Бажаєте рецензії?
Объявление. Основа-Кафедра. Анализ
Мем 4 - "ЗА ВЗЯТИЕ УНИТАЗОВ"
Сейчас на сайте 1927 человек
Кто онлайн?
Популярное
Новые авторы
Присоединяйся
twitter
youtube
Зануда

Автор: АП Рецензії
Тема: Свободная тема
Опубликовано: 2019-10-15 00:29:21
Автор не возражает против аналитического разбора и критики в рецензиях.

Бажаєте рецензії?

Загальні принципи роботи авторської програми "Рецензії" у версії на 15.12.2019

Автор подає ведучому АП Рецензії (далі – АП) свій вірш у ПРИХОВАНІЙ рецензії на будь-якій сторінці, що належить АП.
Бажано вказувати, яку саме рецензію хоче отримати автор: приватну (у цьому разі подальше автора не обходить), анонімну чи звичайну (з вказаним авторством). Якщо у дописі це явно не вказано, то передбачається звичайна рецензія. Бажано, щоб вірш мав назву.
АП надсилає автору ритмічну схему вірша й, якщо потрібно, загальні зауваження (не повний аналіз - це залишається майбутнім рецензентам).
Після того, як отримає варіант для публікації, АП створює нову сторінку і виставляє вірш для розбору (за бажанням автора – анонімно). Тиждень дається на рецензію. Її може розмістити як сам рецензент, так і АП (якщо вона подана у прихованому вигляді – анонімна рецензія). Якщо за відведений час рецензії не з'явилися, то її пише АП. Бажано давати рецензію мовою оригіналу.  Якщо виникає черга авторів, котрі бажають рецензії, то час публікації об'яви на головній сторінці скорочується до трьох днів.

У будь-який момент автор чи рецензент може зняти з себе анонімність. Вимагати зняти анонімність чи публічно заявляти у якій завгодно формі припущення з цього приводу забороняється.
В разі, якщо через анонімність публікації твору виникне конфлікт з авторського права, АП за вимогою дописувача публікує підтвердження авторства допису, в якому надійшов текст твору, та час його надходження.

Відповідати (захищати вірш або висвітлювати будь-які нюанси) може будь-хто. Можливі дискусії.

Обговорення може модеруватися АП. Якщо почнуться взаємні обра́зи, флуд / спам, то АП має право видалити гілку обговорення, зробивши з неї інформаційне "вичавлювання" – щоб не пропадали думки, а піна обговорення пішла. Копія висхідного тексту зберігається.
За заявою дописувача у прихованій рецензії на першій-ліпшій сторінці, що належить АП, АП може видалити чи відкоригувати повідомлення цього дописувача. На цей випадок АП закріплює за собою позначку "*були*зміни*".
Цензури не буде – хіба що на ненормативну лексику та обра́зи. Наприклад, перли рецензента типу "тільки ідіот може написати, що ніч зелена - все знають, що вона темна, чорна, ну від крайності, фіолетова" мають шанс бути відцензурованими.
АП також закріплює за собою право зупинити обговорення (подальші дописи після позначки від імені АП "*обговорення*зупинено*" у такій гілці ризикують бути видалені).
АП також закріплює за собою право приватно попрохати дописувача стримуватися. Бан – то реакція на зовсім вже неадекватну поведінку, публікацію тексту від імені АП Рецензії чи використовування позначок, зарезервованих АП.
АП може, як і будь-який інший, брати участь в обговоренні без права вирішального голосу – на те у нього є нік "Том де Кэт". Проте інколи Том де Кэт дублює АП Рецензії - як доводиться вносити у публікацію вірша щось на рівні рецензії.

За бажанням правила можуть обговорюватися на сторінці https://www.stihi.in.ua/avtor.php?author=51914&poem=323839 чи у прихованих рецензіях на будь-якій сторінці, що належить АП. Про помилки та недоліки прошу сповіщати таким же чином. Не приватні публікації на цій сторінці будуть видалятися - вони заважають працювати з авторами, що бажають рецензії.

История cоздания стихотворения:

1
0


Понравилось произведение? Поделитесь им со своими друзьями в социальных сетях:
Количество читателей: 398

Рецензии

Всего рецензий на это произведение: 3.

Оставлять рецензии могут только участники нашего проекта.


Регистрация


Рейтинг произведений


Вход для авторов
Забыли пароль?
В прямом эфире
Бывают такие ночи
Пожалуй, у каждого есть,
Когда не смыкаются очи
И снов ты не можешь прочесть
Пророчества не наснятся
Ты ищешь покой и уют,
Но мысли ,как улей, роятся
И снова уснуть не дают!

Желаю Вам счастливых дней и вдохновенных ночей!
Рецензия от: Эмилия Овруцкая
2019-12-14 07:21:27
Якщо не важко, хотів би почути на свої твори рецензії, відкриту для усіх,не буду приховувати критику.я початківець,тому ваші поради будуть дійсно корисними мені
Рецензия от: Фарид
2019-12-14 07:17:07
Очень душевное!!!
Рецензия от: Эмилия Овруцкая
2019-12-14 07:09:10
На форуме обсуждают
13 грудня – день народження українського прозаїка, поета, публіциста, громадського діяча Миколи Хвильового.

"Перед нами стоїть таке питання: н(...)
Рецензия от: Зрадонька
2019-12-13 20:56:45
Елена Подгорная
Коротко про перемогу.
Нет. Опять не пандочка.
Там наш старший партнёр, который США, разродился санкциями против Северного потока-2.(...)
Рецензия от: Зрадонька
2019-12-13 20:55:33
Все авторские права на опубликованные произведения принадлежат их авторам и охраняются законами Украины. Использование и перепечатка произведений возможна только с разрешения их автора. При использовании материалов сайта активная ссылка на stihi.in.ua обязательна.