АНОНС конкурса "Ветер вольных вод"
/ АП Творческие конкурсы /
БОЛЬ ЗЕМЛИ
/ АП Текущий момент /
Сейчас на сайте 1794 человека
Кто онлайн?
Популярное
Новые авторы
Присоединяйся
twitter
youtube
дякуючи чортам за науку, а Богу за Підтримку, — ні дня, ні каїну, ні юді, не рідня.

Автор: Юрій Зозуля
Тема: Патриотическая проза
Опубликовано: 2019-03-27 19:09:36
Автор не возражает против аналитического разбора и критики в рецензиях.

Од українського Ланового, та інших не акторів... Прочитайте?

Ось іще одне, колись коштовне, вірше місце офірую під мерзенну прозу...
Аби вступити чимось, до стар(овинн)их рядків
                                      і  що  засвятять  звуки  Гімна,
                                      якщо заполонили владу -"-?
додам найактуальне наразі
                                      не з небесної: з бесної манни -
                                      новітні "гетьмАни"... геть, манw@lzман!

В. Лановий. ТАЄМНИЦІ НЕЗАКОННОГО ЗБАГАЧЕННЯ БУДУТЬ РОЗКРИТІ І КРАЇНА ОЧИСТИТЬСЯ ВІД ПИЛУ І ПОРОХУ
Навіщо мільярдеру другий термін президенства, запитуєте, – щоб не допустити суспільство до таємниць злочинного збагачення підчас першого терміну та уникнути кримінального покарання.
Але правда обов`язково проб`ється і, як бачимо, цього не треба довго чекати. Не дивно, це закон Всесвіту, закон справедливості: зло повинно бути покаране!
Порошенку здається, що влада, здобута незаконним шляхом, як він намагається зробити, дозволить йому зберегти себе і свої мільярди від арештів і конфіскацій, які наступлять після програшу у перегонах. Маю його заспокоїти – Ваші гроші знаходяться на рахунках у західних банках і в офшорних зонах, а значить – під пильним оком дядюшки Сема! Відкриті проти Вас і ваших «друзів» кримінальні провадження будуть доведені до завершення і покарання, включаючи конфіскацію доларів. Тобто перемога будь якою ціною не допоможе і свої статки Ви не збережете! Краще б Ви ховали свої прибутки у Росії. Хоча і сам Путін не довіряє місцевим банкам!
Зрозуміло, прихильникам Порошенка – психологічно зомбованим рабам і утриманьцям - важко сприйняти журналістські розкриття, факти і покази свідків щодо пограбунку власного народу, навіть коли вони акцептовані і підтверджені генпрокурором. Їм здається, що президент зі своєю зграєю біля корита – всесильні, на брутальні матеріали вони «зварганять» бруд проти опонентів і таким чином повернуть віру людей?
Чи одурманені релігійною оманою українці сподіваються, що ця аморальна, бездуховна, антихристиянська людина зрадить своїм барижним, фарисейським ідеалам і цінностям, яким він був відданий, пербуваючи на олімпі влади? Ні, ніколи не зупинеться ця ненаситна, цинічна, брехлива людина, доки не буде покарана законом і народним презирством.
Порохолюби заспокоюють себе, що на все воля божа. Але тверезі, порядні, активні українці знають: на Бога сподівайся, але сам не схиб і свій хрест неси!
Прихильники Порошенка, задумайтесь, перш ніж віддавати ваше найголовніше право – ваш голос. Це право краще жити вам, вашим дітям та онукам, що можливо в інших, вільних і справедливих умовах в Україні. Не бути рабами ще 5 років не тільки під Порошенком, а й під цими Гройсманами, Яценюками, Луценками, Пашинськими, Турчиновими, Ревами, Кононенками, Грановськими, Свинарчуками, Розенблатами, Паліями, Гримчаками, Геращенками та іншими. Влада Порошенка йде в нерозривному комплекті з цими мерзотними чоловічками (в тому числі і в жіночому обличчі), готовими служити за гроші хоч бісу, хоч дияволу. Ви хочете віддати голос і цим ненажерливим особам?
Вибори 31 березня повинні зупинити цю зграю примітивних брехунів. Дайте очистити повітря від цього пилу і пороху.
Слава Україні та патріотичним українцям!

2 квітня:   Залізна леді не програла перегони Порошенку
Попередні результати приголомшили. Ніхто такого не чекав. Усі реальні результати перевернуті. Ми побачили, що роблять гроші у безмірних кількостях.
Ми знали, як махровий олігархічний лад по-драконівськи експлуатує і руйнує народне господарство, людську працю і соціальні відносини. Собі ж олігархат накручує мільярдні надприбутки, а своїм прихвостням – мільйонні доходи.

А тепер ми побачили, як олігархічна система ламає залишки демократії, які ототожнюються з вільними виборами, і може дати будь який спотворений результат голосування, що її влаштовує.

Ми побачили, з яким неприхованим задоволенням і радістю Порошенко коментував попередні результати голосування за екзіт-полом. Ніби він переміг у кампанії, а не пробивається у другий тур.

Що це означає?
По-перше, його головна задача - не пустити Юлію Тимошенко у другий тур, бо саме вона готова реально посадити його і його прислужників на «кіл» і позбавить злодюг і вкраденого майна, і джерел збагачення.
По-друге, він отримав ті відсотки, які йому заздалегідь «намалювали» замовні соціологи, а тепер ніби отримані в ході голосування. Значить він вважає, що його маніпуляції спрацювали і мільярди з бюджету, використані для підкупу виборців, дали необхідний ефект.
Порошенко нам нахабно демонструє, що він може купити усіх і ніхто його не зупинить.

Чи маємо ми право у такій ситуації опустити руки? Хочу сказати: яким би не був остаточний результат, ми не повинні розчаровуватися і зневірюватися. Ми вийшли на боротьбу з барижництвом, мародерством і беззаконням. І маємо продовжувати цю боротьбу. Юлія Володимирівна стала прапором цієї боротьби. І якщо ми впадемо у відчай, то ми зрадимо і її, і наші власні ідеали.
Ми не можемо покладатися, з відомих причин, і на Зеленського як на можливого президента, хоча якщо буде суперництво у другому турі між ним і ПОПом, то очевидно, підтримувати треба буде саме молодого політика. Зрозуміло, що і Зеленський має піднятися до рівня європейського державного діяча.

Що у підсумку?
1) результати голосування на виборах президента України сфальшовані; треба оскаржувати результати першого туру і за порушення закону про вибори президента (в першу чергу через масовий підкуп виборців та інші суттєві порушення) у судовому порядку усунути Порошенка з перегонів;
2) при оскарженні результатів необхідно залучити до скарги якомога більшу кількість учасників демократичного спрямування; демократичні партії мають зрозуміти, що треба об`єднуватися у боротьбі з узурпатором і його паразитуючою олігархічною системою;
3) олігархічний устрій – не довговічний, він провалиться скрізь землю, але потягне із собою увесь український люд; нам не можна розслаблятися і сподіватися на Зеленського як на паличку-виручалочку; боротьба з Порошенко продовжується, вона просто стає складнішою і тривалішою, ніж якби ЮВТ вже зараз стала президентом.
============================
Чим кут зору більший, тим він тупіщий? А саме чим?? Чи за кут сліпоти???

Во-первых, со всеми подкупами и фальсификациями Порошенко проигрывал президентские выборы Тимошенко как единственному реальному оппозиционному кандидату. Если бы не запустили некое «новое лицо», которое должно было забрать почти все протестные голоса в стране.
Такое мнение высказал в размещенном несколько минут назад в Фейсбуке тексте политолог Дмитрий Корнейчук.

Во-вторых, Порошенко на самом деле и не хотел оставаться на второй президентский срок. Но ему требовались гарантии личной безопасности, безопасности для его бизнеса и сохранения всего награбленного. И ключевое — возможность остаться в стране и скрыться за депутатским мандатом на осенних выборах. Такую возможность давал только Зеленский.

В-третьих, администрация Трампа достаточно четко показала, что не хочет видеть пророссийского Порошенко на второй срок. А это — весомый фактор.

В-четвертых, Порошенко обчистил за пять лет всю страну. И ему меньше всего надо было оставаться президентом в пик выплат внешних долгов и при пустом бюджете.

В-пятых, Порошенко и олигархам надо было снять тот уровень злости населения в стране, который накопился за пять лет.

Чтобы люди не взяли вилы, им надо было дать имитацию победы их протестного кандидата. Провести имитацию «выпуска пара».

Собственно, все эти факторы и привели к компромиссному решению сделать президентом Зеленского.

Мало того, Зеленский-президент выгоден всем олигархам, поскольку этот слабый президент позволит им спокойно и дальше дерибанить страну. И каждому завести свою фракцию в Раду.

Особая циничность технологии с Зеленским в том, что миллионы украинцев на полном серьезе думают: мол, мы наказали эту власть и Порошенко. А в итоге — всех опят ь развели, как лохов.

Так же, как и в 2014 году, когда олигархи привели к власти Порошенко, чтобы он не трогал всех тех, кто был при Януковиче

====================================
"Лариса Волошина, журналіст, публіцист: Московське болото запалило для України обманні вогники
Ну то ж, перший тур виборів пройшов. Час робити висновки. Попри те, що остаточні результати стануть відомі згодом, основні тенденції зрозумілі. Поки країна запекло сперечалася В чи В, Ю чи В, Ю чи П, П чи Ю - казковий Гамельнський щуролов вкрав дітей. Українська молодь, вважає, що підтримує першого в новітній історії України несистемного не політика. Але насправді вона проголосувала за "загальнопонятний язик" і "чтоби не було війни". Справні ляльководи-реваншисти зійшлися десь посередині, - пише Лариса Волошина для День. - А саме - на новому поколінні українців, проманіпулювавши його несформованими цінностями та кричущою неосвітченістю, яка теж, до слова, є продуктом маніпуляції масовою свідомістю.

Проросійські виборці Зеленського ані на крихту не вірять в те, що він продовжить курс на НАТО та ЄС. Проукраїнські голосувальники та проєвропейська молодь не вірять, що проведений ЗЕ флеш-моб в підтримку російських артистів, яким заборонений в’їзд в Україну через підтримку анексії Криму - це ознака проросійської позиції їх обранця. Хто з двох таборів кого юзає? - Відповідь очевидна.

Так вже сталося, що кожне покоління українців стикалося з вибором: боротися, чи слухняно слідувати за сопілкою балакуна. Сплеск войовничої енергії одних завжди супроводжувався тисячами пристосуванців, які не бачили нічого ганебного в тому, щоб прислуговуватися московитам, совєтам та іншим переможцям. Поки одні гинули від штиків більшовистської навали, інші відкривали ворота українських міст, пов‘язуючи поспіхом червоний бант, колорадську стрічку, або іншу ознаку холопської покори. Не все так вже і страшно, скажете ви. Не страшно - лячно!

Як в автентичних казках братів Грим. Молодь хоче жити як в Європі, але голосує за відверту радянщину та російщину. Це більше ніж передвиборча проблема. Це вирок. Під час цієї компанії молодих людей зваблювали розповідями про заможне європейське життя без корупції. Погоджуюся. Так і було. Але пропускати повз вуха антиукраїнські жарти про Україну-порноактрису, про смішного малороса, про громадянський конфлікт та війна вигідна олігархам їх ніхто не примушував. Це вони самі.
Серед юних прихильників Зеленського не спостерігається жодного обурення останньою серією "Слуги народу", де президент Голобородько єднає 26 сепарувавшихся Україн в одну. Через мовне питання сепарувавшихся. І все. Ані тобі Путіна, ані російських військових, ані Криму, який навіть в цьому кінемотаграфічному пропагандистському продукті не повертається до складу уявної України. Нема Криму. Забудьте про Крим. Створивши хибну уяву, що Зеленський уособлює протестний електорат, реванш назвали протестом. Звичайна підміна понять. І ось вже маємо.

Та молодь, яку підбурили голосувати за нібито сучасні європейські сенси - в притул не бачить, що підживлює своєю енергією проросійську, прорадянську частину українського суспільства. Що це, як не морок?Для проєвропейського виборця Зеленського виявилося достатньо багатозначних підморгувань людини, що претендує на найвищий пост в державі. Вони не вимагали від нього пояснень, не намагалися співставити його ціннісний ряд зі своїм. Їх не засмутили промовки про уклінну позу, миротворців на лінії розмежування та прямі перемовини з ватажками "Л/ДНР". "Посередині домовимося". "Проведемо референдум за пункти примирення з Росією". "Інтернет-голосування". "Фейсбук-опитування посередині". "Забудьте про Крим". "Для початку треба перестати стріляти".

Це не протест, шановні. Це національний суїцид оформлений під гру у "Російську рулетку". Що не заява - то постріл у голови мільйонів.

В Україні є протестний потенціал. І він сьогодні протистоїть проросійському популізму та загрозам реваншу. Для того, щоб збагнути, що таке протестний вибір необхідно подивитися на той шлях, який Україна пройшла за роки Незалежності. 28 років тому це була чи не найбільш радянська республіка. Комуністичну риторику використовували навіть націонал патріоти. Ніхто, повторюю ніхто в Україні в ті часи не наважувався озвучити публічно те, з чим до Європи йшли Польща та країни Балтії.

Соціальні стандарти, робітники та селяни, пенсії та зарплати, мораторій на продаж землі та сприяння держави "крєпкім господарникам" - все це роками звучало з високих трибун та екранів телевізорів. Паралельно існувала несистемна спільнота, яка слово за словом, сенс за сенсом, крок за кроком просувала національну культуру, відродження, створення середнього класу.

Ця спільнота з’являлася під час Майданів, підіймаючись за право бути громадянами - платниками податків, а не підданими, яких панство обкладає подушним оброком. Ці люди просували економічні свободи замість преференцій, рівність всіх перед законом замість рівності всіх.

Я зараз не стверджую, що Майдани, як масове явище відстоювали ці ідеї. Зовсім ні. Але рушійною силою перетворень в країні завжди були мрійники. Таким чином щоразу комуністичні сенси витискалися з суспільного дискурсу. І ось вже сучасні політики заговорили про вільну економіку, громадянське суспільство, країну відкритого доступу. Продаж землі, приватизація, політична нація, лібералізація стали дискурсов "просунутих".

І вже мало хто пам‘ятає часи, коли такі слова могли відкинути політика на маргінез. Заради цього люди ризикували життям, йшли на барикади та до солдатських окопів. До Європи Україну наближали ті, хто по краплі вливав в уста Україні сенси модерної країни. І ось, після голосування в першому турі мрійники, які зростали на антирадянських барикадах із жахом усвідомили, що боротися їм тепер доведеться не тільки з радянським минулим, але й з патерналістським майбутнім.

Маємо. Отримали. Неосовєтікус навчився пред‘являти претензії та уникати відповідальності. Радянського штибу демагогія, популізм та патерналізм вже перекинувся на наступні покоління українців.

Насправді, ми все це вже бачили. Нещодавно. Молоде покоління, яке прагне до Європи розвернули обличчям до Совка, підмінили реальність, змусили ворогувати з тими, хто все життя тягне Україну геть від радянсько-російського мороку. Мрійників, які відстоюють цінності свободи названо не сучасними "схибленими на політиці" стариганами. Молоді пояснили, що країну, що знаходиться у вирі геополітичної кризи врятує відсутність національної політики. Що ті, хто закликає до обережності є чи не ворогами прогресу.

Нагадаю, що Майдан 2014 року почався саме з того, що на захист проєвропейських дітей, яких хижак затягнув в пастку, прийшли дорослі люди. Відставивши політичні уподобання, поєднавши зусилля, додавшись грошовим ресурсом саме мрійники відтягли майбутнє України від російського капкану. А потім пішли на фронт. "Щоб у моїх дітей було життя". Давайте не забувати, за найстрашніші часи Україна пройшла за рахунок життів морально зрілих та моральноцілостних людей. Тих, хто ніколи не подарував кандидату в президенти "забудькуватість про Крим".

Майдан без політики, війна без політики, вибори без політики, політика без політики. Все це просто трансформація однієї той самої омани. Тому ми вже знаємо, що робити. Це просто нові пісні на старий лад. Сопілка щуролова вже грає. Діти вже танцюють. Московське болото вже запалило обманні вогники. Потрібно спустити партійні знамена і знову зірвати плани примирителів."

История cоздания стихотворения:

0
0


Понравилось произведение? Поделитесь им со своими друзьями в социальных сетях:
Количество читателей: 156

Рецензии

Всего рецензий на это произведение: 0.

Оставлять рецензии могут только участники нашего проекта.


Регистрация


Рейтинг произведений


Вход для авторов
Забыли пароль?
В прямом эфире
Красиво, Толя, мне нравится!

И это тёплое: Привет!
Нам душу долго согревает,
Родится новенький сюжет,
А сердце грусти пусть не знает…

Вдохновения и щедрой осени!
Рецензия от: Жанетта Акимова
2020-09-24 00:37:36
Никогда не гонитесь за модой.
Нет ни грамма у моды свободы!
Поводок у неё длинный слишком -
Красной кажется серая мышка...
Перекрасят её, разрисуют -
Не потрачено время впустую.
Всё не модно, что встретишь в природе.
От кутюр мышкам больше подходит...

Понравилось Ваше цветоблудие, Юрий,
и вот таким образом отозвалось.))
Рецензия от: АКВа
2020-09-24 00:34:31
Кому - "Привет", кому - "Пока"
У лета тёплая рука...
Помашет скоро - "До свиданья"...
С ним неизбежно раставанье.

Тёплый триолет, Толя. Пусть ещё немного задержится... Зимы ещё не хочется.
Рецензия от: АКВа
2020-09-24 00:23:51
На форуме обсуждают
Над Києвом сьогодні літали наші партнери.

Насправді, навчання "Об'єднанні зусилля 2020" це найліпше, що сталося з Україною за рік.

(...)
Рецензия от: Радонька
2020-09-23 19:53:31
Василь Піддубний
Стріляйте, хлопці. Він прикриє!
Один підіймав армію, вкладаючи власний кошт. Будував казарми, облаштував систему ПВО столиці.
Йог(...)
Рецензия от: Радонька
2020-09-23 15:49:17
Все авторские права на опубликованные произведения принадлежат их авторам и охраняются законами Украины. Использование и перепечатка произведений возможна только с разрешения их автора. При использовании материалов сайта активная ссылка на stihi.in.ua обязательна.