Голосування №3 (ВМ-4)
Конкурс "Українська літмайстерня - 10" (Бакхій)
Сторінка для прийому текстів на конкурс "Українська літмайстерня - 10" (Бакхій)
Підсумки голосування на конкурсі "Українська літмайстерня - 9" (Анапест)
ГОЛОСОВАНИЕ конкурса "ЧАЙКА"
ПРАВИЛА ПОЭТИЧЕСКОГО КОНКУРСА «ЧАЙКА»
АНОНС ПОЭТИЧЕСКОГО КОНКУРСА «ЧАЙКА»
Конкурс "Вільний мікрофон - 4"
Сейчас на сайте 1499 человек
Кто онлайн?
Популярное
Новые авторы
Присоединяйся
twitter
youtube
Чем ниже человек душой, тем выше задирает нос. Он носом тянется туда, куда душою не дорос. Омар Хайям

Автор: райка
Тема: Патриотические стихи
Опубликовано: 2015-01-09 12:16:19
Автор не возражает против аналитического разбора и критики в рецензиях.

Богдан Ступка

Богом даний ненці-Україні
Розуму і мудрості актор,
Слави і майстерності цеглина,
Муру з назвою - наш Кодекс Тор.

Гордість нашої землі, Вітчизни,
Вищий замків вічності талан,
З нашої землі прекрасна криця,
Вод Дніпра і Києва ти дар!

История cоздания стихотворения:


Понравилось произведение? Поделитесь им со своими друзьями в социальных сетях:
Количество читателей: 2082

Рецензии

Всего рецензий на это произведение: 3.
Мені подобаються вірші , присвячені Особистостям. Схиляю голову перед талантом Богдана Сильвестровича Ступки... Раєчко, Ви написали про те, що відчуває серце. З повагою та найкращими побажаннями, Алла Продащук.
2016-03-10 23:34:09
Такій особистості гріх не присвятити вірш.
2016-03-10 23:39:20
Щиро та гарно.
2015-02-05 01:21:22
Це мій улюблений український актор.
2015-02-05 11:58:33
Людина, яка рішилася вийти на сцену, уже має мій респект. Справжній актор, це зеркало, в якому ми бачимо самих себе. Тяжка доля у них. Хоча, ми цього не замічаємо. В сьогоднішній час, бульварна преса, нам дає поштовх як ми пованні думати і як ми повинні бачити цих акторів. І чим більше скандалу тим більше вони на нас заробляють. Є і такі актори яким це потрібно. Розумію це не є новиною для всіх нас. У нас, в Дрогобичі, був театр. Школа була непоганою. Но, щоб вийте дальше, а артист, якщо він справжній артист, шукає завжди свою сцену і своїх глядачів. І чим більше, тим він яскравіше іграє. Дрогобич місце провінціальне. Львів і Київ на той час були дуже повязанні з Москвою. Так, що все було наодному завязанно.
Фільм, Тарас Бульба, мені сподобався ігрою акторів. Зміст переданний по Гоголю. Скажу відверто, коли козаки у фільмі вмирали і кричал " За Русську землю", слух це різало. Но, роки два назад, не думаю, що знайшлося би багато людей, яким це би не сподобалося. Так, що все закономірно.
В Україні дуже мало робилося для того, щоб мистецтво розвивалося. група "Океан Ельзи" по суті перша, яка родною мовою заспівала. І стиль пісень не проросійский.
Є дуже багато матеріалу, по якому можна робити і фільми і книжки. Я надіюсь, що це почнеться. Треба побільше істпричних фільмів, сучасних фільмів. Потрібно не переводити турецькі серіали на украінську мову, а свої знімати. "Вечірній квартал" дуже багато робить в жанрі комедії, але і те скоро надоїсть. Війна закінчеться і зараз потрібно все робити для того, щоб цей патріотизм, який зараз появився, не дай Бог знову забувся.
А Богдан Ступка жив, як всі ми. Був грішним, був не грішним, але він був. І залишив на мою думку непоганий слід , по якому можна дальше йти...
2015-01-14 09:31:36
Валерий, я с вами абсолютно согласна. Я это человека уважаю за его огромный талант, ы те образы которые он создал, вписали его в историю кинематографа, причем образы великих украинцев. И мне все равно каким он был человеком в быту, хотя его коллеги всегда с уважением говорили о нем.
2015-01-14 18:09:05
Что-то глючит, буквы пропадают
2015-01-14 18:10:54

Оставлять рецензии могут только участники нашего проекта.


Регистрация


Рейтинг произведений


Вход для авторов
Забыли пароль?
В прямом эфире
Вспоминается исторический "прикол". Поклонник гладит предмет своего обожания, пальпирует разные зоны тела. Она, наконец, говорит: "То, что Вы ищете, находится у меня за ухом. Я натурщица Пикассо!
Рецензия от: марина чистякова
2019-04-21 03:26:08
А я всё о медиках. Есть такая мудрая фраза у медиков - показателем мастерства хирурга есть не число проведенных операций, а число операций, которых удалось избежать. История показала, что войны превращают человека в зверя, и великая мудрость "отцов нации" " не допускать войны. Ну,достались нашим "отцам" дети разные, пусть "недолугі, вата", не сумели понять смену Ленина на Бандеру, родного для них языка на державну мову, но они всё равно "наши"! Лидеры нации должны быть гомеопатами, а не хирургами с тупыми и грязными скальпелями, приведшими к ампутации части страны. Можно было не допустить всех этих событий, быть мудрей, хитрей, предвидеть, как поведёт себя юг, восток и коварный сосед. А так каждый день, в среднем по человеку, какая то "снайперская" война, больше похоже на охоту или отстрел...Грустно...
Рецензия от: марина чистякова
2019-04-21 03:17:29
ПовсЦанцы. Аминь.
Рецензия от: Стрега
2019-04-21 01:26:14
На форуме обсуждают
Живеш горбатим, як закон,
живеш, підбріхуючи в тон,
і брешеш навіть без потреби
останню правду, як патрон,
приберігаючи для себе,

і думаєш: – К(...)
Рецензия от: Солнечная почта
2019-04-20 23:19:15
Поет не там, де бенкетують,
не за столом, не при столі –
йому стілець запропонують
лише підвівши до петлі,

і скажуть – Стань-но на весь зріст! –(...)
Рецензия от: Солнечная почта
2019-04-20 22:32:42
Все авторские права на опубликованные произведения принадлежат их авторам и охраняются законами Украины. Использование и перепечатка произведений возможна только с разрешения их автора. При использовании материалов сайта активная ссылка на stihi.in.ua обязательна.