ОС-02, Галина Бродская
/ АП Рецензії /
НАРИСУЙ СЛОВОМ
/ АП Проба пера /
КОНКУРС!
/ АП Проба пера /
Основний склад
/ АП Рецензії /
БОЛЬ ЗЕМЛИ
/ АП Текущий момент /
Сейчас на сайте 2486 человек
Кто онлайн?
Популярное
Новые авторы
Присоединяйся
twitter
youtube
Скажи що небудь, щоб я тебе побачив ( Сократ)
Автор: Радонька
Опубликовано: 2019-11-18 21:03:36

Зради та перемоги:: Часть - 5

Попри усі негаразди, війну та всілякі вибори, ми живемо. Ми
пишемо вірші, кохаємо, сперечаємось, перемагаємо. Бо це життя.
І в кожного з нас своя думка на ту чи іншу подію. І кожен має
право висловлювати свої думки. Бо ми, поки що, живемо в
демократичній країні.
Запрошую на сторінку однодумців та адекватних опонентів.
Пишіть про наші здобутки та перемоги, про зради та поразки,
висловлюйте свої думки. Спробуємо зрозуміти одне одного.
Хамству, наглості та марнослівству вхід заборонено!

Количество читателей: 1786

Всего рецензий на эту публикацию: 200. Читать все рецензии >>>
Последние 15 рецензий (последнее сверху):
Чим більше дивлюсь ТВ, тим лютіше становлюсь...
- Ура! Ми перемогли Путіна! (зелені чепчики летять в повітря) Ми домоглись зустрічі в форматі, якого не було вже кілька років!
- Ура! Перемога! (зелені чепчики знов летять в повітря) Ми побачили Путіна і не всрались!
- Ура! Перемога! (всі чепчики злітають в повітря) Зради не відбулось! А, раз ми не зрадили, значить що? Правильно - ми перемогли! Ура!
- Ура! Перемога! Наші так прижали москалів, що Сурков папери на стіл кинув! Отакі ми козаки!!!
- Ура! Перемога! "Червоні лінії" не перейдені!
(Волають "бЕндерівці", не звертаючи уваги на те, що Зеленський (в черговий раз) погодився на імплементацію "формули Штаймайєра", проти чого вони виходили на протест кілька тижнів тому!
Суцільне божевілля...
Дарма члени української делегації почали пихато розповідати які вони "круті пацани", як вони довели Суркова до "кидання документів".
Дитячий садок від нашої делегації, розрахований на недалекий "електорат", отримав відповідь.
Так, відповідь від ворога! Але, від ворога фахового.
Ось, що написав в своєму ТГ Олексій Чеснаков:
(опускаю оціночні судження щодо якості української делегації)
"Сурков действительно, отказался обсуждать изменения в ранее согласованный сторонами проект коммюнике.
* (Отже, попереднє узгодження мало-таки місце!)
Это касалось абзаца о предоставлении Украиной Донбассу особого статуса на постоянной основе. Украинцы попытались отказаться от этого обязательства.
Тогда помощник Путина заявил, что российская сторона приостановит участие в переговорах, если данный пункт будет нарушен.
Это был фактически ультиматум.
И он сработал.
После этого представители Германии и Франции надавили на украинцев, и этот пункт принципиальный для Донбасса пункт был сохранен в правильной редакции.
Украинцам пришлось уступить и подтвердить предоставление народным республикам особого статуса на постоянной основе.
Причем, закрепить его в Конституции Украины.
....
В ходе переговоров ... представители Украины буквально умоляли других участников пересмотреть Минские соглашения.
Жаловались, что на Украине будет революция, и националисты их свергнут, если они попытаются выполнить Минский комплекс мер. Но разжалобить партнеров не удалось.
В принятом итоговом коммюнике по настоянию России заявлено о приверженности Минским соглашениям и их незыблемости."
В той час, як божевільні ловлять свої і чужі чепчики в повітрі,
- Росія продовжує роздавати паспорти мешканцям окупованих територій;
- Росія дозволяє своїм адміністраціям ухвалити "закон о государственной границе";
- Росія дозволяє ЗМІ розповсюджувати фейки про "план депортации народа Донбасса", про "применение авиации", про "разворачивание сети фильтрационных лагерей", продовжуючи залякувати населення та підігріваючи ненависть;
- Росія дозволяє своїм проксі-формуванням продовжувати бойові дії...

Отже, шановні, тримайте різнокольорові чепчики на головах, а не кидайте їх в повітря!
Мій настрій залишається незмінним: негативні очікування "повзучого реваншу" зі зміною напрямку розвитку та спробою федералізації унітарної країни.
Георгій Тука
2019-12-11 14:47:29 |
Anatoliy Denysenko

Допоки Зеленський переконує українців в тому, що він проукраїнський, його бізнес імперія 95 квартал випускає повністю російськомовний новий серіал "Папик". Ситком розрахований навіть не на російськомовну українську аудиторію, а на росіян. Всі об'яви, комунальні платіжки, назви закладів, постери (коротше кажучі всі надписи) тощо, в цьому серіалі виключно російською мовою! Візуальних українських надписів нема взагалі! І це при тому, що скрізь краєвиди Києва. Ці недобиті актори "русифицировали" столицю України, щоб продати своє "творіння" тим, з кими вони хочуть миритися (щоб далі заробляти в Росії гроші своїм російськомовним товаром). Вам ще потрібні якість докази, щоб переконатися, що вся ця "1+1" шоу тусовка - це малороси, яким гроші дорожче батьківщини? І ще одне, Боклан, це дно українського "кінематографу", а не найкращий, після Б. Ступки, український актор. p.s. прогортав за десять хвилин це лайно, щоб ще раз переконатися в тому, що цей 95 Квартал це Новороссія, яка захоплює не території, а мізки.
2019-12-11 07:53:59 |
Вчимо українську

Катюзі по заслузі чи котюзі по заслузі?Мовознавець В. Ужченко детально дослідив це питання. Як приклад він наводить байку Л. Глібова "Щука": "А все-таки катюзі, як кажуть, буде по заслузі". В основі - слово кат.Цікаво, що варіант "по заслузі котюзі", де в основі слово "кіт", зустрічається ще у роботі українського письменника і лексикографа Климентія Зіновієва «Вірші. Приповісті посполиті», рукопис якої був складений між 1700 і 1709 роками.Тож, обидва варіанти можна вважати правильними, а вживати - залежно від ситуації.

2019-12-11 08:06:05
11 грудня 2019 року російський телеканал ТНТ почне показувати серіал "Слуга народу", головну роль в якому зіграв президент України Володимир Зеленський. Про це повідомляє lb.ua з посиланням на російські
2019-12-11 09:26:04
Президент Зеленский продал право показа "сватов" в россии. Сегодня вроде бы начинают.Только не подумайте, что это бизнес на крови. Ни-ни-ни
2019-12-11 10:35:23
"Слуга народу. Вперше на російському телебаченні".Казали ж, що ключових домовленостей на саміті не було досягнуто. От і маємо. Не в прайм-тайм нашого президента показують.

19.00. По будням. Яка зневага до зедента. З роботи не всі ще прийдуть
2019-12-11 10:46:40
Валерій Прозапас"Ліпєцкая фабріка" хоч і стала мемом, але страшно уявити який відсоток населення досі щиро впевнений, що Порошенко на ній "заробляв", російські та малоросійські пропагандисти добре над цим попрацювали.При тому, що фабрика була збудована задовго до війни, потім передана у зовнішнє управління і дотиснута російськими фіскалами - але нікому це не заважало розганяти "торговлю на крові".А от серіал про "Слуґу" знімався в розпал війни.

Перша серія: 16 листопада 2015 р.

Остання серія: 28 березня 2019 р.Як права на нього опинились у росіян?

Невже хтось їх продав і тепер заробляє?

Хто це зробив?Теперішній президент на стадіоні епічно кричав про цукерки "Рошен" в пайках "повстанцев" - цікаво, а як він пояснить телепродукт зі своєю участю на блакитних екранах ОРДЛО та РФ?Все всім колись повертається.
2019-12-11 12:23:19
Олександр Нестеров
Хороший пендель гопнику, в простонароді хуйлу,
подіяв миттєво.
Після того як конгрес США забив в оборонний бюджет санкції на газопроводи хрома кобила лавруша кинулась до Вашингтона клянчити послаблення бо ж скоро будуть голібосі у вінку.Через Україну газ качати не скрепно то може якось домовимся.На що Трамп відповів правильно -нахер з України-а потім по санкциям побачимо .........може....коли небуть......Спочатку не лізти в наші вибори ,Сирія і Україна закрита тема.

У столиці США Вашингтоні відбулася зустріч американського президента Дональда Трампа з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим. За словами російського посадовця, зустріч пройшла в атмосфері взаєморозуміння в тому, що стосується внеску країн у справу миру. Опісля Лавров зустрівся з держсекретарем США Майком Помпео.

Президент США Дональд Трамп застеріг міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова від будь-яких «спроб втручатися» у вибори в США та «закликав Москву врегулювати конфлікт з Україною», йдеться в повідомленні Білого дому про зустріч американського президента і російського міністра 10 грудня у Вашингтоні.

Трамп також наголосив на підтримці «ефективного глобального контролю над озброєннями», який включав би не лише Росію, але і Китай.

Трамп попросив Росію про підтримку щодо запобігання розробці Іраном ядерної зброї та забезпечення ядерного роззброєння Північної Кореї.

Візит Лаврова відбувся на наступний день після того, як у Парижі відбулися чотиристоронні переговори між Росією, Францією, Німеччиною та Україною для розв’язання конфлікту на Донбасі.

P S В Парижі кремлю обломалося .Отак пару тисяч нормальниї українців на майдані керують глобальною політикою.

Вірте в себе.

Доброго ранку.
2019-12-11 07:52:15 |
Radko Mokruk
Отже, слуга Бужанскій вслід за Владімір Владімирчом вважає, що в нас дискримінують російську мову. Навіть законопроект вніс. Венеціанська комісія, мовляв, все таке.

Ну так! От йдеш Києвом – в центрі повсюдно гримить руська попса. Зайдеш в магазин чи кафе – звертаються майже завжди російською. Вулицями – здебільшого російська, в кращому разі 50 на 50.

І тут ти такий, «великий дискримінатор»: "Перепрошую, а можна українською?". Переходять. Та й вся тобі історія.

Це – Київ. А Харків? А Дніпро? А Одеса? Точно російську дискримінують? Нічого не переплутав депутат Бужанскій?

Мені, насправді, багато не треба. Мені достатньо, щоб не порушували мої права на спілкування українською. На моє переконання, українізація в першу чергу має бути спрямована на майбутнє покоління. «Ламати через коліно» дорослих людей, які все життя розмовляли російською я не бачу сенсу. Але якщо майбутнє покоління буде говорити українською, то лише завдяки тому, що вже зараз інформпростір, публічна сфера, освіта, виховання будуть українськими. Це треба робити вже, прямо зараз.

В плані мови – ми важко травмоване суспільство, нехай і більшість людей про це навіть не замислюється. Нас десятиліттями і століттями планомірно гвалтували російською мовою і культурою. Витісняючи наше.

За «українськість» вбивали. І це не про спалення Січі і глибоку історію. Це про Василя Стуса і Олексу Тихого. Це – про Артема Мірошниченка.

От нарешті було зроблено те, що мало бути зроблене ще 28 років тому. Прийнято закон про мову. Вперше за останнє століття ми маємо можливість бодай якось захищати мову. Не просто групами ентузіастів, а цілком законно, в правовому полі.

Але таким як Бужанський це заважає. Йому примарилась «дискримінація російської».

Народний депутат України проти захисту української мови.

І про Венеціанську комісію. Це – дорадчий орган, який варто чути, але не означає слухняно все виконувати.

Мені близькі європейські цінності. Водночас я не маю жодних ілюзій щодо європейських інституцій і їхніх пріоритетів. За великим рахунком Європі байдуже, що буде з Кримом чи Донбасом. І їм байдуже, якою мовою будуть говорити в Україні. І як взагалі виглядатиме Україна – федеративна, унітарна, з кордоном на Дніпрі чи на Донбасі. Для Європи це в першу чергу, менінгіт, який треба якось вирішити, щоб можна було повернутися до своїх справ. В разі чого висловлять "глибоку стурбованість" та й по всьому.

Тому поради Європи – це дуже добре. Але вирішувати ми маємо самі. Тому, що крім нас самих ані наша країна ані мова, насправді, нікому не потрібна.

Тому, на мою скромну думку – в цьому випадку до лампочки, що думає Венеціанська комісія. І депутат Бужанскій разом з нею.
2019-12-10 21:11:44 |
Роман Донік

На трёх участках фронта Зеленский отвёл наши войска, чтоб состоялась встреча на которой он пообещал отвести войска ещё на трёх участках фронта. Великий полководец, стратег и переговорщик, чо.
2019-12-10 21:14:01
Аллан Левітов

Субсидія по-новому: Рада дала "зелене світло" на жорсткі перевірки пільговиківУряд перевірить мільйони громадян, які отримували субсидії останні 3 роки, після перевірки звісно змусять повернути грошіhttps://www.5.ua/suspilstvo/subsydiia-po-novomu-rada-dala-zelene-svitlo-na-zhorstki-perevirky-pilhovykiv-koho-obdilyly-204347.htmlНаверное, льготники сейчас ОЧЕНЬ довольны, что "прагнали барыг"
2019-12-10 21:15:14
Игорь Фельдман
Про "Нормандию". Два вывода

1. У Зеленского, надеюсь окончательно, закончился период удачливого комика, который думает, что может легко изменить мир. Он то был уверен, что предшественники не построили идеальный мир потому что не хотели, а он знает как и, главное, хочет. Оказалось, что в мире не только он принимает решения, он не главный, хотя его новая должность называется умопомрачительно красиво. Мир почему-то многогранен и устроен значительно сложнее, чем это видится комику, который шутит про этот мир со сцены. Но мы то знаем, что со сцены зал видно плохо, ведь софиты светят тебе в глаза, а не освещают публику. Да и вообще, сценический мир сконцентрирован на тебе, а реальный на миллионах людей, у каждого из которых свои тараканы в голове. Сложный он сука, сложный. Тут не до шуток.
2. Путин болен. И надеюсь, это не простуда. У больного человека, всегда есть более актуальные приоритеты, чем "хочу править миром". Надо думать о здоровье, а может и вечном. Нам это в плюс. Надеюсь, что число тех, кто уверен, что наши с Россией проблемы можно решить мгновенно, просто нажав на волшебную кнопку, станет меньше, а тех, кто понимает, что решение потребует куда большего времени, и то при условии, что им постоянно и активно нужно заниматься - больше. Надеюсь, но не верю.

Бонусный вывод. Грустно, что ожидания общества от президента сменились от ожидания чуда, до радости от того, что не стало хуже. Радость, что "не стало хуже" - выглядит немного по дебильному, но она о многом говорит. Даже кричит. Реально грустно. Но такой выбор сделал народ. Теперь у нас такие поводы для радостей.
2019-12-10 21:08:22 |
Олександр Палій
Що зараз відбувається у російському спорті і навколо?
Дуже цікавий процес. Деякі росіяни починають підозрювати, що брехня, виявляється, може бути нерентабельною, а чесно жити може бути вигідно!
Досі такого досвіду в російського народу не було.
Ця проста істина іде всупереч усім російським інстинктам, бо, як писав видатний російський письменник Іван Тургенев, "русские люди — самые изолгавшиеся люди в целом свете".

Якщо коротко, Росії була надана можливість надати базу аналізів, тобто очиститися і возз'єднатися зі світовим спортом на благо своїх спортсменів, але замість цього російська влада продовжила дотримуватися позиції обману і заперечення.
Росія повинна була повернутися в світовій спорт рівноправним учасником, відмившись від допінгового скандалу після сочинської олімпіади (суть якого була в тому, що країну викрили у створенні державної системи приховування допінгу), виконавши кілька умов. Одна з них - надати автентичну базу даних московської антидопінгової лабораторії за 2012-2015 роки. У базі зберігаються дані про допінг-проби російських спортсменів. У WADA була копія цієї бази.

У грудні 2017 року комісія Міжнародного олімпійського комітету дійшла висновку, що база даних московської антидопінгової лабораторії від 2015 року є одним з «незалежних і неупереджених доказів», які «дозволяють підтвердити існування методики зникнення позитивних результатів, а також методики фальсифікації», скоєних російською владою. Передача невиправленої бази означала б, що Росія визнає свої помилки і рухається далі.

Але російська влада на це не пішла.

У 2019 Росія із запізненням, але все-таки надала свою копію бази. Як виявилося, її грунтовно сфальсифікували, причому робили це у січні 2019 року. Головних цілей виправлень було дві. Перша - приховати позитивні проби на допінг деяких спортсменів. Друга - у базу впровадили докази того, що систему приховування допінгу створив і експлуатував Григорій Родченков, який втік в США, екс-керівник тієї самої московської антидопінгової лабораторії. Проти нього в Росії порушено кримінальну справу, а російська пропаганда називає Родченкова «брехуном і зрадником».
2019-12-10 16:10:33 |
В Одесі розгромили нічний клуб "Паладіум", у якому російській співак висміяв український День жалоби.Вчора ввечері близько сотні активістів зібралися поблизу приміщення, запалили фаєри, розгромили вітрини і зробили написи "Сепар клуб зачинений". Обурені одесити вимагали вибачень від керівництва клубу.Власник закладу Валерій Твердовський вийшов до активістів, вибачився і сказав, що "більше такого тут не станеться". На цьому захід закінчився.Цікаво, що російські ЗМІ вже рясніють заголовками "В Одесі неонацисти....".
2019-12-10 16:11:50
Зрадонька, щоб Ви були здорові! Якщо ця інфа, про Одеський "Паладіум" правда... Це ж такий бальзам на Душу... ДЯКУЮ ВАМ!
2019-12-10 22:34:10
Генасамблея ООН ухвалила резолюцію, яка закликає Російську Федерацію вивести свої війська з Кримського півострова та припинити тимчасову окупацію території України.

ВАДА відсторонила рф від світових спортивних змагань.

МВФ запропонувала нову програму по наданню кредитів Украіні.

А в цей час вас переконують, що Світ втомився від Украіни.

Мені здається, чи нас весь світ просить не здаватися рф?

Вадим Лабас
2019-12-10 16:00:59 |
Тамара Горіха Зерня

Кожен з учасників вчорашніх перемовин відпрацював, насамперед, на свою внутрішню аудиторію і свого національного виборця. Саме тому заключні виступи Зеленського і путіна виглядали так, ніби ці двоє вели переговори із хором голосів у своїй голові, а не один з одним.

Яким був основний позитив від нормандської зустрічі? Чергове розвінчання міфів, звичайно. Хто мав очі, той побачив. І безкінечно далеку від війни Європу, для якої українське питання – це питання виключно фінансів, і то не дуже великих.

Побачили старого убивцю, який ледве переставляє ноги, хоч іще тримає наботоксовану голівку. І ось ці панічні атаки нашої аудиторії – ах, путін посміхнувся, ах, путін нагнув – вони застаріли як мінімум на п’ять років. Тому що тоді, у чотирнадцятому, путні міг і тиснути, і продавлювати своє, але, на велике щастя України, йому трапився гідний супротивник.

А зараз що? Зараз вони змушені чіплятися за Мінські домовленості, які абсолютно точно є невигідними для росії, і на яких тримаються всі санкції проти країни-маніяка. І перспективи зняття яких учора помахали ручкою.
Але у путіна є власне населення, от хай вони і обсмоктують кожен жест свого нано-диктатора.
Нас цікавить Зеленський.

Чисто зі спортивного інтересу, що він далі робитиме? Після того, як побудував свою виборчу програму на гарантії магічного вирішення україно-російської проблеми. Після піврічного нагнітання та інтриги – мовляв, тільки допустіть мене до путіна, тільки дайте зустрітися! І я вам такий ух покажу, всі прозріють.

Ну зустрілися, ну показав. Вова, це і був твій «ух»? А як же секретна таємна зброя? А як же промені психо-гіпнозу? А як же отруйна голка, якою ти мав штрикнути карлика при рукостисканні? Промахнувся, чи що?
Ну давай, поясни тепер своїй секті, чому війна не закінчилася твоїм вольовим рішенням. Чи ти їм скажеш, що закінчилася? У принципі, може і вийде, якщо правильну картину показати, пробуй.

Для нас важливе інше.
Для нас важливо, щоб Європа і росія розуміли: Зеленський – це не (вся) Україна. Що за спиною актора завжди є режисер. За спиною режисера є директор театру. А ще у нас глядачі, які старанно ходять на вистави. Заряджені у всіх відношеннях, і гарним настроєм, і чимось більш суттєвим.
І якщо прима-балерина захоче танцювати по своєму, то дуже велика ймовірність, що її проженуть у напрямку Ростова із барабаном на голові.

Немає шансів впихнути нам федералізацію України на законодавчому рівні. Просто тому, що процес законотворення буде публічним і розтягненим у часі. І навіть тих тридцяти секунд, доки пікатиме табло для голосування, достатньо, щоб у Раду зайшли занепокоєні громадяни і припинили сей цирк.
Вова, ти ж краще за нас знаєш, кого ти завів у парламент. Ну подумай сам, воно їм треба, так підставлятися?
Здоровий глузд переможе, Вова. Здоровий глузд завжди перемагає, коли твою помилку тобі пояснюють сто тисяч чоловік під вікнами.
2019-12-10 13:55:37 |
Для автора Зрадоньки 73% избирателей — это СЕКТА.

О каких СТА ТЫСЯЧАХ под окнами речь идёт?
2019-12-10 17:40:55
Олексій Петров
Слава Богу все инсайдеры исчерпали свои инсайдеры. Теперь можно спокойно посмотреть на результат встречи в Париже. Такой долгожданной встречи для некоторых.

На первый взгляд шестой президент Украины Владимир Зеленский не перешёл красные линии. Это хорошо. Видите что пендаль от нации в виде Майдана животворящего делает?! Тёплая ванна самоликвидировалась и настроила президента на правильную тональность. А «Варта на Банковой», которую непонятно от кого охраняла чуть ли не вся полиция Украины, дополнительных подсказок накидала. Дескать Владимир Александрович, не нужно лошадью ходить. И к ладье тоже не прикасайтесь. Вообще ничего не делаете и никакие фигуры ручонками не трогайте. Так уж точно не накосячите. Улыбайтесь, фотографируйтесь и печеньки кушайте шаровые. Банкет оплачен.

И вроде бы всё хорошо на первый взгляд. И наверное даже на второй взгляд тоже. Вот только меня лично напрягают несколько моментов.

✅ Первый. Улыбка путина после встречи с Зеленским и его фраза о том, что «поговорили по деловому». Интересно что такого позитивно-улыбчивого лично для себя вынес путин из этой деловой встречи? Обмен пленными «всех на всех»? Ха-ха, три раза. Если ему так дороги его люди, то он мог это сделать ещё в 2015. Но не сделал. И тут же возникает второй вопрос, Чем в результате этой деловой встречи пожертвовал Зеленский. (Что получил, мы уже знаем. Согласие Путина на обмен). Это хорошо, что наши парни вернутся домой. Правда Кремль быстро нахватает других заложников. Это они умеют. И будут торговаться дальше. В общем следим за руками в сессионной зале Верховной Рады. Именно действия Слуг Народа и вскроют тайные договоренности деловых партнёров, а Дубинский купит ещё одну квартиру.

✅ Второе. Мне оооооочень не понравилось согласие на дальнейшую имплементацию формулы Штайнмайера. Напомню, в той бумажке, которую подписал Кучма, есть две красных линии. Одна явная и вторая скрытая. Особый статус ОРДЛО на постоянной основе. (Как сюда привязать заявления Зеленского про то, что никакой федерализации Украины не будет, я не знаю. Может придумают другое определение? С той же АП проканало же!) И вторая линия. Полное отсутствие будь какого упоминания про разоружение (вывод) незаконных формирований и российских оккупационных войск. Напомню кто забыл. На временно оккупированной украинской территории в Донецкой и Луганской областях, стоит полноценная армия. Танков и другой бронетехники больше, чем у бундесвера. Армия вооруженная и оснащённая всем необходимым. Кроме авиации и ракетных комплексов оперативно-тактического назначения. Какова её судьба, совершенно непонятно.

Внешне всё вроде хорошо. И может даже показаться, что Зеленский избавился от иллюзий в отношении того, что с путиным можно о чём то договариваться. Но вот эта улыбочка Вовы Кремлевского...

2019-12-10 09:32:57 |
Никита Соловьев
5 год ·
Если совсем коротко, то никакой особой зрады в итоговом коммюнике нет. Как и в выступлениях на итоговой пресс-конференции. Многие вещи хотелось бы видеть иначе, хотелось бы слышать прямое упоминание о необходимости вывода российских войск. Но все это уже многократно меньше опасений, которые были у многих.

Напрягает упоминание "плана Штанмайера" и необходимости его имплементации в украинское законодательство. Но там формулировка достаточно размытая и формально выполнить этот пункт вполне реально без прямого ущерба национальным интересам через выписывание условий вступления закона в силу: полный вывод российских войск, разоружение незаконных воинских формирований, установление контроля над границей и т.д. Во всяком случае это первое впечатление при беглом просмотре. Днем буду смотреть подробнее. И не я один, наверняка.

В целом, значимых претензий по результатам переговоров у меня к Зеленскому нет. Капитуляции не случилось, основные красные линии не перейдены. Ни в сфере безопасности, ни в энергетической сфере.

Что дальше?

На мой взгляд, основные цели предупредительных акций по всей стране достигнуты. Как последних месяцев, таки особенно последних двух дней.

Теперь важно проследить, в какой редакции будет вноситься в ВР законопроект ЗУ "Об особом статусе..." И ни в коем случае не дать его принять в виде, ставящем под угрозу суверенитет, территориальную целостность и унитарность. Гражданское общество, на мой взгляд, вполне может справиться с этой задачей.

Есть еще много вызовов, задач и рисков, несущих серьезные угрозы. Начиная с двух судебных заседаний по Привату на следующей неделе, потенциально могущих поставить под угрозу всю финансовую систему страны. ИХ тоже ни в коем случае нельзя упускать из внимания.

Хочу выразить искреннюю благодарность всем, кто продемонстрировал в эти дни власти и всему миру свою позицию. Как в Киеве, так и во всех других городах. Уверен, они оказали значимое влияние на ход переговоров и его итоги. Мы смогли показать. что умеем объединяться перед лицом серьезной опасности и действовать вместе. И вместе мы не дадим никому ни в стране, ни за ее пределами, игнорировать национальные интересы Украины и подрывать наш суверенитет.

Спасибо всем! Все будет Украина!
2019-12-10 07:57:03 |
Олексій Панич
Питання контролю України за кордоном "лише після виборів" було і є найнеприємнішою для України деталлю "мінських домовленостей". Вже не знаю, хто там кому і як викручував руки, але записали те, що записали.
Вважаю, не в останню чергу саме через це вся подальша каденція президента Порошенка пройшла під знаком формули "проблема не у виконанні мінських домовленостей, а в тому, хто винний в їхньому невиконанні".
Спробували, щоправда, обійти цей момент ідеєю миротворчої місії - але цей шлях наглухо перекрила РФ.
Тепер президент Зеленський, спробувавши "розблокувати" виконання "мінських домовленостей", одразу наразився на цей підступний пункт і... запропонував його змінити.
Справді, тут на його боці є психологічна перевага: не він це підписував, "свіжа людина - свіжий підхід", все логічно.
Порошенко такий маневр був недоступний за визначенням.
І тут насамперед величезна дяка Меркель, яка відкрито це підтримала (на відміну від Макрона, вона докладно знає, "як там все було у Мінську").
Отож: об'єктивно кажучи, Україна не може без відчутної шкоди для себе виконати "мінські домовленості" як є, не внісши до них доповнення чи корективи.
Чи вдасться?
Це і буде основний камень спотикання і чи не головна інтрига на найближчі місяці.
2019-12-10 07:53:22 |
Нафтогаз України

Тим часом одна маленька команда донесла персня до Ородруїну 😄 Точніше, майже донесла, але сьогодні маємо дуже суттєвий крок вперед, і про це тепер можна сказати.Санкції, які зупинять роботи з будівництва Північного потоку 2, таки включені в законопроект, яким ухвалюється оборонний бюджет США. Очікуємо, що проект буде проголосований в обох палатах американського парламенту і підписаний Президентом Трампом до початку Різдвяних свят.Введення цих санкцій має потужну підтримку обох партій (bipartisan) як в Сенаті, так і в Палаті представників (bicameral).А тим часом у Балтійському морі складні погодні умови 🌊 Ну бо зима, а що ж.Дякуємо Сенатору Крузу та Сенаторці Шахін за активну і незламну позицію, яка захищає не лише енергетичну безпеку Європи, а і транс-атлантичне партнерство.Дякуємо маленькій команді, яка працювала над цим процесом три роки. Дякуємо також величезній кількості людей, які допомагають, підтримують і вірять (або навіть і не вірять, але вболівають)).#СильнішіРазом
2019-12-10 08:30:37
Окрема декларація спільних дій, припинення вогню, обмін полоненими за формулою "всіх на всіх" до 31 грудня 2019 р., робота місії ОБСЄ 24/7, три нові зони розведення, продовження процесу розмінування і нова зустріч у березні 2020 р. - про що домовилися лідери країн на чотиристоронній нормандській зустрічі.

Головне: не були досягнені домовленості щодо повного контролю Україною над кордоном. Питання місцевих виборів - не узгоджене.

📌Про що говорив Макрон: Подякував за зустріч. Оцінив "політичну мужність та рішучість" Зеленського. Прагне дістатися миру, адже війна - відкрита рана на Європейському континенті. Хотів би реалізації Мінських угод.

📌Про що говорила Меркель: Подякувала організатору зустрічі Е. Макрону. Подякувала В. Зеленському. Розведення поблизу Станиці Луганської - прогрес, який покращив гуманітарні умови і настрої населення. Виступила за вибори. Стверджує, що перемир`я не досягнено. Попереду - розмінування і розведення військ до березня 2020 р. поблизу Станиці Луганської та Петрівського. Виступила за особливий статус Донбасу, мета - провести місцеві вибори, які б визнало ОБСЄ. Підготовкою до місцевих виборів будуть займатися радники.

📌Про що говорив Зеленський: Подякував присутнім і організаторам. Подякував українцям. Принципові домовленості не були досягнені, але зустріч - крок до миру. Домовилися про продовження розмінування, звільнення полоненних до 31 грудня. Обіцяв сповідувати 3 принципи: 1) Україна унітарна держава; 2) самостійне ведення внутрішньої та зовнішньої політики без стороннього втручання; 3) неможливість компромісів через поступки територіями. Висловив надію, що цього разу "точно перестануть стріляти", а не як завжди. На його думку, РФ має великий вплив на сепаратистів. Перемовини щодо газу були розпочаті на двосторонній зустрічі.

📌Про що говорив Путін: Подякував Меркель і Макрону за небайдужсть до питання, яке їх не стосується. Зацікавлений у подальшому розмінуванні. Виступає за особливий статус Донбасу, закріплений Конституцією України; повну амністію; заборону переслідування учасників війни на Сході України. Загалом, відначив "потепління" у стосунках. Обмін полоненними, збільшення пунктів пропуску. Переймається "утиском" російськомовного населення, виступає проти переходу всіх шкіл на українську мову. Процитував вірш: "А у насв квартирі газ. А у вас? У вас теж буде". Запропонував домовитись щодо постачань газу і зробити його дешевшим на 25%.
2019-12-10 07:44:56 |
Хоч порегочуть?
Артем Пилипчук:
В 2019 році жителі Вінницької області віддали 63% своїх голосів за кандидата Зеленського і 38% за партію "Слуга Народу".

Бюджет Вінничини на 2020 рік буде меншим у понад 2 рази, й складатиме 4.2 мільярди гривень, в порівнянні з 10.6 мільярдами поточного року. На 50% зменшено дотації з держбюджету на лікарні та заклади освіти.

Але це просто все так співпало. Папєрєднікі падкінулі. Хуже нє будєт. Зробимо їх разом. Абирвалг.

- Траур кажете Володимир Олександрович? Та невже? А чому ж вчора на 1+1 Квартал заходився від сміху?

- Провокатором, що кидав вчора яйця на Майдані, виявився працівник благодійного фонду Ігоря Палиці "Тільки разом". Ігор Палиця - права рука Коломойського, хрещеного батька президента Зеленського.
2019-12-09 21:55:21 |
Тамара Горіха Зерня

«Что для меня сделал етот ваш Порошенко/Кучма/Ющенко?»

Десятиліттями українці вірували у те, що держава зобов’язана працювати для них і на них. Поколіннями голосували за гречку, за синицю у руках, за намазку на хліб, плюючи під ноги і сякаючись мимо урни.
Одиниці, які ішли проти течії, були білими воронами, диваками, блаженними – ким завгодно, тільки не громадянами. Нам не зашили у підкірку опцію «десятина на державу як must have», у нас не було традиції добровільної суспільної роботи. Ми жили у стані відчуження від власної країни, сприймаючи і владу, і державу як щось чуже. Як ресурс, від якого можна при нагоді відщипнути.

А потім почалася війна.

Найбільший, найцінніший, урок який винесли з війни такі як я – це те, що нам не потрібно дозволу, щоб втрутитися. Що у країні немає не наших справ. Що ми можемо пхати свого носа у армію, школу, медицину, державні закупівлі, ходити на суди і мітинги, писати, виступати з пікетами, збирати і витрачати гроші, заявляти свою позицію.

Що на питання «Тобі більше всіх треба?» можна спокійно відповідати «Так».

Так, мені більше всіх треба, і що тепер? Що ти тепер зі мною зробиш, якщо я маю час і натхнення? Як ти від мене заховаєшся, якщо у мене скрізь очі і вуха? Коли ми дізнаємося про злочин раніше за поліцію, коли ми піднімаємо скандал раніше за ЗМІ.

Що ти зробиш із людиною, яка одного разу прийняла особисте рішення. Із агресивною меншістю, яка зважила плюси і мінуси, і стала на протилежну від тебе сторону. Із цими заразами, негідниками, циніками, чортами, із цією неконтрольованою масою, якій плювати на твою булаву і охорону.

Із цими дівчатами руки-в-боки, із цими колючими дядьками, із цими пенсіонерками, які плетуть і печуть для армії, і які при нагоді так припечатають, що не встанеш.
Як ти їх закриєш, коли вони як вода? Як ти їх нагнеш, коли вони як лоза, підніметься, обтруситься і вперіщить? Як ти з ними домовишся, коли вони не продаються? Коли ти не можеш точно сказати, скільки їх, лише маєш підозру, що достатньо?

«Україна – це я», сказав кожен із них.
І виписав собі волонтерське посвідчення. Пальцем на піску, вугіллям на стіні, кров’ю по шкірі.
Україна це ми.

І це дуже personal business.
2019-12-09 16:39:34 |
Лише під нейтральним прапором і без національного гімну РФ.
Російські спортсмени у найближчі чотири роки не зможуть виступати на великих міжнародних турнірах, включно з Олімпіадами й чемпіонатами світу під прапором країни.
Виконавчий комітет Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) одностайно схвалив відповідну рекомендацію.

Також Росія позбудеться права приймати чемпіонати світу та подавати заявки на їх проведення.
Заборона також поширюється на відвідування міжнародних спортивних заходів російськими держслужбовцями та керівництвом Олімпійського комітету Росії і Паралімпійського комітету Росії.
#Opendata #Суспільнеоко #ДобраНовина #РФ #олімпіада #спорт #заборона
2019-12-09 15:09:21 |
Суд визнав законним перейменування і появу в Києві проспектів імені Степана Бандери та Романа Шухевича.Таке рішення сьогодні ухвалив Шостий апеляційний адміністративний суд. Він скасував рішення Окружного адмінсуду Києва, який влітку відмінив рішення Київради перейменувати проспекти Московський та Ватутіна.

Горінням вати задоволена!
2019-12-09 16:38:48

Оставлять рецензии могут только участники нашего проекта.Вход для авторов
Забыли пароль?
В прямом эфире
По настоящему - жив!
Рецензия от: Карамышев Дмитрий
2020-08-08 01:07:27
Поздравляю с годовщиной
И желаю без кручины
Жизнь счастливую прожить
И друг другом дорожить.
Рецензия от: Любина Наталья
2020-08-08 00:08:44
Большое спасибо: глубоко, афористично, жизненно, дидактично. Удач Вам творческих и дальше.
Рецензия от: Чухнина Мария
2020-08-07 23:53:18
На форуме обсуждают
Дмитрий Чекалкин
"Зеленський ніколи не дозволяв собі глузувати над Путіним"


"Те, що відбувається в нас – результат віроломної пси(...)
Рецензия от: Радонька
2020-08-07 21:54:55
АВТОР - ЯРОСЛАВ МАЛАНЧУК

ЧИТАТЬ ВСЕМ УКРАИНЦАМ И ВСЕМ РУССКИМ, которые лично меня уже достали и БЕндерой и БАндерой!
Меня уже реально раз(...)
Рецензия от: Сколибог Олег
2020-08-07 21:17:39
Все авторские права на опубликованные произведения принадлежат их авторам и охраняются законами Украины. Использование и перепечатка произведений возможна только с разрешения их автора. При использовании материалов сайта активная ссылка на stihi.in.ua обязательна.