликовал.

Автор рекомендует

Ирина РуснакСтеповыйАлександр ЖуравскийЕвген ВасиленкоГретаЮрий МельниковМарина ТерентьеваМАГДАБорис НеменовОлег Ачкасов1Геннадий ДегтярёвМислович ОксанаШон МаклехДМИТРИЙ ЧЕРАШНИЙникитисОмельницкая ИринаСерж ТютюнникЕлена МарсМЛЕЧНЫЙ ПУТЬЖорж ЮркивОксана Васильевна ФедишинВладимир МихайловВулпекулаГеоргий ГоловкоСветлана_ДнепропетровскПилипенко Сергей АндреевичСергей Стрельников Борис СмыковскийЕлена ЯсковецЭдуард НегановНаталья СидоренкоВалентин БелыйНиколай БескровныйВладимир СенаторовОлександр КобиляковКРЫМЧАНИНЛеонид БеляновВиктор ШтальСергей СорокасТая СорокаСергей ЛевченкоАндрей Зеленский

Вход для авторов
Забыли пароль?
В прямом эфире
1. Я надіну червоне намисто
Не подобається спосіб вживання слів
1) "надіну" ( без аргументації – подобається "надягну" );
2) "сповнена... від уваги" – "чим" чи "від"? Можна бути сповненою власною увагою, чи відчуттям чужої уваги, але тут потрібні дещо інші слова.
Перші 4 рядки містять 2 окремі речення. Та й наступні 4 можна було б також на 2 розбити та (можливо) у передостанній рядок ко́му додати...
Рими не вражають.

2. Зречення
Не виходить читати як вірш, бо ритмічність у першому рядку не така, як у двох наступних (хоча цю схему старанно витримано). До того ж, перші рядки з тріад не заримовано – так, деяка співзвучність...
"Зріклась" – помилка ( слід "зреклась", бо "зрікатися", але "зректися" ).
"По всьому світу" – так кажуть про світло, а про всесвіт – "світі".
Після "а ти пливла" кома.

3. Світлотінь
Від рим, ритмічності й за змістом враження добре. Хіба що слово "уві" за словником має наголос на другому складі, та не подобається рима "ві́ру/скульпту ́ру" (вибачте – за змістом попросилося заримуватись "як макітру" ;) ).

Загальне враження від поданих віршів негативне. Одначе я знайомий з іншими творами Лілії...
Основа.
Рецензия от: Том де Кэт
2019-09-16 02:29:09
Так і є...
Рецензия от: Владимир Полежаев
2019-09-16 01:36:51
Прелесть, спасибо

Рыжая кошка, с пушистым хвостом,
Осень творила на пару с котом.

Всех благ
Рецензия от: Тимошенко Олександр
2019-09-15 23:46:39
На форуме обсуждают
Один з найкрасивіших парків Закарпаття — Австрійський парк Шенборна на Закарпатті був відкритий в 2013-ому році. Неймовірний парк, розташований на 12 (...)
Рецензия от: Зрадонька
2019-09-15 21:53:28
Осінь саме та пора, коли хочеться насолодитися яскравими барвами, сонцем, що легко зігріває і природою, яка вабить золотим мотивами. В багатьох містах(...)
Рецензия от: Зрадонька
2019-09-15 21:51:00
Все авторские права на опубликованные произведения принадлежат их авторам и охраняются законами Украины. Использование и перепечатка произведений возможна только с разрешения их автора. При использовании материалов сайта активная ссылка на stihi.in.ua обязательна.