14 серпня - Медовий Спас (Маковея)
/ Важлива подія /
НАРИСУЙ СЛОВОМ. Прием работ
/ АП Проба пера /
ОС-03, Смирнов Николя
/ АП Рецензії /
Основний склад
/ АП Рецензії /
БОЛЬ ЗЕМЛИ
/ АП Текущий момент /
Сейчас на сайте 1866 человек
Кто онлайн?
Популярное
Новые авторы
Присоединяйся
twitter
youtube
Скажи що небудь, щоб я тебе побачив ( Сократ)
Автор: Радонька
Опубликовано: 2019-12-11 14:47:29

Зради та перемоги:: Часть - 6

Попри усі негаразди, війну та всілякі вибори, ми живемо. Ми
пишемо вірші, кохаємо, сперечаємось, перемагаємо. Бо це життя.
І в кожного з нас своя думка на ту чи іншу подію. І кожен має
право висловлювати свої думки. Бо ми, поки що, живемо в
демократичній країні.
Запрошую на сторінку однодумців та адекватних опонентів.
Пишіть про наші здобутки та перемоги, про зради та поразки,
висловлюйте свої думки. Спробуємо зрозуміти одне одного.
Хамству, наглості та марнослівству вхід заборонено!

Количество читателей: 1688

Всего рецензий на эту публикацию: 200. Читать все рецензии >>>
Последние 15 рецензий (последнее сверху):
Віталій Портников
9 год ·
З кожним новим обміном Путін буде підвищувати ставки, вимагати від Зеленського нових і нових поступок. При цьому таких поступок, які будуть посилювати українське політичне протистояння, призведуть до дестабілізації і полегшать Росії захоплення нових українських територій. Це і є завдання Путіна - не звільнити російських військових або навіть «беркутівців», він про це думає у останню чергу. А створити умови для краху Української держави, для можливого проросійського реваншу або хоча б для окупації Сходу.

І він діє в логіці терориста, який бере заручників і вимагає гроші і гарантії безпеки.

Тільки в нашому випадку Путін скоро зажадає від Зеленського всю Україну.
2019-12-31 19:04:38 |
Шостий рік війни: Зеленський привітав Путіна з новорічними святами.

Щойно стало відомо, що Зеленський знову поговорив з Путіним по телефону. Вітали одне одного з новорічними святами, з «обміном полоненими», а також з укладеним договором між Україною та Газпромом.

Просто геніально. Шостий рік війни, а президент України люб‘язно спілкується з агресром, з людиною що причетна до вбивств десятків тисяч людей по всьому світу. Нормально так? А ще вони вітають одне одного з «газовим контрактом», за яким Україна втратила під 20 мільярдів доларів (500 млрд грн.).

Скажу ще раз: ця влада поставила країну на межу виживання нашої Незалежності. Всі ці «ніжності» з агресором призведуть лише до подальшої окупації та знищення країни. 2020 стане вирішальним роком для нашої держави.

Такий от «подарунок» до Нового року. Президент воюючої країни вітає окупантів зі святами. Фініш...

Підписуйтесь на Андрій Смолій
2019-12-31 14:06:21 |
Про ще одного обміняного персонажа.

На фото з трояндами – громадянка Росії Лариса Чубарова, позивний «Тереза».

«Вовк в овечій шкурі». Саме так її називали ті українські військові, які побували в катівнях угруповання «ДНР». За їхніми словами, вона не тільки катувала полонених, а й особисто їх розстрілювала.

Досі пам’ятаю свої відчуття, коли доводилось знімати репортажі із засідань у її справі. Холодна цинічна посмішка, поки один із добровольців дає свідчення. Нижче – уривок з його показів.

«Я ее запомнил по вот этому выражению – знаете, как мама, как психолог, спокойно так: «Вытрите, ну, что вы, мужчина!» Кровь там вытирала, я думал, может, спасать пришла!.. Достала пистолет, у нее кобура была, достала пистолет и выстрелила ему (другому украинскому военному) в бедро, он упал, и пошел второй выстрел, я так думаю, где-то в шею, потому что он больше не двигался. Второму парню из Нацгвардии или «правосеков» – дала по уху рукояткой и выстрелила в него раз, два, три, четыре, пять, да, пять раз в область паха, а потом в голову, я уже не могу точно говорить, но они больше не двигались».

https://www.youtube.com/watch?time_continue=124&v=fDLZP5iiheA&feature=emb_title

Суд першої інстанції дав «Терезі» 11 років. Її визнали винною в участі у не передбачених законом збройних формуваннях, незаконному поводженні зі зброєю, посяганні на територіальну цілісність України.

Дякую колегам з UA: Харків, які помітили її на кадрах пропагандистських ЗМІ «з того боку». Куди цього разу на допустили жодного українського журналіста.
2019-12-31 14:50:27
Сніг спадає і скрізь так біло
Ніби тіло
Лебідки білосніжної
Прозорий вітер з біловіт
На цілий світ
Скидає плями дивовижні.
Усе іскриться все кружляє
І ясно сяє
Блакитним вихором в душі
І сипле порох з неба зорями
Морозами
Шумлять крижані комиші.

Цей вірш написав український поет Михайль Семенко, який народився 31 грудня 1892 року.
Михайля Семенка літературознавці вважають основоположником і теоретиком українського футуризму. Він створив багато футуристичних організацій («Аспанфут», «Ударна група поетів-футуристів», «Нова ґенерація» та інші); уклав близько 10 збірок поезії. Деякі його вірші були покладені на музику («Тіні забуті», «Сьогодні» тощо).
Михайль Семенко, як і багато інших українських письменників тих часів, став жертвою репресій. Його звинуватили в участі в «Українській фашистській націоналістичній терористичній організації», якої насправді ніколи не існувало, у плануванні замаху на Косіора та у спробі скинути радянську владу. Михайлю Семенку обрали найвищу міру покарання — розстріл.
Пам‘ятаймо видатних українців🇺🇦 та любімо Україну!💙💛
2019-12-31 14:01:43 |
РІК ВЕЛИКИХ РОЗЧАРУВАНЬ
Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Спливає останній день року теперішнього – 2019-го. Який був цей рік?

Для мене 2019-й рік став роком крупних розчарувань. Він так здорово починався – і неймовірно сумно завершується…

На початку року я щиро радів підписанню Вселенським Патріархом Томосу про автокефалію української помісної церкви. Україна зробила ще один потужний крок від Москви. Помісну Православну церкву в Україні визнають інші православні церкві світу.

Я радів коли український суд заочно засудив екс-президента Віктора Януковича. У страшному сні я тоді не бачив, як його соратники які бігали 5 років (Портнов) повертатимуться з самодовільними нахабними посмішками.

Я балдів від того, що Україна стала закуповувати турецькі БПЛА «Байрактар». Я ще не знав, що побачу як за грати кидають генерала Марченка і офіцерів його команди – людей, які ЗСУ взули, вдягнули і нагодували. Кидають за те що кевлар при намоканні втрачає властивості – практично за те що тіла падають вертикально вниз.

Я бачив як незважаючи на війну, зростала економіка і як збільшувався ринок ЄС для українських товарів. Я думки не припускав, що вже наприкінці року уряд матиме в бюджеті діру у 50 мільярдів, і що виробництво в Україні бабахнеться на 7,5%.

Я бачу як антикорупціонери, які лише вчора несамовито ревіли: «Хто убив Катю Гандзюк?!», опинилися на посадах з з/п у 310 тисяч, а в той самий час у вбивстві Павла Шеремета звинуватили музиканта, чию пісню «Тихо прийшов – тихо пішов» співає кожна ветеранська компанія – Андрія «Ріффмастера» Антоненка.

Я бачив як Україна звільняла сотні наших заручників – не звільняючи убивць «Небесної сотні». Я бачив як «Газпром» став винний Україні, хоча завжди було навпаки. Не те – нині. Ми такі багаті що відмовляємося від 7 мільярдів штрафів «Газпрому». Відмовляємося від міжнародних позовів. Від боротьби…

На початку 2019 року, я був твердо переконаний, що все робиться правильно, що країна нарешті на вірних рейках, що все буде гарно. Я бачив явні ознаки розвитку. Вже у другій половині року я сам собі ставив питання: «Невже все що було у попередні 5 років – марно?» Ми не звільняємо свої території – ми їх віддаємо. Економіка не покращується – вона погіршується. Репресії навалили не на корупціонерів – під них потрапили найбільш чесні серед генералів. А ще – волонтери, добровольці. І все це відбувається під радісний лемент більшості населення, яке свято повірило, що для закінчення війни треба «просто перестати стріляти», а для поліпшення добробуту не самому прогресувати – зробити владою просто хороших хлопців.

Чи потрібна таким українцям Україна? Чим були 5 років попередні? На що були витрачені мій час, мої сили, добрячий шмат мого здоров’я? За що на передку мені могли знести череп? Невже все задля того, аби ті кого ми захистили, тепер радісно й натхненно змішали з багном все те за що ми боролися? Гідність… Честь… Повагу до нашої України…

Відповіді на це питання я не маю ще й зараз. Я маю інше. Я маю людей – щирих і чесних, патріотів, яким їхній патріотизм не треба доказувати – вони все доказали на війні. Я маю знайомих, для яких Україна – не пустий звук, а гідність – не те що «на хліб не намажеш». Я маю людей з якими воював, з якими волонтерив, з якими робив свій посильний внесок у здійснення реформ як блогер. Для яких Україна – не просто так.

Країна – не земля, країна – це люди яким вона потрібна. Я знаю таких людей. І допоки вони поруч зі мною, складати руки – рано. Ми міняли всю іншу Україну раніше - ми мінятимемо її надалі. Через власні сльози, розчарування і біль. Ми не можемо інакше.

Я не буду нікого дурити, наступний рік буде дуже важним. Я це вже бачу. Але я серед своїх, і тому я вірю – ми переможемо. Обов’язково.


Мій телеграм-канал: https://t.me/dragonspech
2019-12-31 09:52:27 |
ЦИНИЗМ ГОДА.Первое место. Мальчик вова из Кривого Рога, 42-х годиков от роду.

21-го ноября мальчик вова почтил память расстрелянной Небесной Сотне, а уже через месяц отпустил убийц Небесной Сотни. (скриншот 1)Второе место. Генеральный прокурорв руслан рябошапка.

22 февраля 2014 года руслан оставил в своем фейсбуке подпись к новости о расстреле Небесной Сотни "Не прощу".

Спустя 5,5 лет руслан простил, еще как простил - отпустив убийц Небесной Сотни (скриншот 2)
2019-12-31 09:56:20
Дмитрий Чекалкин
Человечество живет круговою порукою добра.

Иранский преподаватель каждый день приходит в клинику к болеющему раком ученику и объясняет ему пройденные в этот день темы.

Живет и правит во Вселенной
Не зло и ненависть, а воля Доброты.

Доброта - это то, что может услышать глухой и увидеть слепой.

Нежными словами и добротой можно на волоске вести слона.

Доброта - качество, излишек которого не вредит.

Доброта лучше красоты.

Истинно добрый человек не видит собственного милосердия.

Не прячьте нежность по карманам,
И не стесняйтесь доброты,
Не бойтесь показаться странным
Средь бестолковой суеты.

Каждый день своего существования стоит увеличивать количество добра, таким образом уменьшая количество зла.

Знаменитый принцип Эйнштейна: В мире нет абсолютного холода. Холод - это отсутствие тепла. В мире нет абсолютной темноты. Темнота - это, как известно, отсутствие света.
В мире нет абсолютного зла и ненависти. Зло и ненависть - это отсутствие любви и доброты...

Любимый тост - за свет, тепло, любовь и доброту в наших душах!

Больше добра и добро победит.
2019-12-31 08:10:25 |
ВІТРИЛО ВАШОГО КОХАННЯКоли вітрило вашого кохання

Вже хвилі поглинатимуть бурхливі,

Задайте головне собі питання:

Ви хочете праві буть, чи щасливі?#РоманЛілея #вірші #філософськалірика #вітриловашогокохання #вихочетеправібутьчищасливі
2019-12-31 08:11:45
Джек Паланс (Володимир Палагнюк) — голлівудський актор українського походження, який у 1992 році отримав "Оскар"У 2004 році він відмовився від звання народного артиста Росії, наголосивши, що нічого спільного з Росією не має, адже є українцем.Я — українець, а не росіянин. Буде краще, якщо я і мої друзі просто підемо з фестивалю,

— наголосив Джек Паланс
2019-12-31 09:59:01
"Из 57 наших вымененных - только 7 военных
А мы отдали 87 бандитов, убийц и террористов".
Отже - "всіх на всіх" вилилося в сім бранців. Це при тому, що в полоні та тюрмах Криму - десятки сотень.
Асвабадітель хрєнов. ((((

Тарас Березове:
Подведём итоги. С выдачей беркутов дела Майдана режим Зеленского окончательно похоронил. Общество оказалось расколото не только в вопросе обмена, а в целом относительно продолжения политики Украины по оккупированным территориям.

Крым задвинут на дальную пыльную полку. Его достанут уже скоро, когда нужно будет договариваться по новым заложникам, а Путину будет нужна днепровская вода. И здесь режим Зеленского снова вспомнит о «гуманитарных соображениях». Голос части общества, не согласной с капитуляцией, Зеленский просто не слышит.

Как мы увидели по полностью лежащей под ним судовой системе, эти голоса против будут теперь остервенело заглушать. Ещё мы увидели, что преступников, убивающих мирных украинцев в наших городах, всегда вытянут из тюрем и вывезут в Россию, чтобы они дальше могли убивать украинцев. И потому запрос на справедливость со стороны государства неминуемо сменится запросом просто на справедливость здесь и сейчас. Одним словом, хорошее завершение этого безумного года. Жить стало лучше, жить стало веселее. Об этом вам уже завтра расскажут с экрана 1+1. Ура, товарищи!

Виталий Портников:
З кожним новим обміном Путін буде підвищувати ставки, вимагати від Зеленського нових і нових поступок. При цьому таких поступок, які будуть посилювати українське політичне протистояння, призведуть до дестабілізації і полегшать Росії захоплення нових українських територій. Це і є завдання Путіна - не звільнити російських військових або навіть «беркутівців», він про це думає у останню чергу. А створити умови для краху Української держави, для можливого проросійського реваншу або хоча б для окупації Сходу.
І він діє в логіці терориста, який бере заручників і вимагає гроші і гарантії безпеки.
Тільки в нашому випадку Путін скоро зажадає від Зеленського всю Україну.
2019-12-31 08:06:37 |
Олександр Нестеров

Ну що ,газове рубилово а точніше газова війна закінчилася.Контракт на транзит за принципом «качай або плати» на п’ять років підписаний,Дядько СЕМен підсобив ,вчасно поховавши газопроводи в обхід України. Це перший раз в історії України, коли Газпром уклав контракт на транзит за європейським принципом «качай або плати». Гарантовані обсяги транзиту за цим принципом значно перевищують обсяги, що називали наші міжнародні партнери як варіант.Коротка память в народа, який вже забув, що ще зовсім недавно наші керовники з косою і без на новий рік повзли на колінах до мацкви по газ а та спокійно в обмін брала що хотіла.А далі єдиний енергоринок з ЕС і подалі від московії.Тут у нас Бурштинський енергоострів ахметовський вкляк.Причин не знаю.

ГоловнеКурс на НАТО та ЕС незмінний, а решта перемелеться-мука буде.Не переймайтеся все буде Україна.Бережіть нерви та готуйтеся до Нового року який буде важкий але головне під кремль не ляжемо.З наступаючим Новим роком дорогі друзі.Нехай вам щастить.
2019-12-31 08:08:44
Віталій Портников
9 год ·
З кожним новим обміном Путін буде підвищувати ставки, вимагати від Зеленського нових і нових поступок. При цьому таких поступок, які будуть посилювати українське політичне протистояння, призведуть до дестабілізації і полегшать Росії захоплення нових українських територій. Це і є завдання Путіна - не звільнити російських військових або навіть «беркутівців», він про це думає у останню чергу. А створити умови для краху Української держави, для можливого проросійського реваншу або хоча б для окупації Сходу.

І він діє в логіці терориста, який бере заручників і вимагає гроші і гарантії безпеки.

Тільки в нашому випадку Путін скоро зажадає від Зеленського всю Україну.
2019-12-30 22:28:40 |
Ірина Геращенко
Вчора , в щасливих емоціях зустрічі наших ,майже непоміченою в ЗМІ пройшла заява представника РФ в ТКГ Гризлова, що Київ взяв на себе зобов‘язання НЕ ПЕРЕСЛІДУВАТИ відпущених під особисті зобов‘язання беркутівців і терористів....
Схоже, саме це і є ціною . Не лише відпусити, але й поховати справу, забути, зачистити саму пам‘ять про розстріли і причетність до трагічних подій в Україні Москви.
Фраза влади « ми виконали всі зобов‘язання» тим часом стала гаслом нових взаємовідносин з Москвою.
Ми виконали всі зобов‘язання і відвели війська.
Ми виконали всі зобов‘язання і віддали Цемаха. ( хоч моряків Москва мала передати без всяких передумов, за рішенням морського арбітражу). Й тим самим технічно вивели Москву з міжнарожних судів.
Ми виконали всі зобов‘язання і відмовилися від позовів до Газпрому на 12 млрд доларів.
Ми виконали всі зобов‘язання і випустили на волю тих, про кого і мінських угодах жодного слова і жодного зобов’язання. Жодного. Й на саміті в Парижі мова йшла про тих, хто має бодай якесь відношення до конфлікту, а не про беркутню.
Тим часом , Москва не виконала жодного зобов‘язання. Вона не відпустила моряків, як була зобов‘язана, а поміняла їх на Цемаха. Вона не звільнила всіх на всіх і навіть всіх встановлених не звільнила. Бо вдома немає Виговського, Штиблікова, Дудки, інших політв’язнів Кремля, кримських татар. Немає солдата зі Львівщини Романа Оніщука , якого ховають в окупованому Луганську , немає кілька сотень наших. Москва не виконала домовленість всіх на всіх. Де про це заява української влади? Й де заява лідерів світу? Її не буде, бо Україна виконала всі умови.
Й ключове, Москва не виконала головну умову мінських угод - повне припинення вогню і виведене своєї техніки, зброї і найманців з території України. Чи виконала? Беркутня ж вже в РФ? Будуть тепер там лушперити опощицію? Чи терористи повернуться сюди, з новими терактами?
Велике прохання до влади: а ви могли б новорічному зверненні перерахувати всі ваші зобов’язання перед сусідом , якого вже соромитеся називати агресором? Щоб Україна була в курсі.
Р. S. За наших звільнених, кого знаю і розумію, що це герої - щаслива. Ваші родини теж абсолютно героїчні. Дякуємо за приклад мужності всі ці роки.
2019-12-30 20:48:11 |
У столиці почалася справжня зима — випав сніг,❄️ який прикрив по-весняному зелену траву, і вуличний термометр показує температуру більш-менш притаманну зимі. І подумалося нам, а чи багато є українських прислів’їв і приказок про зиму, сніг, мороз?.. Напевно, багато. Ми пригадали такі:
💙Нема снігу — нема сліду.
💛Скільки сніг не лежатиме, а розтавати буде.
💙Хоч мороз і припікає, зате комарів немає.
💛Хто на морозі не бував, той і лиха не видав.
💙Взимку літа не доженеш.
💛Зима спитає, де літо було.
💙Коли б не зима, то й літо довше було б.
💛Сонце блищить, а мороз тріщить.
💙Зимове сонце крізь плач сміється.
💛Зимова днина така: сюди — тень, туди — тень, та й минув день.
💙Літо запасає, а зима з'їдає.
💛Що влітку відкладеш, то взимку, як знайдеш.
💛Страшна зима, як дров нема.
💙Зима літо з'їдає, хоч перед ним і тікає.
💛То сніг, то завірюха, бо вже зима коло вуха.
💙Багато снігу – багато хліба.
💛Зима без снігу – не буде хлібу.
💙Добрий той сніг, що вчасно ліг.
💛Грудень землю грудить і хату студить.
💙Грудень — не брат, а холоднеча — не сестра.
💛Смутний грудень, як прийде студень.
💙Грудень рік кінчає, а зиму починає.
💛Прийшов грудень, приніс студень.
💙У грудні сонце на літо, а зима на мороз повертають.
💛Сумний грудень і в свято, і в будень.
💙Держись, Хома, іде зима!
💛Зимнє тепло, як мачушине добро.

А які прислів’я та приказки про зиму знаєте ви? Пишіть у коментарях.
Вчімося разом та любімо Україну!💙💛
Ґанок
2019-12-30 18:56:38 |
Средний палец от Нафтогаза

В Вене подошли к концу четырехдневные переговоры по газу между «Газпромом» и украинской стороной.

Газета ру утверждает, что переговоры сорвал «Нафтогаз». Пацанов обули на мировой. Средний палец «Нафтогаза» будет побольше и потолще пальчика беркутовца.

«Газпром» и «Нафтогаз» сорвали дедлайн по газовому соглашению. Подписание мирового соглашения до 29 декабря 2019 года являлось условием для заключения нового транзитного договора с 1 января 2020 года, согласно протоколу, утвержденному 20 декабря в Минске.

"Сегодня в 5:28 утра закончили круглосуточный 4-х дневный переговорный марафон с Газпромом в Вене. Лечу в Брюссель для решения другой важной задачи-своевременного подписания межоператорского соглашения со словацким оператором ГТС Eustream на основании европейских правил",- Макогон.

Швейцарская компания Allseas заявила, что не собирается возобновлять укладку подводных элементов трубопровода «Северный поток — 2», которая была остановлена из-за санкций Соединенных Штатов.

В Гидрометцентре чухонским аборигенам пообещали устроить «красный» январь.
2019-12-30 18:53:21 |
Тамара Горіха Зерня

Вчора у нас була традиційна новорічна вечірка. І це був найбільш невдалий час для її проведення. Тому що деякі гості приїхали на свято прямо з похорон. Інші прийшли з пікету на Майдані проти видачі росіянам убивць Небесної сотні. А інші, навпаки, саме збиралися виїжджати на зустріч наших обміняних полонених.
Кожен другий заходив у хату зі словами «ти вибач, настрій ніякий». Волонтери, військові, активісти, ті з ким пережито і перебачено таке, чого вистачить на десяток книжок.

І тим не менше, знаєте, який урок кожен із нас виніс із цього п’ятирічного марафону? Що це саме марафон, а не коротка дистанція. І що ідеального, максимально вдалого часу більше не буде.
Це як чоловік, який заприсягся не голити бороду до кінця війни. А потім – упс! – виявив, що це Столітня війна.

Я припинила відкладати життя на потім у січні 14/15-го. Тоді ми зустрічали Новий рік на базі у Станиці. Коронною стравою у нас була мівіна в усіх варіантах приготування, включаючи олів’є з мівіни, а на ранок хлопці планували бойовий вихід. Тому всі веселощі закінчилися рівно о дванадцятій, закінчились рясним, оглушливим салютом з усіх стволів, який – салют тобто – тут же підхопили з протилежного боку. Я тоді заробила величезний синець, перебивши якоюсь залізякою палець, але відмовитися стрельнути було просто немислимо.

І Боже ж мій, як ми тоді веселилися. Які пісні горлали, як танцювали, як вистрибували, які анекдоти та історії розповідали, перебиваючи один одного! Яким новорічним чудом сяяли десяток мандаринів на столі і урочисто розкладені бутерброди з ікрою, мініатюрні, на один кусь для кожного.

Якби ми здалися тоді, у чотирнадцятому, я б не народила сина, який учора верещав від захоплення: дивись, яка ялинка! Це ж щастя!!!
Ми б не закохувалися, не замирали від захвату, не тремтіли від азартного передчуття, ми б не відчули ту потужну пульсуючу хвилю, яка несе нас вперед, і у якій ми вже не борсаємося, а досить вправно стоїмо.

Ми б так багато не дізналися про себе і про свою країну, ми б і далі жили у світі ілюзій і накинутого чужого досвіду. Ми б досі носили окуляри – хтось рожеві, а хтось чорні і навіть зелені, або ходили навпомацки, не знаючи і не розуміючи реального життя.

… Вчора, прощаючись, ми знову сміялися. Бо що ви з нами зробите, якщо ми є і нікуди не плануємо діватися? І у питанні «здатися чи боротися» ми не бачимо вибору, це не альтернатива, тому що навіть теоретично жоден із нас не розуміє процесу «здатися».
2019-12-30 13:49:02 |
Символ теперішньої влади.
Андрій Смолій:
Ліворуч терорист передає «привіт» всім українцям, показує середній палець: тепер з вами буде так, тепер ви ніхто в своїй країні, тепер у вас немає правосуддя та правди, немає українського курсу, немає цивілізованої країни.
Можна киданути. Можна розмазати по асфальту Небесну Сотню, можна плюнути в обличчя Героям війни, можна розтерти волонтерів, можна все що скаже Путін.
Це фото - підсумок року. Як можна знищити і розтоптати все за 8 місяців року.

Олена Монова:
Больше всего меня изумляют ваши возгласы "ну как вам, те, кто голосовал за Зеленского, нормально?!"
Да нормально им, нормально. Им з..бись даже. Потому что это именно то, чего они хотели. Чтобы "майданутых" прищемили, война чтоб “стой раз-два“, в Мацкву чтобы ездить можно было, а здесь "Вороваек" слушать и старую лошадь Успенскую, а, и еще у барыг деньги отнять, имение, бабу, фарфор и лошадей...

u/Lastiv:
Росія стала першою в історії країною, яка публічно підтвердила, що причетна до влаштування терористичних актів проти мирного населення на території інших держав.

Обмен и беркут.
npubop.livejournal.com:
Внесением беркутовцев расстрелявших Небесную сотню в список на обмен московиты показали, что именно они стоят за этим преступлением против украинцев.
Мы об этом и так знали, но теперь ложные версии про американских снайперов на Консерватории и другие фейки, которые плодила кремлевская пропаганда, можно забыть. Заказчик выкупил своих исполнителей за наших пленных защитников. Украинцев за украинцев.

Nykola Olkhovskyi:
Прийде час і Кремль захоче самого ЗЕ поміняти на наших хлопців! Прийдеться міняти, "а шо делать?!"
2019-12-30 13:48:15 |
Костянтин Холодов
Є у мене друг, громадянин Держави Ізраїль. Дружимо ми з ним вже 29 років, вчилися разом (доєднаю його ім'я тільки з його дозволу).

Так от. На сьогодні він та людина, яка для мене являється прикладом.
Студент медичного училища, юнак з єврейської робітничої родини, без особливих претензій, з невисокими фізичними даними, вже на останніх двох курсах навчання посилено вчив іврит. Навіть мене підівчав трохи. Він знав куди його кличе кров. Одразу після закінчення навчання, отримавши диплом, він полетів на свою Батьківщину, точніше - на Батьківщину своїх прабатьків - до Ізраїлю. Мені не відомо як важко було йому прижитися на новому місці, але він мені завжди говорив: "Костя, це моя Батьківщина, хоч я там жодного разу не був. Це Батьківщина усіх євреїв, я мушу туди їхати!". А я йому відповідав: "А я мушу залишатися тут, друже. Бо це земля усіх українців".

Потім я дізнався, що мій друг з "невисокими фізичними даними" двічі брав участь у оборонних операціях, захищаючи землю своїх предків від нападників. І загалом прослужив у Цахалі 4 роки.

Зараз він працює у одному із медичних закладів Тель-Авіву і продовжує розбудовувати землю своїх предків, сплачуючи податки та лікуючи своїх співвітчизників від хвороб.

До чого я.
Що з нами не так?! Що з нами не так дорогі українці?
Україна - не наша земля? Не земля наших дідів і прадідів? Чому ми не хочемо полюбити свою Батьківщину? Невже у нас є варіанти? Чому ми не готові воювати за Україну, чому?!

Є відговорка: світ мобільний, світ швидкий, де зручно, там і живу...

Ні, шановні українці! Світ не мобільний і не швидкий. Він чужий і придуркуватий. Тільки твоя земля тебе грітиме, коли тобі буде холодно, тільки твоя земля нагодує тебе, коли ти зголоднієш. Але є одне "але".

Це треба вибороти.

*щодо порівняння обміну ізраїльського капрала на 1207 арабських терористів - повна нісенітниця. Це ніяк не йде у порівняння. Ізраїль воює і перемагає, а Україна бикує і хоче щоб за нас хтось переміг. Цього не буде.

*нас відовчають від спротиву. Нас налаштовують на гасіння пожежі у момент, коли корабель тоне.

Хорошого дня...
2019-12-30 13:33:26 |
Детоубийца благодарит Зеленского за освобождение.Taras Berezovez:

С сотрудниками Беркута все очевидно. Путин настоял на обязательном включении беркутовцев в список, потому что они являются не просто «своими». На Майдане они выполняли прямые приказы российских кураторов из российских же спецслужб. Потому тут как в старой сказке, которую Путин говорит каждый раз в такой ситуации «Россия своих не бросает». В действительности бросает при первой возможности. Но в случае с беркутовцами Путин поступил совсем иначе.И именно это и есть самое яркое доказательство того, что расстрелы на Майдане организовал именно он, Путин. И достать свидетелей его преступления Путину нужно было кровь из носа. Все остальное от лукавого. Что бы ни говорил Зеленский, Рябошапка и прочие узеленские. Выдача беркутовцев Путину это как второй расстрел Небесной сотни. Это никакая не ошибка, а преступление, за которое придётся дорого заплатить. В том числе тем, кто своим словом или молчанием его освятил.Mason Lemberg:

Беркут - 48 загиблих і 80 поранених

Харківські терористи - 4 загиблих, 9 поранених

Маріупольські терористи - 13 загиблих

Фермер Бутріменко - 10 загиблих, 7 полонених військових

Гаджиєв - 8 загиблихНа руках цих 14 тварин 83 загиблих, 89 поранених і 7 полонених.Це тільки ті 14 тварин, прізвища яких відомі

А є ще сотня звільнених.Нам віддали в кращому разі випадкових людей, зібраних десь на вулицях ОРДІЛО.200 наших заручників, в тому числі близько 100 військових досі в підвалах.Volodymyr Ariev:

Зеленський чітко робить все те, в чому звинувачував Порошенка: узурпація влади, ручні суди і прокуратура, безкарність за злочини проти Майдану, підбір кадрів за особистою відданістю, бізнес в офшорах, торгівля з агресором (тепер ще й людьми), корупція і договорняки з олігархами.Різниця є, і суттєва: ЗМІ, які розганяли все це, тепер вимкнули випромінювачі і працюють в протилежному зраді напрямку, «антикорупціонери» отримали жирні посади і закрили очі й рота, а обдурений народ продовжує сподіватися на яскраву мильну бульбашку, не вірячи що всередині неї відпочатку був отруйний газ.Епоха цинізму і лицемірства. Епоха зневаги гідності. Епоха огиди.
2019-12-30 13:43:57
Гетьман Томиленко : невдалий посередник.

Ми не знаємо про місце та рік народження гетьмана Василя Томиленка. Знаємо, що він учасник війни 1632—1634 років між Річчю Посполитою та Московією.
Після того, як полковники реєстрового козацтва Ілляш Караїмович та Іван Барабаш по-зрадницькому видали Івана Сулиму (1635 р.) полякам, гетьманом реєстровиків став Василь Томиленко.
Новий гетьман наївно вірив у суд, закони, мудре рішення короля. Томиленко спорядив до Варшави делегацію, яка б довела до відома уряду й короля, що ж насправді діється в українських землях. Гетьман вимагав від короля та уряду приборкати шляхту, поставити її в рамки закону. Він визнавав Україну в складі Речі Посполитої, але на засадах гідності.
Поляки обурилися: що дозволяє собі цей гетьман? Реєстрові козаки отримували платню від польського уряду, по суті були найманцями та мали б захищати інтереси польської корони.
Шукаючи правди, у 1637 році Василь Томиленко перейшов на бік повстанців Павлюка. Того ж року на Великій Раді на річці Росаві, за підтримки козаків польської орієнтації реєстровики позбавили Томиленка гетьманської булави. Гетьманом став відвертий симпатик поляків Сава Кононович. Під час оборони Боровиці козаки видали ляхам Томиленка. 14 грудня 1638 року у Варшаві після катувань за рішенням польського сейму стратили гетьмана реєстрового козацтва Василя Томиленка (в 1636—1637 рр.) разом з іншими учасниками повстання.
2019-12-30 09:29:30 |
Іван Лютий
Лютые новости:

1. На Старую Площадь завезли фуру памперсов для дедушки.

Временный поверенный в делах США на Украине Уильям Тейлор заявил, что Вашингтон поддерживает идею ввести в Донбасс миротворческие силы под эгидой ООН.

Североатлантический альянс (НАТО) усиливает разведывательную деятельность и увеличивает боевую подготовку войск в Арктике.

В минобороны США хотят сократить количество миссий, которые борются с террористами и сосредоточиться на противостоянии с Россией. То есть со спонсором терроризма.

В Штатах наконец-то решили бороться с причинами, а не с последствиями.

2. Как американо-украинские махинаторы поимели немецко-российских мошенников (или зачем ГТС до 2025 года).

Несмотря на истерическую браваду Новака недельной давности транслируемую лубянскими пропагандонами, у лубянских царит уныние - Газпром загнали в украинскую ГТС, ликвидировав "обходные маршруты". Германия не спасла.

Жаль подмога не пришла, подкрепления не прислали.

Россия сможет построить собственный трубоукладчик. Потребуется до шести лет. Если ласты не спадут.

По оценкам Алексея Рахманова, на это потребуется в общей сложности до шести лет: от полутора до двух лет на проектирование и три - четыре года на само строительство.

В итоге плановых шесть лет медленно превращаются, медленно превращаются во все 10-12. "Судно" еще как минимум пару раз сгорит и точно, по крайней мере хоть раз, утонет вместе с плавбазой и портовым краном. Так, что пусть строят.

А пока труба в Балтике так и останется лежать в 90 км от берега, передавая привет российским пенсионерам.

Тем временем в США строятся мощности СПГ в 48 млн тонн и ожидаются - еще 20 млн тонн в срок до 25 года. В общей сложности эквивалент 225 млрд кубометров до 2025 года. Учитывая, что Китай делает все, чтобы отбрыкаться от американского газа, то все эти объемы могут пойти как раз в Европу.

3. Когда инвестирует США, тогда появляются страны-лидеры, такие как ОАЭ, ФРГ, Южная Корея, Япония. Когда "инвестирует" Россия, тогда получаются страны, такие как Венесуэла, Куба, Иран, Ирак, Северная Корея.

Американский дипломат говорит, что сделка по продаже "Мотор Сич" еще не закрыта.

"Сейчас идет поиск инвесторов, и уже есть несколько компаний, как американских, так и не американских, которые заинтересованы. Там реальная заинтересованность, уже проводятся проверка объекта инвестирования, визиты на завод. Они проверяют финансовую ситуацию", - отметил Тейлор.

4. Краткие истории успеха.

Итак, ты фельдшер на 102. У тебя есть новая скорая с водителем и санитаркой. Есть реформа и перспектива зарплаты от 15000 грн. Но мешают барыги. И доктор смерть. Но ты знаешь как это решить.
В итоге, зарплата 5000 грн. Все санитарки уволены. Ты под угрозой сокращения.

Запорожскую ТЭС - самую мощную в Украине с 1 января останавливают на простой - до апреля. Причина - импорт электроэнергии из России в интересах Коломойского. Работников посадили на 2/3 оклада (то есть 5000 грн). В Энергодаре 88% населения голосовали за Зеленского.

5. Одна из самых распиаренных претензий к Порошенко была то, что он "никого не посадил". Непонятно только кого же теперь выпускает зеленский, если никто не сидел.

Этот "обмен" угрожает стать самым позорным за всю историю Украины. Освобождают такую мразь, что волосы шевелятся. Все причастные к этому должны помнить две вещи:
- вы нарушаете фундаментальные конституционные законы;
- закон бумеранга никто не отменял.

И мне интересно куда делись наклейки "ЗЕ команда" с автомобилей? Наклейте их обратно на авто, люди должны знать "героев", которые привели к власти Антимайдан.

P.S. Все будет Украина! Я узнавал.... Слава Украине!
2019-12-30 09:06:41 |
Олексій Петров

Офіс Голобородька учорашній обмін утриманих осіб назвав «найбільшим в історії України».

Ви здивовані? Я ні... Люди, які прийшли до влади на брехні, вже не можуть зупинитись.

Більше всього українців було звільнено ще у грудні 2014 року. (Тоді частина нашого батальйону забезпечували вогневе прикриття). А потім був ще лютий 2015 та знов грудень, але вже 2017 року. Загалом було звільнено 3000 людей.

Але схоже, що в офісі Голобородька про це не вухом ні рилом. Напевне у них своя історія України. І почалась вона з ебонітових палок...
2019-12-30 09:33:25

Оставлять рецензии могут только участники нашего проекта.Вход для авторов
Забыли пароль?
В прямом эфире
Ты, Василиса, не кляни судьбину злую -
Вот подрасту ещё чуток и поцелую!
;-)
Рецензия от: Сергей Носов
2020-08-15 07:36:53
Мне тоже бабочкой хотелось быть
И весело порхать под облаками…
Теперь о глупостях хочу забыть,
И под бочок хочу к любимой маме…
Рецензия от: Люся Лагутина
2020-08-15 06:50:35
Сам Пабло целовался по-старинке...
Где ж подсмотреть он смог сюжет картинки?
Рецензия от: Люся Лагутина
2020-08-15 06:38:42
На форуме обсуждают
💙💛74-річн а мешканка Луганська написала вірш-відповідь на пісню Віки Циганової «От Донецка до Кремля — это русская земля»
Слухай, Вік(...)
Рецензия от: Радонька
2020-08-14 18:13:59
Роман Донік
Вместо того, чтобы готовится к пандемии, оборудовать больницы, защитить и мотивировать медиков, Владимир Александрович пообещал миллион з(...)
Рецензия от: Радонька
2020-08-14 18:13:18
Все авторские права на опубликованные произведения принадлежат их авторам и охраняются законами Украины. Использование и перепечатка произведений возможна только с разрешения их автора. При использовании материалов сайта активная ссылка на stihi.in.ua обязательна.