14 серпня - Медовий Спас (Маковея)
/ Важлива подія /
НАРИСУЙ СЛОВОМ. Прием работ
/ АП Проба пера /
ОС-03, Смирнов Николя
/ АП Рецензії /
Основний склад
/ АП Рецензії /
БОЛЬ ЗЕМЛИ
/ АП Текущий момент /
Сейчас на сайте 2000 человек
Кто онлайн?
Популярное
Новые авторы
Присоединяйся
twitter
youtube
Отсутствует
Автор: Василенко Анатолий
Опубликовано: 2019-11-12 13:14:17

Кафедра - Основа . Аналіз

Враховуючи те що статус "Основа-Кафедра" присвоюється на основі одного-трьох випадкових творів,
випадковим-ж "суддями", через що багато авторів потрапляють не в своє корито, є пропозиція переводити
авторів не тільки з "Кафедри" в "Основу" а і навпаки...
Тим більше що по неперевіреним даним багато хто, просто мріє про статус "Кафедри", потрапивши всупереч
своїй волі в "Основу"...
Тож з огляду на таку дискримінацію "Основістів" і виникла пропозиція виправити таке ганебне становище, і
надати можливість всім бажаючим отримати високе звання "Кафедераліста"...
Отже, ми починаємо конкурс на переведення з "Основи" в "Кафедру". Прошу всіх "бажаючих" подавати
заявки...

Количество читателей: 435

Всего рецензий на эту публикацию: 5. Читать все рецензии >>>
Последние 15 рецензий (последнее сверху):
Кафедра-Основа. Анализ
Взагалі-то, відкривши тему на форумі я мав намір лише по іронізувати над самим явищем поділу авторів на "старших і молодших", і аж ніяк не очікував що це вас так зачепить.
На вашому місці логічно було б або віджартуватись, або в свою чергу по іронізувати над моєю "пропозицією", або врешті решт її просто проігнорувати.
Натомість Ви почали всерйоз з"ясовувати стосунки, але замість того щоб погодитись що поділ авторів на два сорти, це все ж не дуже вдала ідея, Ви заняли агресивну позицію і почали вимагати доказів. "Доказ" знайшовся, і прямо у вас під носом в особі Игоря Магнума і його "рецензії".
Відверто кажучи, знаючи вас як дотепну і розумну людину, я не очікував що по суті ви станете на його сторону!
Я спеціально в вікіпедії переглянув значення терміну графоман, побоюючись що можливо янеЛох на пару з міністром-дибілом з пенсільванською довідкою про проФФесорство, в турборежимі і туди внесли зміни. Виявляється ні, все як було так і залишилось! Тож до мене у вас запитання, невже Е.Л. насправді стоїть поряд з графом Хвостовим і Геббельсом? В неї є ознаки еротографоманії? Чи можливо психічні захворювання... Це все перераховане в вікіпедії! І Ви з цим по суті погодились, сказавши що "якщо хтось і дозволив собі таке висловлювання то...", а це вибачайте, вже ознака зверхності з вашої сторони"!
Є в інтернеті і така собі стаття "14 отличий графомана от настоящего писателя . автор Григорий Жадько.
Під жодну із наведених там ознак автор Е. Л. не підпадає!
На жаль наш діалог не спростував а лише підтвердив що на сайті є рівні, а є рівніші... Принаймні в уявленні частини "голубої крові"!
2019-11-17 20:03:45 |
Ви знову зрушуєте акценти, Анатолій, перебільшуючи поняттями, що не відносяться до справи. Вже і еротографоманію приплели. Якби не було це коммента Ігоря, про що б Ви зараз говорили? Я Вам чорним по білому написала: звертайтеся до Ігоря. Але вам же треба поморалізаторствовать і розповісти, хто і що повинен робити, і на чиєму боці. Тут немає ніяких протистоянь, постарайтеся це зрозуміти.Якщо ви вважаєте, що тексти автора в поточному обговорення - це поезія, то ніхто переконувати Вас не має наміру, тим більше, що Реценціі авторів УПП для Вас порожній звук, пч вони, з Ваших же слів, "віпадкові судді". Про що ще можна говорити?Ви можете залишатися при своїй думці. Але це Ваш вибір - вважати кого-то другим сортом.

Тема «Основа-Кафедра. Анализ.» не моя примха і, висловлюючи своє невдоволення існуванням як даної теми, так і самого поняття «Кафедра. Основа» Ви озвучуєте невдоволення і незгоду з встановленим Адміністрацією форматом УПП. Це називається дестабілізація роботи Порталу.Мені невідомо, що Ви мали на увазі, відкривши Форум, але Ви його відкрили, маючи певні цілі. Навіть якщо це іронія, то чому я повинна з цього приводу жартувати? Так було Вами заплановано? Ну, не вийшло.Щодо агресії. Ваші ствердження, щонайменше, лукавство. І Ваша логіка нехай буде при Вас. І ще. Я не з'ясовую відносини з тими, з ким цих самих відносин у мене немає.

Є спілкування, в ході якого Ви намагалися з'ясувати очевидне для всіх, крім Вас.

Більше допомогти нічим не можу.

2019-11-17 20:43:01
Я не поняла юмора, так можно подавать заявку или нет? И как это сделать? Надеюсь, мне не нужно будет тут объяснять почему я так решила? И еще.. Я хочу честного анализа моих стихов, но если кто-то вздумает обижать меня, как автора, то не задумываясь плюну в глаз.
2019-11-12 19:48:03 |
А що означає "если кто то вздумает обижать меня"!? Пишіть прямо, "Критики не сприймаю, приймаю виключно похвальні відгуки, осоловілі від захоплення погляди", і можете не сумніватись що знайдеться той що напише "Ты на свете всех милее милее, всех прекрасней, всех белее".Навіть не зважаючи на те що Зая Злая!..

А Заявку подавайте. Тільки нотаріально завірену! А то Кафедра-Основа. Аналіз, без довідки із ЖЕКа не повірить! Бо за її запевненнями різниці між Кафедрою і Основою не існує, там всі тварі Божі! От тільки пояснити навіщо влаштувала перехід не може...
2019-11-15 12:54:37
Дуже-дуже дотепно. Раджу відрізняти мене, як автора, тобто особистість, тобто людину яка не потребує "совьєтов" по вдосконаленню, та, окремо, мої вірші, які потребують компетентної думки товариства. Не ототожнюйте.
2019-11-15 20:46:43
Не погоджуючись із визначенням "випадкові судді" по відношенню до авторів УПП, зазначу, що це питання давно назріло.
Ми підтримуємо цю пропозицію у якості пілотного проекту.
Пропонуємо Анатолію привести правила, згідно яких буде відбуватись цей захід.
2019-11-12 14:33:19 |
Зрозуміло що подібна ініціатива є іронія над розділенням авторів на сайті на білих і афроамериканців...

Стосовно "пропозиції правил", то логічніше було-б створити на сайті рубрики "Найкращі твори сайту", "Найкращі автори сайту", тощо, приналежність до яких визначалась би не формальними ознаками при вході на сайт, а реальними досягненнями на ниві творчості. Щоб автор мав не теоретичні ознаки "митця", а фігурував як творець літературно-значимого твору.

А те що існує сьогодні у вигляді "старшої групи", "молодшої групи" є просто приниженням для певної групи авторів, тим більше що недолугих творів у "основи"не менше, ніж дуже пристойних у "кафедри". І нарешті, невдалі, або скоріше нечитабельні твори є практично у всіх класиків. Тут був такий собі пан Д. (зараз його десь не видно) так він вкрай критично відреагував твір чи то Блока, чи то Єсеніна чи ще когось із класиків, якого йому підсунула, з мотивів насміятись, видавши за власне творіння, одна розумна авторка. Що їй блискуче і вдалося!

А отже і класики, за розумінням місцевих критиканів, більше ніж на кафедру теж не тягнуть...

2019-11-12 16:24:48
Аааа ... так це була тонка невловима іронія. А ми вже зраділи, що, нарешті, все стане на свої місця, і Читач буде розуміти, хто з авторів УПП вже має «реальні досягнення на ниві творчості», а хто просто вийшов погуляти.

Ви ж нам зараз розставите всіх по ранжиру: "Найкращі твори сайту", "Найкращі авторизованого сайту", судячи по глибокому розумінню ситуації.До речi, немає ніякої старшої і молодшої групи. Є автори, якi на ОДНАКОВИХ умовах публікуються на УПП. Можливо, для когось не очевидна існуюча різниця між віршами і Віршами, але це ж не означає, що її не існує.Якщо комусь не подобається встановлена Адміністрацією термінологія, запропонуйте конструктивні ідеї. Треба ж зрушувати з місця інерційні процеси. Судячи з усього, це Ваша місія, Анатолій. ЧЮ у Вас є, бажання поліпшень є, розуміння, як налагодити процес теж є.

З кого почнемо? Відкрийте нам інсайдерську інформацію про бажаючих перейти на Кафедру, якщо вже підняли тему на форумі.

2019-11-12 16:59:26
Не клейте дурня. Якщо різниці між статусами не існує то навіщо ви затіяли перехід з одного рівня на інший.? І з якою метою туди тоді подають заявки номінанти? Різниці ж немає!..

Я нікого не розставляв по ранжиру, це ви розставили по ранжиру, проговорившись що є "вірші і Вірші". А раз є той, хто розуміється на різниці між "віршами і Віршами", то саме він і може створити рубрику "Кращі твори авторів". Що до мене то лише висунув пропозицію!

Причому тут "встановлена термінологія Адміністрації сайту"!? В мене до неї немає жодних претензій, а якщо з"являться якісь питання чи пропозиції, для цього існує можливість вирішення їх в закритому режимі.

Стосовно бажаючих перейти на кафедру... Так ви своїми запевненнями про "пролетарську рівність" на сайті, змусили засумніватись у їхньому попередньому рішенні, і тепер до їх остаточного визначення в своєму намірі , я не маю права називати імена.
2019-11-12 18:30:33
Яка така іронія?! Все серйозно як ніколи! Залишилось лише прикрутити у кожного автора на сторінці ще одну кнопку "перевести на кафедру", і коли набереться 10 голосів, розпочати публічне обговорення.

Причому слід обов'язково обнародувати список тих, що голосували за переведення на кафедру, і якщо рішення буде негативним - ретельно проаналізувати творчість кожного з них на доцільність перебування в основі.
2019-11-12 18:50:50
# Причем тут "встановлен термінологія адміністрації сайту" !? У мене до неї немає жодних претензій (с)

# А ті что існує сегодня у виде "старшої групи", "молодшої групи" є просто приниженням для певної групи авторів, (с)Це ваше? Претензій немає, а приниження є. Так хто тут "клеїть дурня"?У чому приниження? Саме? Якщо текст автора слабкий, то це факт. При чому тут приниження автора? На Кафедрі ніхто не принижений.

Вам премію не дали, або в з / п обділили? Не треба підміняти поняття.

Це літ.портал, і мова не про особисті якості (хороший-поганий автор), а про якість текстів. Той, хто має бажання вдосконалюватися, той і досягає результату, що ми і бачимо в темі: "Основа-Кафедра. Анализ. Обсуждение".

Але для Вас же немає авторитетів. Том де Кет, Марат Сніговий, Леонід Р. та інші - Випадкови-ж "суддi". Ваші ж слова про колег.Основний склад - це тексти, які гідні бути вітриною УПП. Або Ви маєте ілюзії, що будь-яка людина, що опубліковала тут щось - за замовчуванням явл. ПОЕТОМ?

І таке особиста думка має право бути. Але не потрібно її представляти як загальне правило.А списки всіх "бажаючих отріматі високе звання "Кафедераліста" різко стали засекреченими? Логічно.Будемо іронізувати далі?
2019-11-12 20:02:58
Перепрошую, пане "Основа-Кафедра Аналіз", то ви мене приймаєте, чи як?
2019-11-12 20:12:43
Автор Злая Зая, доброго.

Пан тут, як з'ясувалося, іронізував.

Тому Ваш "запит поки не може бути оброблений". Нікому. ))
2019-11-12 20:24:43
Нема чого робити, чи що? Я із-за цього вже мало вірш не написала
2019-11-12 20:30:57
Солнечная почта.

Я Вам вдячний за пропозицію прикрутити додаткову кнопку у кожного на сторінці... Але більш важливим , з моєї точки зору, було б прикрутити додаткову клепку і деяким авторам. Чи не могли-б Ви подати пропозиції і стосовно цього процесу...
2019-11-15 12:24:33
1. Кафедра-Основа. Аналіз

Ви все таки не відповіли, навіщо, якщо між статусами не існує жодної різниці, Ви затіяли переведення з Кафедри в Основу? І навіщо, якщо за вашими запевненнями між цими значеннями не існує різниці, з"явилися бажаючі перейти від "Київстару" до "Водафону"...

2 . "Основний склад - це тексти, які гідні бути вітриною УПП." Так а я про що? Де вітрина? Де найкращі твори (автори) сайту викладені для загального ознайомлення?
2019-11-15 12:39:10
Анатолій, Перехід в ОС здійснюється з простої причини: зростання літературної майстерності. Це наочно видно, якщо порівняти перші публікації автора і ті, що представлені на Обговорення.Ще раз прошу Вас не підміняти поняття.

СТАТУС стор. не відноситься до Особистості автора. І ніяким чином не принижує його.

Але Ви ж весь час підводите до ідеї класового поділу на УПП, говорите про приниження, але аргументувати свою позицію так нічим і не змогли.Так ось, щоб було зрозуміло, наведу приклад.

Ви організували художню галерею, відкриту для відвідувачів.

Ви зацікавлені:

а) дати можливість художникам представити свої картини.

б) залучити якомога більше відвідувачів, щоб цих художників знали і любили їх картини. Виходячи з цього, Ви стане вішати туди що попало? Ну є талановиті роботи, а є слабкі полотна, ось для них Ви і відкриваєте інший зал. Нехай не все в цих картинах гладко з т.з. живопису, але вони мають право бути, п.ч. Ви так вирішили. Є зал, де ви помістили, на Ваш погляд, яскраві, цікаві полотна. І є зал, де можна подивитися роботи художників-початківців, які довірили Вам свої роботи.

Так зрозуміло?На Гл. стр. УПП є рубрики для ЧИТАЧА:

1. Вірші та проза авторів порталу

2. Кафедра для авторів-початківцівРізницю треба пояснювати?Те, що в ОС є тексти, що недотягують до рівня, факт. Тим більше, що Ви і самі це стверджуєте. Так що Вами запропонований «зворотний перехід» явл. актуальним і давно назрілим, враховуючи, що багато текстів проходять в ОС через непорозуміння, так само як і якісні потрапляють на Кафедру незаслужено.Тому у Вас є вибір: або Ви розвиваєте цей пілотний проект, або припиняєте іронізувати.

2019-11-15 18:35:41
Анатолію, особисто Вам я нічого не пропонувала. Якби Ви уважно прочитали мою відповідь, повідомлення модератора сторінки «Кафедра-Основа. Аналіз» та Правила ресурсу, то багатьох порушених тут питань у Вас би не виникло.

Якщо Ви не приймаєте активної участі у житті порталу, тому й знаєте, що для переведення в Основу потрібне бажання та згода самого автора, а також схвалення його творчості поетичним середовищем. Подобається це комусь чи ні. Але добровільно входячи до будь-якої спільноти, людина беззастережно приймає її умови і правила.

Агресивно нав’язувати свою «особливу» думку всупереч рішенням, прийнятим спільно авторами та адміністрацією, некоректно та неприйнятно. Наполегливо раджу Вам припинити грубі випади на адресу будь-кого з авторів сайту та вести полеміку виключно в межах ввічливого спілкування, поважаючи опонентів.

Той, хто прагне розуміння, обов’язково його знаходить. А інакше клепки виходять з ладу, як Ви вірно підмітили. Нерідко з причини надмірних неконтрольованих емоцій. Проте це особистий шлях та вибір кожного – тут ніхто не допоможе, на жаль.

2019-11-15 19:51:49
Кафера-Основа. Анализ

Я не підвожу до ідеї класового поділу! Я констатую лише факти. Ви хочете прикладів, будь ласка.

На вашій сторінці по переведенню від і до (не буду а ні прямо називати звідки і куди, а ні якось іншомовно аби не дратувати "обраних"...)серед коментарів автора Е. Леснички, висить коментар (дослівно) "графомань, ти моя графомань! Кафедра" Игоря Магнума, який звичайно-ж з "Основи"...

Ви в такому "коментарі" зверхності і грубості не помічаєте? Як того що автор Е. Лесничка аж ніяк не заслуговує на подібне визначення, бо графоман, це не той хто пише недосконалі вірші, а той хто використовуючи поезію, веде себе нахабно і зарозуміло!

В чому, в данному випадку полягає нахабство і зарозумілість Е.Л.? В тому що вона не професіонал а любитель поезії? Так це не є злочин! І як на мій погляд заслуговує на поблажливість.

Чи може я помиляюсь, і дане зверхнє ставлення члена "Основи", до члена "Кафедри", слід вважати за вияв доброзичливості?

2019-11-17 13:02:58
По-перше, по коментарю автора Ігор Магнум - задавайте питання йому, що саме він мав увазі. На дуель можете викликати за це страшне слово.

По-друге, якщо хтось і дозволив собі таке висловлювання, то воно говорить про якість текстів, а не про автора.

По-третє, звичайно, це не рецензія, оскільки тема передбачає розбір текстів, а не односкладові укладення, про що автору і сказано під його коментарем о 11:35.

Що ще треба зробити? У кут його поставити?

Але, так як по суті піднятої Вами теми Вам більше сказати нічого, то о 13:02 (аж дві години) треба переключитися хоч на що-небудь, створивши новий прецедент для «а поговорити?» Вибрали тему про графоманів? Так для початку почитайте, що цей термін означає.

Оскільки з Вашого боку спостерігаються всі ознаки флуду і небажання підтримувати в конструктивному форматі піднятий Вами ж питання, тема закрита.
2019-11-17 14:53:01
А можна поцікавитися, адміни та модератор дали вам на це згоду? Чи це виключно ваша ініціатива?
2019-11-12 14:00:41 |
На форумі можна підіймати будь яке питання яке не виходить за рамки цензури (нецензурна лексика, хамство, тощо). Тож якщо модератор не заблокував дану пропозицію, це означає що її ініціатор жодних правил не порушив!

А щодо переходу "згори вниз", то якби хтось подав заявку адмінам, можна не сумніватись що вона була-б задоволена. Інша справа що автори соромляться, вважаючи що не заслуговують такого високого звання як "Кафедра"... От саме з метою додати впевненості, невпевненим в собі "претендентам", і була створена ініціатива...
2019-11-12 14:55:54
Дякую за відповідь.

Хай щастить
2019-11-12 15:06:01
Це Ви серйозно бажаєте мені успіху? Так це ж іронія. Мені мабуть треба було дописати що всі хто приведе з собою ще двох товаришів, отримає халявний бонус...
2019-11-12 16:32:53
Шановний, в нашій країні може статися будь що.

А УПП - це країна в країні.
2019-11-12 16:50:06
Тільки прошу всіх коментаторів не починати з відомої фрази О. Ляшка "Боря, ти щось не те робиш"...
2019-11-12 13:30:21 |

Оставлять рецензии могут только участники нашего проекта.Вход для авторов
Забыли пароль?
В прямом эфире
Прекрасно поётся. Мне понравилось.
Рецензия от: Любина Наталья
2020-08-14 23:03:00
Да, выразительный поцелуй!
Не знаю, как поцеловаться
возможно тем зубатым ртом.
И след какой может остаться
потом?
Рецензия от: Лариса Гараган
2020-08-14 23:02:35
Любовь-это чувство, когда предмет обожания хочется съесть. Так что Пикассо прав.
Интересный стих и картинка. Понравилось.
Рецензия от: Любина Наталья
2020-08-14 23:01:17
На форуме обсуждают
💙💛74-річн а мешканка Луганська написала вірш-відповідь на пісню Віки Циганової «От Донецка до Кремля — это русская земля»
Слухай, Вік(...)
Рецензия от: Радонька
2020-08-14 18:13:59
Роман Донік
Вместо того, чтобы готовится к пандемии, оборудовать больницы, защитить и мотивировать медиков, Владимир Александрович пообещал миллион з(...)
Рецензия от: Радонька
2020-08-14 18:13:18
Все авторские права на опубликованные произведения принадлежат их авторам и охраняются законами Украины. Использование и перепечатка произведений возможна только с разрешения их автора. При использовании материалов сайта активная ссылка на stihi.in.ua обязательна.