ЩО Ж МИ ЗА НАРОД ТАКИй?
/ АП Текущий момент /
Страница Абсурдыня (для поэтесс)
/ Конкурс Абсурдов /
страница Абсурд (для поэтов)
/ Конкурс Абсурдов /
Сейчас на сайте 2105 человек
Кто онлайн?
Популярное
Новые авторы
Присоединяйся
twitter
youtube
Скажи що небудь, щоб я тебе побачив ( Сократ)
Автор: Радонька
Опубликовано: 2019-10-22 10:43:00

Зради та перемоги:: Часть - 4

Попри усі негаразди, війну та всілякі вибори, ми живемо. Ми
пишемо вірші, кохаємо, сперечаємось, перемагаємо. Бо це життя.
І в кожного з нас своя думка на ту чи іншу подію. І кожен має
право висловлювати свої думки. Бо ми, поки що, живемо в
демократичній країні.
Запрошую на сторінку однодумців та адекватних опонентів.
Пишіть про наші здобутки та перемоги, про зради та поразки,
висловлюйте свої думки. Спробуємо зрозуміти одне одного.
Хамству, наглості та марнослівству вхід заборонено!

Количество читателей: 1876

Всего рецензий на эту публикацию: 200. Читать все рецензии >>>
Последние 15 рецензий (последнее сверху):
Дмитро Воронс
Цікава новина в 2020 році у світ вийде повнотекстовий історичний твір козацький літопис Самійла Величко, до цього твір Величко ніколи не видався повністю. Можливо ми зможемо дізнаємося нові історичні факти які раніше були невідомі широкому загалу, щодо Національно визвольної війни українського народу в 1648-1657 роках, або з історії ранього козацтва.
Повне видання літопису Самійла Величко готує з Інститутом історії України НАН України спільно з одним з найкращим російських істориком Тетяна Таїрова-Яковлєва. Повне видання буде на основі Київського та Санкт-Петербургського списків. Яковлєвій крім того вдалося попрацювати в закритих фондах історичних архівіі і виявити раніше невідомі факти із життя Самійла Величко.
Самійло Величко працював писарем в генеральній канцелярії гетьмана Івана Мазепи, і почав писати свій твір на основі історичних документів гетьманської канцелярії близько 1705 року. В 1708 році Величко перейшов на бік шведів разом із Мазепою. Втім був схоплений московитами і кілька років провів у в’язниці, тримаючи частину рукопису зашитим в свій одяг.
Після звільнення Самійло Величко дописав працю, остаточно його завершивши в 1725 році. Більше про біографію Самійла Величко в повному виданню його великого твору.
2019-11-18 21:03:35 |
Віктор Бобиренко
Бюджет і не тільки
От занадто швидко і, як для України, дружно (як сказали б у давні часи: "в єдінам паривє") було проголосовано за державний бюджет. Депутати силами Слуг народу і "прімкнувших" позафракційних проголосували основний документ країни на 2020 рік - навряд чи читаючи документ.
Турборежим forever.
Сміливе припущення, що депутати не читали бюджету склалося у мене тому, що вони не змінили навіть тих прикрих ляпів, які залишилися від попередників. А ляпів там було...
І це не тільки заявлені "депутатські гроші", яких, правда, стало в кошторисі не 6 мільярдів, а лише два. Хоча ми розуміємо: якби це був олігархічний режим Порошенка - це було би підкупом виборців, політичною корупцією. І багато сліз пролили б нам Дубінські про "Ані проста п*здят наши дєньгі".
Звичайно, у Бубочкі і олігархі кращі, ніж у Петра. І патріотичніші. І депутати толковіші. Тому це вже не "зрада", а "перемога". А Дубінський, як мажоритарник із "просвєтльонних", отримає на свій округ гарного куша.
Але крім цього, за турборежимом забули навіть поговорити про:
- як так виходить, що держава Україна не враховує у освітній субвенції видатки на утримання дітей у яслах-садочках? Хіба не делегувала нам держава повноваження про обовязкове перебування дітей з 5-ти років у дитсадках? Чому усі видатки - за рахунок громад і батьків?
- як так виходить, що держава Україна не враховує у розрахунках жодним чином позашкільну освіту? Хіба гурткова, туристична, спортивна робота - має бути лише прерогативою місцевих громад? Держава при Слугах так само не зацікавлена в різнобічному розвитку дітей? Держава так само допускає, що в Україні лише 14% дітей відвідують спортшколи? При тому, що у Нідерландах та Ісландії - цей показник - за 80%. І ніде в Європі - не менший за 30%. Ну, крім нас і Молдови.
- ну і нарешті, смішна історія з профтехосвітою. Де поділили усіх на "розумних" і "красивих". Навчальні заклади профтехосвіти, які знаходяться в обласних центрах - фінансуються з бюджетів цих міст. Решта, які розміщені у інших містах чи селах - фінансуються з обласних бюджетів. І маємо, що якесь училище лісового господарства фінасується з бюджету обласного центру. Ну да, там же лісників потрібно - вагонами.
І це, так, навскидку, тільки очевидні бюджетні ляпи. І тільки у системі освіти. А скільки такого по всьому бюджету?
Казали, що все при "Слугах" буде по-людськи? Ні, не чули.
2019-11-18 18:35:35 |
Відмовляємось від паперових трудових поступово.

На офіційному порталі електронних послуг Пенсійного Фонду України запустили новий сервіс "Електронна трудова книжка" https://portal.pfu.gov.ua/Вона доступна зареєстрованим фізособам сайту за наявності електронного цифрового підпису.Наразі доступні дані за період від 2011 року. Якщо останнє місце роботи було оформлено до 2011 року, – дані не показуватимуться.

#Opendata #Суспільнеоко #добрановина #трудова_книжка #електронний_формат
2019-11-18 18:36:07
🇺🇦💪 Сьогодні українці вперше відзначають День сержанта Збройних Сил.

Вітаємо всіх, хто входить до складу сержантського корпусу, і дякуємо за вірність військовій присязі.

Вічна пам'ять і шана всім військовослужбовцям, які віддали своє життя за Україну.

#Opendata #Суспільнеоко #Україна #День_сержанта #ЗСУ
2019-11-18 18:38:09
ХАЛЯВЩИКІВ ЗНОВУ ОБДУРИЛИ

Нарешті сталася подія за яку я можу похвалити ЗЕкоманду. Уряд Гончарука відмінив постанову прем'єра Гройсмана N560 від 29 червня 2019 р. «Про граничні тарифи на опалення і водопостачання». Уряд Гончарука прилюдно і офіційно визнав – казка закінчилася. Коні перетворилися на щурів, карета – на гарбуз, а Попелюшка – на служницю-бридулю.

Халяви – не буде. Про тарифи Зеленський таки жартував. Не даремно про зменшення тарифів на комуналку (а цього на момент президентських виборів бажало 40% населення) в передвиборчій програмі Зеленського – ані мур-мур.

Власне – уряд Гончарука зробив правильно. Стається те про що порохоботи криком кричали напередодні виборів, зменшити тарифи на комуналку – не можна. Єдиний шлях зменшення тарифів на комуналку це влягтися під Москву і покірно віддатися на її волю і бажання. Тарифи на комуналку як у Європі (а ми і зараз їх не платимо) це ціна за Незалежність. І ще – це стимул для розвитку газових родовищ та альтернативних джерел енергії. Що й відбувалося протягом 5 років.

Казка закінчилася – на заміну їй прийшла сувора реальність. Тарифи на комуналку не зменшилися – вони зросли. З пільгами на комуналку уже під маркою «монетизації» почався мухльож – ветерани про це уже криком кричать. Разом з пільгами, пішов мухльож із субсидіями, під виглядом перевірок – а скільки обурення викликав сам факт впровадження субсидій? Все це – нові обличчя. Всім цим наш народ, що бажав казкаря, муситиме ласувати до кінця опалювального сезону. І наступні роки.

Казок не буває. Бувають ефективні і неефективні керівники. Економікою треба УМІТИ керувати. Той хто горлає «вас дурять» як раз і мріє вас обдурити, а винні в тому ви, бо замість запитати «які ваші докази?» ви зразу ж вирите нахабній брехні. Тож опинившись в дурниках – не дивуйтеся.

І так. Ще одна сувора реальність полягає в тому, що українці НЕ здатні економічно утримувати власну країну. Рок за роком ми позичаємо-позичаємо-позичаємо... Так борги ми віддаємо – президенти, які забезпечують повернення боргів (Ющенко, Порошенко) для українців стають ворогами N1. Жадаючи отримувати всі переваги від Незалежності, українці категорично не хочуть нести зобов'язання і жертвувати. Саме через це раз за разом вони стають ошукані і пошиті в дурники. Щоразу, як вірять веселим хлопцям і дівчатам, які обіцяють їм неміряні обсяги халяви. Інакше – не буває.

Постанова яку щойно відмінив уряд Гончарука – доказ. І так, не вийде прив'язати до тої постанови п'ятого президента Порошенка, на 29 червня 2019 р. Петро Порошенко не був президентом ані де-юре, ані де-факто. Постанову прийняв прем'єр Гройсман, аби попіаритися перед виборами до Верховної ради, але профіт з неї отримала партія «Слуга народу» Зеленського.

Можна було б порадіти з того, що народ здобуває важкий, але вкрай необхідний урок. Але... Халявщика вухо до навчання глухо. Рейтинг Зеленського зменшується, натомість рейтинг Петра Порошенка не росте. Ростуть рейтинги Бойка та Тимошенко. Народ-халявщик думає не про те що не так зробив він. Він продовжує шукати нового казкаря на заміну казкареві «несправжньому». Здається – саме так народ-халявщик свого часу знайшов врешті решт казкарів в образі московських царів та більшовиків.

Гірко усвідомлювати, що за сотні років не змінилося нічогісінько.

Дмитро "Калинчук" Вовнянко
2019-11-18 08:07:08 |
Це моя Україна

Герой України капітан Володимир Гринюк. Маючи 22 бійця, відбив атаку понад 200 (!!!) російських окупантів! Командир роти що особисто знищив три бронемашини ворога. Герою Слава!
2019-11-18 08:29:11
Павло Бондаренко
13 листопада 1918 року стався поворотний пункт в історії України. Стався через підлість і безпринципність.

Цього дня гетьман України Павло Скоропадський звільнив із в`язниці соціаліста Симона Петлюру. Звільнив під чесне слово не виступати проти діючої влади.
Петлюра слово дав.
Дав і...

І зразу ж, у цей день вирушив до Білої Церкви піднімати повстання проти Скоропадського. Бо Скоропадський, бачте, соціалізму в Україні не вводив. А Петлюрі, Вінниченку, Чехівському, Петрушевичу та іншим товаришам дуже хотілося соціалізму.

Хотілося так, що частина товаришів на чолі з Вінниченком та Чехівським вела переговори з більшовиками аби ті здійснили збройна агресію проти УД, відволікши на себе сили Скоропадського і допомігши українським соціалістам захопити владу. В обмін українські зрадники обіцяли Леніну і компанії встановлення в Україні "диктатури пролетаріату".

Приводом для повстання стало звинувачення Скоропадського у задекларованому ним союзі з Деникіним. Який Скоропадський і не планував здійснювати - приблизно як Порошенко виконувати Мінські угоди. Це був простий дипломатичний хід спрямований на визнання Української держави Антантою та виграш часу для мобілізації держави на війну з більшовиками, про що гетьман відверто розповів у бесіді з тим таки Петлюрою.

Але Петлюрі, Вінниченку та іншим товаришам хотілося влади. Тому Петлюра пішов на підлість і зраду, порушивши своє чесне революційне слово.

А далі усім все відомо. 14 грудня 1918 року владу Скоропадського було повалено під волання "простого народу" щось на кшталт "Хто завгодно, аби не Скоропадський" і створено Директорію УНР на чолі з Чехівським, Петлюрою і Вінниченком.

Які негайно почали гризню поміж собою. А зі Сходу перли більшовики. Іронія долі - у день, коли Петлюра дав і забрав своє чесне слово, більшовики розірвали Берестейську мирну угоду, якою, зокрема й визнавали незалежність України.

Одразу після захоплення Влади Директорія звільнила усіх чиновників, призначених Скоропадським, розпочала масові арешти, а 31 грудня запропонувала Раді Народних Комісарів РСФРР переговори про мир.

Під час переговорів радянська сторона відкинула звинувачення у веденні неоголошеної війни, лицемірно заявивши, що ніяких регулярних російських військ в Україні немає, а тим часом ті війська захоплювали місто за містом.

А далі Директорія залишила Київ більшовикам і вирушила "у маневр". Тоді в Україні співали злу частівку: "У вагоні Директорія, під вагоном - територія".
А перший голова Директорії УНР Володимир Винниченко "втомився" і втік з партійною касою.

Менш ніж через три роки України не стане. Доля товаришів складеться по різному. Дехто, як Петлюра, Петрушевич, Андрієвський опинилися в еміграції. Дехто - як Вінниченко - пішов на службу до більшовиків. Декого ті самі більшовики пізніше розстріляли - як Чехівського.

І коли мене питають: що для тебе є символом "визвольних змагань українського народу" (аж до сьогодні) я завжди згадую оте "чесне слово" Петлюри...

P.S. Напевне ви помітили відверті паралелі з тим, що відбувається зараз. Так, історія нічому не вчить, але вона жорстоко карає за невивчені уроки.
А щоб вчити уроки, треба історію знати.
2019-11-18 08:04:00 |
Іван Фірцак — український самородок, про якого європейці складали легенди. У народі його називали Іваном Силою, а весь світ запам’ятав його циркове прізвисько — Кротон.
Про закарпатського богатиря говорили змалечку. То почують, що юнак сам запряг себе у плуг, то побачать, як на плечах несе теля. Батьки розуміли, що сина біля себе тримати не варто і вирішили відправити Івана до Чехії. Про це пише discoverukraine.com.ua
Спочатку йому жилось не солодко і зірок із неба він не хапав. Працював Іван Фірцак то на заводі, то вантажником на вокзалі, аж доки не почув вихваляння мандрівного силача, який запевняв, що переможе кожного. “Чому б не спробувати?”, — подумав українець. Він спробував і здобув перемогу, після якої тренери помітили його талант.
У 23 роки Іван Фірцак став чемпіоном із важкої атлетики, 70 разів перемагав у змаганнях із гирьового спорту. Але спорт не приносив великих заробітків, і український силач вирішив спробувати свою силу у цирку. Долонею Іван прибивав дубову дошку 20-сантиметровими цвяхами, а потім зубами їх витягував. Вигинав серце із металевої арматури та багато інших цікавих трюків. Подивитися на це видовище приходив і президент Чехословаччини, і навіть королева Британії. Їй заманулося побачити українського силача на рингу із чемпіоном світу у суперважкій категорії Джоном Джексоном. Та ідея виявилась невдалою, оскільки Іван не розрахував свої сили і пробив боксеру грудну клітку. Удар був таким потужним, що тріснула боксерська рукавичка. Після поєдинку Джексон не витримав і викинувся з вікна багатоповерхового будинку.
Іван Фірцак 70 разів перемагав у змаганнях з гирьового спорту, став переможцем конкурсу краси тіла в Парижі. За його феноменальну силу, трюки та унікальні рекорди світова громадськість нарекла Фірцака ім’ям античного героя Кротона. У 1928 році був визнаний найсильнішою людиною планети. Деякі силові трюки Івана Фірцака-Кротона досі ніхто не може повторити.
Заробляти на прожиття великої родини довелося знову ж таки виступами. Іван Сила Їздив селами, сурмив у ріг і скликав у місцевий клуб усіх охочих. Плата за вхід — 20 копійок. Хоч був далеко не молодим, але й далі гнув арматуру, тягнув автомобілі та підіймав одночасно декілька людей. Згодом Іван Фірцак заснував закарпатську циркову школу і школу силових мистецтв. Багато його учнів здобули чемпіонські титули у важкій атлетиці.
Однією з причин смерті Івана Фірцака стала імплантована золота пластина, яка потребувала заміни. За часів Радянського Союзу не було можливості виїхати за кордон для її планової заміни, тому рана під пластиною почала загнивати. Лікар, який регулярно приїздив до атлета з Іршави, не зміг нічого вдіяти. Помер Іван Фірцак 10 листопада 1970 року в рідному селі Білки. Похорон атлета був багатолюдний — попрощатися з Кротоном приїхало багато спортсменів.

2019-11-17 21:02:49 |
Ой, на горі женці жнуть… Пісня 17 століття. Золотий фонду культури українського народу. Перший запис 1702 рік.
Запис за Доміником Рудницьким початок 18 ст.
Ой, на горі женці жнуть…

Гой, на горі женці жнуть,
Да долом, долом, да долиною козаки ідуть.
Межи ними три гетьмани,
Што ведуть войсько запорозьке долинами:
Один гетьман Дорошенко,
Што ведет войсько запорізьке хорошенько;
Други гетьман Сагайдачник,
Што згубив триста козаков, зли необачник;
Третій гетьман Дрогозденко,
Што ведет войсько московське борозденько.
Ідуть ляхи дорогами:
Закричу[ть], кликну[ть] вам «Пома[га]й Бог» за горами —
Помагай Бог козаченьк[а]м,
Щоб одкрикнули да з самопалов ляшеньк[а]м.

Перша кодифікація (запис) цієї пісня здійснив литвин Домінік Рудницький у рукописному збірнику який датується 1702 роком У ньому записано власні твори Доменіка Рудницького, а також записана ні ним вірші-пісні, популярні тоді в Речі Посполитій (як релігійного, так і світського змісту). Хоч збірник Доменіка Рудницького склався на початку XVIII ст., в ньому містяться вірші-пісні, зокрема українськомовні, відомі з середини та другої половини XVII ст. (Як зазначає М. Євстахевич, Eustachiewicz M. Twórczość Dominika Rudnickiego (1676 — 1739). — Wrocław, 1966. «всі історичні [українські] пісні стосуються подій XVII ст. і вже тоді були популярні» — с. 60.) Загалом у збірнику було записано 92 тексти, переважно з нотами, із них 19 українськомовних (5 — духовних, 5 — громадсько-політичних, 5 — гумористичних та чотири варіанти).

Щодо генези пісні «Ой, на горі женці жнуть...» висловлено багато думок. Розглядаючи один із народних її варіантів, М. Максимович відносив виникнення пісні до часів Петра Дорошенка, вбачаючи в Сагайдачнім когось із старшин запорозького куреня (Максимович М. Малороссийские песни. — М., 1827. — С. 254). І. Срєзвевський пов’язував пісню із Петром Конашевичем-Сагайдачним (Запорожская старина. — Харьков, 1833. — Ч. 1. — Кн. 3. — С. 58 — 60). І. Датування пісні другою половиною XVII ст. підтримували В. Антонович і М. Драгоманов (Исторические песни малорусского народа. — К., 1875. — Т. 2. — С. 11) та Б. Грінченко («Пісня про Дорошенка й Сагайдачного» // Записки Українського наукового товариства в Києві. — 1908. — Кн. 1. — С. 44 — 71); у Дрогозденкові Б. Грінченко вбачав брацлавського полковника Дрозденка; текст із збірника Доменіка Рудницького він визначав як літературний. М. Євстахевич (Twórczość Dominika Rudnickiego (1676 — 1739). — Wrocław, 1966. — S. 61), розглядаючи питання про генезу цієї пісні, зазначає, що «Дрогозденко» може бути Дрозденком, сотником, «котрий привів Дорошенкові гетьмана Задніпрянської України Брюховецького в червні 1668 р., після чого Брюховецький був убитий», а Сагайдачний — «правдоподібно, не Петро Конашевич-Сагайдачний, а Григорій Сагайдачний, кошовий отаман в 1686 р.» (порівн. Korzon T. Dzieje wojen і wojskowości w Polsce. — Lwów, 1923, — T. 3. — S. 24, 402). Якщо враховувати ці дані то ймовірно час складання першого варіанту пісні «Ой, на горі женці жнуть...» слід віднести до 1680-х років.
Щоправда у 18 століття пісня «Ой, на горі женці жнуть...» була ґрунтовно перероблена, невідомим автором в неї додано рядки про паління тютюну Сагайдачним та деякі інші деталі. Втім ні перший ні пізніший варіант цієї пісні нічого не згадують, про якість магічні чи екстрасенсорні здібності Сагайдачного чи Дорошенка. Деякі люди чомусь вважають цих діячів характерниками і вважають, що вони перемагали своїх ворогів за допомогою бойової магії та були невразливими для куль. Дуже дивно як міф про козаків характерників поширився у 21 століття серед частини українців. Хоча в жодній записаній пісні Домініка Рудницького та взагалі в жодній думі чи українській історичній пісні про козаків 16-18століття не згадуються характерники, і тим паче в поєднанні козаки-характерники.
Запис пісня М Максимовича 1827 рік
Ой на горі та женці жнуть,
А попід горою,
Яром-долиною
Козаки йдуть.
Гей, долиною,
Гей, широкою,
Козаки йдуть.

Попереду Дорошенко
Веде своє військо,
Військо запорізьке,
Хорошенько.
Гей, долиною,
Гей, широкою,
Хорошенько.

А позаду Сагайдачний,
Що проміняв жінку
На тютюн та люльку,
Необачний.
Гей, долиною,
Гей, широкою,
Необачний.

"Гей, вернися, Сагайдачний,
Візьми свою жінку,
Віддай тютюн-люльку,
Необачний!
Гей, долиною,
Гей, широкою,
Необачний!"

"Мені з жінкою не возиться,
А тютюн та люлька
Козаку в дорозі
Знадобиться!
Гей, долиною,
Гей, широкою,
Знадобиться.

Гей, хто в лісі, озовися!
Та викрешем вогню,
Та закурим люльку,
Не журися!
Гей, долиною,
Гей, широкою,
Не журися!"
Вик: Національна заслужена капела бандуристів України ім. Г.Майбороди
https://www.youtube.com/watch?v=Sr34uAgjwNQ
2019-11-17 16:42:10 |
В захваті!Багато десятків років тому, у військових таборах, ми, студенти йшли з цією піснею( ред. Максимовича), як стройовою, на параді та на плацу...Не повірите:досі пам"ятаю слова... Тільки ми співали "мені з жінкой не воДиться"...Ностальжі...
2019-11-17 16:57:15
Українка Квітка Цісик народилася і все життя прожила у США. Із нею працювали Майкл Джексон, Вітні Г'юстон та інші світові зірки.
Та в Україні її почули здебільшого після смерті. Дві україномовні платівки вона випустила за свій кошт.

Батько Квітки Цісик був львівським скрипалем. Її бабуся, дідусь та мама жили у Львові до 1944 року. Втікаючи від окупації та радянської влади, у 1949 році вони опинилися у США. Співачка народилася вже у Нью-Йорку в 1953 році. В дитинстві Квітка була пластункою – їздила у табори в гори, де вивчала українські пісні, звичаї і обряди.

Повне ім’я співачки – Квітослава. Рідні і близькі її називали Квіткою. А популярність у США вона здобула під артистичним псевдо – Кейсі – поєднання перших літер імені та прізвища – Kvitka Cisuk.

Цісик мала колоратурне сопрано. Вона з легкістю експериментувала зі стилями – від джазу до класики. І мала неабиякий успіх як у виконанні попсових пісень, так і в оперному співі. Крім того, Квітка володіла технікою, поширеною у карпатських селах – “білим голосом”.

“Я побачила, що можу легко змінювати музичний стиль. Потім я вступила у музичну консерваторію в Нью-Йорку. Навчалася вокалу і думала, що буду оперною співачкою. Але зацікавилась іншим фахом. Це – такий студіо-сингінг. Співання у різних студіях для реклами або для композиторів”, – розповідала співачка.

Свого часу Цісик стала однією з найвідоміших і найдорожчих виконавиць джинглів до рекламних роликів.
Її голос звучав у рекламних компаніях«Кока-Коли, American Airlines, Макдональдсу. Протягом 16 років, і до кінця життя, вона була офіційним голосом Форд Моторз. Багато американців і досі пам’ятають музичний джингл Have you driven a Ford lately у виконанні Кейсі Цісик. За це Форд дарував їй автомобілі. Ця ж компанія підрахувала, що голос Цісик прослухали понад 22 мільярди разів, тобто у кілька разів більше, ніж населення Землі.

Квітка Цісик записала два україномовні альбоми – “Квітка” у 1980 році, а також “Два кольори” у 1989-му. Це їй коштувало близько 200 тисяч доларів. Для запису вона наймала кращих музикантів Нью-Йорка, акомпанувала Квітці її рідна сестра Марія, а правильну українську вимову ставила мама.

Обидві платівки у 1990 році були номіновані на премію “Греммі” в категорії “сучасний фольк”. До України вони потрапляли здебільшого контрабандою, люди перезаписували пісні і передавали один одному.

“Ще ніхто і ніде так не заспівав пісні мого друга Володимира Івасюка, як це зробила Квітка”, – так скаже потім Назарій Яремчук.
2019-11-17 08:48:49 |
Олександр Нестеров
Здрастє....
Ось так потихому вернуть все.З часом....

Малые бронированные артиллерийские катера (МБАК) ВМС Украины «Бердянск» и «Никополь», а также буксир «Яны Капу», которые Россия захватила 25 ноября 2018 года в Керченском проливе, сегодня ночью должны вернуть украинской стороне. На встречу им уже вышли украинские суда.

Украинские буксиры SAPFIR, TITAN и HAJDAMAKA покинули сегодня порты Черноморск, Южный и Одессу и идут в сторону южного побережья Крымского полуострова, А россияне тянут корабли из оккупированной Керчи, пишет «Думская».По информации «Думской», встреча произойдет в открытом море примерно в 60 милях от Одессы, недалеко от крымского мыса Тарханкут.

В каком состоянии находятся катера и «Яны Капу» после годичного плена, неизвестно.
2019-11-16 23:56:27 |
Аби не Порошенко...

Аби не В'ятрович...

Аби не Парубій...

Аби не Забродський...

Аби не мова...

Аби не віра...

Аби не армія...

Аби не НАТО...

Аби не Україна...

Прихильники ЗЕ впізнаєте себе?Виговський Іван
2019-11-16 23:58:59
@Владимир Завгородний

Советник секретаря СНБО Сергей Сивохо назвал пять шагов, которые по его оценке помогут МЕНТАЛЬНО вернуть жителей временно оккупированных территорий.
Он выделил такие приоритеты:
- вернуть старикам пенсии;
- найти способ, как компенсировать ущерб по разрушенному и утраченному жилью из-за вооруженного конфликта на Донбассе;
- 140 000 детей, которые родились на неподконтрольной территории (Донбасс и Крым), должны получить украинские документы;
- упростить порядок пересечения КПВВ и создать нормальные человеческие условия на пропускных пунктах;
- изменить информационную политику, избавиться от штампов «свои-чужие, сепары-укры».

*

В принципе, это так прекрасно, законченно и цельно, что даже не обязательно как-то ядовито комментировать.
Нарратив (я выучил это новое модное слово), который продвигает Сергей Сивохо, очень прост.
ОБИДЕЛИ МЫ ИХ СИЛЬНО, ПОНИМАЕТЕ?

Надо извиниться. Замолить грехи как-то, испросить прощения.
Мы доставили жителям временно оккупированных территорий значительные неудобства. Пенсии не платили, сепарами называли, и в целом майданили, и очень этим раздражали.
Надо теперь как-то найти способ, как им компенсировать ущерб. Какой-то. Какой-то способ найти. То ли Сивохо продать на мыловаренный завод, то ли скинуться нам всем и притрусить оккупированные территории баблом, чтобы они когда плачут, обиженные сильно нашими штампами про сепаров, утирали слёзы тысячными купюрами.
Замолить надо грехи, свидомиты, понимаете? Нагрешили мы сильно перед Донбассом, надо теперь исправляться.
Сделать пять шагов, два раза сделать «ку», поклониться до земли, станцевать возможно. Пока Донбасс будет сидеть, да вальяжно пальчиком показывать: «Слышь, человек, давай ещё водочки мне принеси, и пенсию, и восстановление инфраструктуры, и я тогда тебя прощу. Может быть».

Жаль, конечно, в этой блестящей стратегии про жителей ОККУПИРОВАННЫХ территорий не нашлось места для упоминания о собственно ОККУПАНТЕ.
Возможно потому, что в голове Сергея Сивохи не нашлось места для собственно мозгов.
2019-11-16 23:54:38 |
Все, епоха жадібності скінчилась: Уряд скасував обмеження на тарифи, опалення та гарячу водуhttps://oleg-leusenko.livejournal.com/12300987.htmlЗробили їх разом...Кабмін прийняв рішення «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 560». Мова йде про скасування Постанови уряду Гройсмана, якою запроваджувалось встановлення граничних цін/тарифів на послуги для населення міст обласного значення.
2019-11-17 08:50:01
❤Знайомтесь! Це @Софія Аль-Хадіді Sofia Al-Khadidi з Вінниці. Лише уявіть, дівчинка почала грати на бандурі у три роки і досконало освоїла український інструмент! І не просто освоїла, а стала найкращою!!!

Нещодавно у Луцьку відбувся міжнародний конкурс за участі майже 280-ти юних бандуристів. 10-річна вінничанка брала участь у двох номінаціях одночасно і здобула дві золотих медалі! Вітаємо!!!

До конкурсу готувалася близько року. Зрозумійте, це важка щоденна праця, бо бути найкращим – не легко.

Батьки Софійки розповідають, що дівчинка 3 роки заявила, що хоче грати на бандурі. Спеціально для неї викладачка Марина Залізняк розробила методику і вже за чотири місяці занять дівчинка вперше вийшла на велику сцену.
А далі Софійка почула харківську бандуру… У 30-х роках минулого століття радянська влада заборонила цей інструмент… Тоді бандуристів переслідували, а інструменти знищували. Тож, нині на цій бандурі грають лише декілька музикантів. І Софійка одна з них!
#Opendata #Суспільнеоко #добрановина #бандура #Софія #СофіяАльХадіді #Вінниця
2019-11-16 14:20:21 |
Іван Гаврилюк: Вибачте, але які можуть бути квоти в моїй хаті? Які можуть бути квоти на моїй рідній землі? Які квоти? Все повинно бути українською мовою!!!
В будь-якій країні це все існує. Подивіться на Польщу або Ізраїль... А Меркель каже, що людина, яка не володіє німецькою мовою, є не бажаною на території Німеччини. Які квоти? Я ще повинен випрошувати, і мені повинні дозволити розмовляти або співати на телебаченні рідною мовою?Зараз жодна Божа заповідь не діє. От написано: як хочеш, щоб тобі було добре, роби людям так само, як собі бажаєш. Це не діє. Коли я збагнув, що у моїй рідній Україні за п’ять секунд можна з Господа Бога зробити лайно, а потім за п’ять секунд з лайна зробити Господа Бога, Київ мені став чужим містом. Я прожив у Києві десь з 1966 року, 50 років чи навіть більше. І я кожен день відчував на собі тиск тільки тому, що я українець. В побуті це було весь час. Я кожен день нервувався з цього приводу.
Подивіться на телебачення. Ну що ж вони цвенькають, ці хлопці? Ці, наприклад, 112 канал, помийна яма імені Мураєва. Ну чому російською мовою? У нас що, півкраїни дебілів, української не розуміють?
Ми всі знаємо про Лорак і Лободу, але це сміття. Та чому ж ніхто не говорить про таку «видатну співачку» як Софія Ротару, яка кожен рік, скільки йде ця війна, скільки є ця біда в Україні, виступає у Росії? Це нормально? Вона в інтерв’ю сказала, що в неї нема позиції, куди кличуть - туди і їде. Не хочу ображати, але у мене є що на це відповісти, лише це не для друку.
Як можна бути «поза політикою»? Це поза життям в сенсі? Я дивуюся нашій СБУ. Та поїхав хтось з наших в Москву, заспівав для них чи розповів там по телебаченню, яка влада в Україні погана (вона погана, але в Москві не треба про це розказувати), потім приїхав на кордон з Україною - в Україну не пустили і все! Так роблять країни, які себе поважають. Ну, у нас влада не українська, їм Україна тільки як територія потрібна...
2019-11-16 13:50:22 |
16 листопада 1952 року у Львові на 81-му році життя померла одна із найбільш славетних українських співачок Соломія Амвросіївна Крушельницька. Світове визнання вона здобула своїм унікальним лірико-драматичне сопрано із широким діапазоном у три октави зі специфічним «оксамитовим» тембром та блискучою акторською грою.
2019-11-16 15:16:44
Згоден, бо маю такеж відчуття, що я живу десь...там в

чужій державі, знов таки в чужій імперії де керують янича-

ри, що ніколи і не знали мами, забули рідну мову та рідню,

та прислуговують чужій державі, чи то мої брати, а може

ні , хотя на зовнішність таки-ж, а щось зломали в середині

не плаче сердце їх за Україну, невже вони мої брати...

2019-11-17 12:05:29
Все идет к тому, что в регионах может начаться настоящий бунт органов местного самоуправления, как результат на проголосованный в первом чтении законопроект о рынке земли. Первым свое негодование высказал Тернопольский облсовет, большинство областных парламентариев которого обратились к Верховной Раде и президенту с просьбой отправить в отставку непрофессиональное правительство во главе с Алексеем Гончаруком.
Интересно, что больше всего негодование от принятия законе о рынке земли появилось на востоке и юге страны, но первым «выстрелил» именно западный регион, что вдвойне неприятно для правительства. Также появилось обращение Сумского горсовета, в котором депутаты обращаются к парламенту и президенту с просьбой не принимать во втором чтении законопроект о рынке земли и не допустить продажи сельскохозяйственных земель.
Комментируя информацию, политический аналитик Павел Нусс отмечает, для президента Зеленского, который выступил инициатором закона в этой канальной редакции закона, который принят, поступил очень серьезный сигнал с регионов. Нужно готовится к тому, что за Тернопольской областью последуют и другие, аграрные регионы страны. Быстро, очень быстро развиваются события.
2019-11-16 08:06:48 |
Найперший відомий в Україні борець зі зрадофілією - скіф Анахарсис (остання чверть VII — середина VI століття до н. е.), ровесник Конфуція, один із семи найвизначніших античних мудреців (єдиний з них не грек):"Заздрість і страх суть явні докази ницої душі: за заздрістю йде сум від добробуту друзів і співгромадян, а за страхом - надії на порожні слова. Скіфи не схвалюють заздрісників, але радіють чужому добробуту й прагнуть того, чого самі своїми зусиллями можуть досягти; а ненависть, заздрість і всілякі згубні пристрасті скіфи постійно всіма силами женуть від себе, мов ворогів".Рівняймося на мудрих.
2019-11-16 08:58:26


Vladic Peonte
14 листопада о 15:40
- Коломойський за розкрадання «Приватбанку» сидить?
- Ні.
- Ахметов за Роттердам плюс сидить?
- Також, Ні.
- А хто сидить?
- Захисник донецького аеропорту, бойовий генерал Марченко.
2019-11-16 07:17:05 |


Vladic Peonte
14 листопада о 15:40
- Коломойський за розкрадання «Приватбанку» сидить?
- Ні.
- Ахметов за Роттердам плюс сидить?
- Також, Ні.
- А хто сидить?
- Захисник донецького аеропорту, бойовий генерал Марченко.
2019-11-16 07:17:05 |
Час Новин:

Знову Балаклія. На території арсеналу вкотре детонували боєприпаси. На жаль, не без жертв. За даними Генштабу – двоє загиблих військовослужбовців та троє поранених. Їхній стан тяжкий і середньої тяжкості.

Ймовірна дата. Норманська зустріч може відбутися 9 грудня. Повідомляє про це агентство "Блумберг" із посиланням на канцелярію президента Макрона.

Монобільшість штормить. Фракція Слуга народу виключила двох депутатів. Одна з них заявила про доплати членам фракції у конвертах. Водночас представниця Кабміну в парламенті склала повноваження – каже, що з урядом не спрацювалася.

YouTube: https://youtu.be/1pfLLX8FWF0
2019-11-15 23:03:16 |
На хабарі 150.000 доларів США затримали Директора департаменту Офісу Президента Зеленського Світлану Кондзелю. Нова влада не перестає дивувати. Якщо на таких рядових посадах, такі розміри хабарів, важко уявити, що відбувається у кулуарах ЗЕ-команди.
2019-11-15 23:11:19
Ще не встиг великій миротворець та інтегратор Сівуоха ( як правильно?)вимовити ці великі слова:

“Треба прибрати КПВВ і країна стане єдиною” – Сергій Сивохо назвав перший крок до реінтеграції окупованої частини Донбас”

як бум і є:

Громадяни ЛНР" вкрали лавочку з пластиковим дахом, яка розміщувалася на території будівництва нового моста в Станиці Луганській.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, "спецоперацію ЛНР" зафіксували камери спостереження, встановлені на будівництві.

На записі видно, як п'ятеро чоловіків переходять міст з окупованого боку, спускаються під міст і виносять лавочку по новозбудованому мосту. Спочатку вони намагалися пронести лавочку по тимчасовій споруді, але габарити вкраденого не дозволили цього зробити. Лавочку далі несуть четверо чоловіків, а п'ятий йде на підконтрольну Україні територію.
2019-11-16 08:09:53

Оставлять рецензии могут только участники нашего проекта.Вход для авторов
Забыли пароль?
В прямом эфире
Надеюсь, визави ответит взаимностью на откровенное письмо героини. Обязан оценить такие чувства!
Рецензия от: Лариса Гараган
2020-07-07 17:51:12
проте часто трапляється так,
что людина не розуміє ввічливу відмову
і тоді груба( зневажлива) згода
надалі обертається для обох крахом...
і не тільки у взаємовідносинах...
Рецензия от: Казимира
2020-07-07 17:50:37
п.Ларисо, вірш дуже цікавий, гарний і мелодійний, і по суті це справжня пісня!
Зі Святом Вас! На все добре...
Рецензия от: Тетяна Іванова Юртина
2020-07-07 17:50:31
На форуме обсуждают
💥 SHARP`s REVIEW - 07.07.2020:
(сарказм - последнее прибежище оптимиста):

1🔸 В Совфеде РФ отвергли возможность российского вторжен(...)
Рецензия от: Радонька
2020-07-07 12:58:26
Ґанок🌿🌹 7 липня — день Івана Купала, одне з найяскравіших свят, яке святкують українці.
У ніч на Івана Купала траплялися всілякі ди(...)
Рецензия от: Радонька
2020-07-07 12:57:42
Все авторские права на опубликованные произведения принадлежат их авторам и охраняются законами Украины. Использование и перепечатка произведений возможна только с разрешения их автора. При использовании материалов сайта активная ссылка на stihi.in.ua обязательна.