На рецензию-22: Николай Заболоцкий
/ АП Рецензії /
Защитная маска своими руками
/ АП Текущий момент /
Yes / No
/ АП Текущий момент /
Сейчас на сайте 2092 человека
Кто онлайн?
Популярное
Новые авторы
Присоединяйся
twitter
youtube
Зануда

Автор: АП Рецензії
Тема: Свободная тема
Опубликовано: 2019-10-15 00:29:21
Автор не возражает против аналитического разбора и критики в рецензиях.

Бажаєте рецензії?

Загальні принципи роботи авторської програми "Рецензії" у версії на 15.12.2019

Автор подає ведучому АП Рецензії (далі – АП) свій вірш у ПРИХОВАНІЙ рецензії на будь-якій сторінці, що належить АП.
Бажано вказувати, яку саме рецензію хоче отримати автор: приватну (у цьому разі подальше автора не обходить), анонімну чи звичайну (з вказаним авторством). Якщо у дописі це явно не вказано, то передбачається звичайна рецензія. Бажано, щоб вірш мав назву.
АП надсилає автору ритмічну схему вірша й, якщо потрібно, загальні зауваження (не повний аналіз - це залишається майбутнім рецензентам).
Після того, як отримає варіант для публікації, АП створює нову сторінку і виставляє вірш для розбору (за бажанням автора – анонімно). Тиждень дається на рецензію. Її може розмістити як сам рецензент, так і АП (якщо вона подана у прихованому вигляді – анонімна рецензія). Якщо за відведений час рецензії не з'явилися, то її пише АП (втім, це малоймовірно - зазвичай я пишу приватну рецензію перед публікацією). Бажано давати рецензію мовою оригіналу.  Якщо виникає черга авторів, котрі бажають рецензії, то час публікації об'яви на головній сторінці скорочується до трьох днів.

У будь-який момент автор чи рецензент може зняти з себе анонімність. Вимагати зняти анонімність чи публічно заявляти у якій завгодно формі припущення з цього приводу забороняється.
В разі, якщо через анонімність публікації твору виникне конфлікт з авторського права, АП за вимогою дописувача публікує підтвердження авторства допису, в якому надійшов текст твору, та час його надходження.

Відповідати (захищати вірш або висвітлювати будь-які нюанси) може будь-хто. Можливі дискусії.

Обговорення може модеруватися АП. Якщо почнуться взаємні обра́зи, флуд / спам, то АП має право видалити гілку обговорення, зробивши з неї інформаційне "вичавлювання" – щоб не пропадали думки, а піна обговорення пішла. Копія висхідного тексту зберігається.
За заявою дописувача у прихованій рецензії на першій-ліпшій сторінці, що належить АП, АП може видалити чи відкоригувати повідомлення цього дописувача. На цей випадок АП закріплює за собою позначку "*були*зміни*".
Цензури не буде – хіба що на ненормативну лексику та обра́зи. Наприклад, перли рецензента типу "тільки ідіот може написати, що ніч зелена - все знають, що вона темна, чорна, ну від крайності, фіолетова" мають шанс бути відцензурованими.
АП також закріплює за собою право зупинити обговорення (подальші дописи після позначки від імені АП "*обговорення*зупинено*" у такій гілці ризикують бути видалені).
АП також закріплює за собою право приватно попрохати дописувача стримуватися. Бан – то реакція на зовсім вже неадекватну поведінку, публікацію тексту від імені АП Рецензії чи використовування позначок, зарезервованих АП.
АП може, як і будь-який інший, брати участь в обговоренні без права вирішального голосу – на те у нього є нік "Том де Кэт". Проте інколи Том де Кэт дублює АП Рецензії - як доводиться вносити у публікацію вірша щось на рівні рецензії.

За бажанням правила можуть обговорюватися на сторінці https://www.stihi.in.ua/avtor.php?author=51914&poem=323839 чи у прихованих рецензіях на будь-якій сторінці, що належить АП. Про помилки та недоліки прошу сповіщати таким же чином. Не приватні публікації на цій сторінці будуть видалятися - вони заважають працювати з авторами, що бажають рецензії.

История cоздания стихотворения:

3
0


Понравилось произведение? Поделитесь им со своими друзьями в социальных сетях:
Количество читателей: 1154

Рецензии

Всего рецензий на это произведение: 12.

Оставлять рецензии могут только участники нашего проекта.


Регистрация


Рейтинг произведений


Вход для авторов
Забыли пароль?
В прямом эфире
Стихотворение проникновенное и тема описана интересно и чувственно!
Рецензия от: Тетяна Буковинка
2020-04-02 11:43:51
Да, язычество в душе должно побеждать христианское ханжество, отдавая дань уважения ко всем проявлениям сил природы.
Рецензия от: Владимир Шатровский
2020-04-02 11:43:28
Оля, стих интересный и проникновенный! Меня удивило то, что стихотворная форма и мелодия-ритмичность, не свойственны стилю написания стихов, которые я читала у Вас. Данная стихотворная форма - очень хорошая... желательно продолжать в том же духе и Вы выйдите на новый качественный уровень.Мне - понравилось!
Всего доброго...
Рецензия от: Тетяна Буковинка
2020-04-02 11:40:41
На форуме обсуждают
⚡️МОЗ повідомляє:

В Україні зафіксовано 804 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 10:00 2 квітня в Укра(...)
Рецензия от: Радонька
2020-04-02 10:33:33
💙💛Ґанок
2 квітня — Міжнародний день дитячої книги.📚
Напевно, казка — це перший літературний твір, з якого починається знай(...)
Рецензия от: Радонька
2020-04-02 10:31:11
Все авторские права на опубликованные произведения принадлежат их авторам и охраняются законами Украины. Использование и перепечатка произведений возможна только с разрешения их автора. При использовании материалов сайта активная ссылка на stihi.in.ua обязательна.