Страница Абсурдыня (для поэтесс)
/ Конкурс Абсурдов /
страница Абсурд (для поэтов)
/ Конкурс Абсурдов /
Сейчас на сайте 2751 человек
Кто онлайн?
Популярное
Новые авторы
Присоединяйся
twitter
youtube

Авторская страница закрыта.

Возможные причины:

  • автор самостоятельно закрыл страницу для просмотра

Вход для авторов
Забыли пароль?
В прямом эфире
Як Ви маєте рацію, пане Володимире. І це біда не тільки ,,плебеїв,, від російської мови, а й ,,патриціїв,,

Коли людина використовує нецензурну лексику?

1. Коли людина щось вимовляє під гаслом,, Я не лаюсь матом, я їм розмовляю,,. Тобто, мат використовують у якості сполучника, вигуку. В цьому випадку можна зробити висновок, що у людини дуже малий словниковий запас, яким вона вміє користуватися.
2. Коли матірна лексика-це консолідуючий чинник для людей однакового рівня духовного розвитку. При цьому речення з заміною кореневих морфем будуються за принципом: . Корова не вміє розмовляти не тому що вона дурна. Це рівень її розвитку, та от халепа, треба якось спілкуватися.
3.Коли у людини є потреба сваритися або це потребує емоційний стан. А це стає тоді, коли у неї виникає незадоволення кимось або чимось. Спочатку роздратованість, гнів, ненависть потім сварка з використанням з більшою
вірогідністю матірних ніж шляхетних слів. А справлятися з своїми з своїми пристрастями вона не вміє і не бажає вчитися цьому. Вимовляти лайку вголос або про себе не має значення. Мислеобраз з темної аури йде від людини і в тому і в другому випадку. Подібні притягуються один до одного і тому людина з темною аурою тільки посилюється таким мисле образом. Це по-перше. По-друге, у людини з ненавистю у серці руйнується нервова система і падає рівень духовного розвитку( випадок з Далай-Ламою).
Людина це система, яка є копією іншої системи, Всесвіту. Суть будь-якої частини людського організму і душі є у якійсь частині Всесвіту. Якщо казати мовою Біблії, то по образу і подібності. Тому, використання назв животворящих органів чи їх символів в якості лайки, образи і приниження когось, це і невігластво і богохульство.
4. Коли нецензурна творчість це епатаж, який намагаються прикрити і виправдати чим завгодно і за яким стоїть звичайна цинічна користь.
Якщо у тебе виникає потреба сваритися з допомогою матірних слів і взагалі сваритися або показати свій багатий емоційний стан спробуй шукати можливості знешкодити цю язву, а не причину щоб залишити і виправдати її.
Ще раз підкреслю, що будь яка лайка, цензурна чи не цензурна, руйнує духовну суть людини і ускладнює її шлях до тонкого світу, яка б вона не була метафорична чи поетична ( якщо це слово можна застосувати до лайки )
Рецензия от: Владимир Шатровский
2020-06-06 10:44:20
Мы – адепты слова, буковки всё пишем,
В сварах не участвуем, скромные до боли,
Если что случается, пальчик к губкам: тише!
Нас таких побольше, чем по шкафам всем моли…
Вскормлены идеями?(с) Может, но какими?
Вместо мяса кормлены с детства только ими…
Натали! Как адепт адепту скажу, не взирая на идеи: Хорошего дня и настроения)))
Рецензия от: Юрий Роновский
2020-06-06 10:43:24
Выходит)
Рецензия от: Вики
2020-06-06 10:42:38
На форуме обсуждают
‎Guido Fawkes‎ до Немного здравого смысла
2 червня о 09:09
США в эти дни доказывают нам что сколько быдло социалом ни корми - они не изм(...)
Рецензия от: Юрко
2020-06-06 09:12:44
«ЧТОБ НЄКОМУ БИЛО РОЖАТЬ БАНДЄРОВЦЕВ»

70 років тому, в 1949 році, поблизу одного з колимських концтаборів за наказом Москви живцем потоплено в боло(...)
Рецензия от: Радонька
2020-06-06 07:49:47
Все авторские права на опубликованные произведения принадлежат их авторам и охраняются законами Украины. Использование и перепечатка произведений возможна только с разрешения их автора. При использовании материалов сайта активная ссылка на stihi.in.ua обязательна.