ОС-05, Александр Дубровин
/ АП Рецензії /
БОЛЬ ЗЕМЛИ
/ АП Текущий момент /
Сейчас на сайте 1948 человек
Кто онлайн?
Популярное
Новые авторы
Присоединяйся
twitter
youtube
Скажи що небудь, щоб я тебе побачив ( Сократ)
Автор: Радонька
Опубликовано: 2019-12-31 19:04:38

Зради та перемоги:: Часть - 7

Попри усі негаразди, війну та всілякі вибори, ми живемо. Ми
пишемо вірші, кохаємо, сперечаємось, перемагаємо. Бо це життя.
І в кожного з нас своя думка на ту чи іншу подію. І кожен має
право висловлювати свої думки. Бо ми, поки що, живемо в
демократичній країні.
Запрошую на сторінку однодумців та адекватних опонентів.
Пишіть про наші здобутки та перемоги, про зради та поразки,
висловлюйте свої думки. Спробуємо зрозуміти одне одного.
Хамству, наглості та марнослівству вхід заборонено!

Количество читателей: 2184

Всего рецензий на эту публикацию: 200. Читать все рецензии >>>
Последние 15 рецензий (последнее сверху):
Viktor Sizon
ДУРДОМ НА НИТОЧЦІ.

Заглянув в поштову скриньку. Бачу там лежать дві квітанції на газ.. Витягнув їх і дивлюся.. Одна за газ, - 1079 гривень(газовий котел), друга за транспортування газу, - 180 гривень... Чую на вулиці лемент.. Виходжу і бачу кілька жінок сусідок.. Щось там між собою голосно кричать.. Потім побачивши мене одна махає рукою, - йди до нас... Підхожу...
-Ти теж отримав платіжки за газ? - питає одна із сусідок.
-Ну, якщо ви отримали, то тоді і я отримав, - відповідаю їм...
-Ну і, що тепер робити? В мене за транспортування газу, аж 140 гривень.. За, що я повинна заплатити ці гроші? - каже жінка.
-А мені 180 гривень, - кажу я.
Ми ходили вже в міськгаз, - знову залементували жінки, які були притихли... Там кажуть, що потрібно платити... За газ по лічильнику, ми заплатимо, а що з цим робити не знаємо..
-Так, що ви від мене хочете? - питаю я їх.. Потім кажу далі, - ви бігали голосувати за Зе, от тепер і Їжте результати своєї дурості...
-А за кого було голосувати? За Пороха? Він народ обікрав.. Нам сказали, що потрібно голосувати тільки за Зеленського, ми і голосували. Там більше ні за кого було голосувати... Ми люди маленькі і в політиці не розбираємось.. - знову почали верещати ці жінки..
-Стоп, - кажу я їм.. Нібито замовкли... Продовжую, - при чому тут Порошенко? В кого він з вас особисто, щось украв? Чи до кого із вас прийшов Порох і в борщ насрав?
Стоять і дивляться на мене вилупивши свої очі..
Продовжую, - ну дайте відповідь? Чи може і тут Порох винуватий? Тепер за кого підете голосувати? За Бойка чи Рабіновича?
Одну із жінок врешті решт прорвало,. Ми знаємо, що ти за Пороха, - каже вона, - Порох крадій і ми не будемо за нього голосувати...
Друга жінка говорить, - за кого не голосуй, все одно отримаєш #уй.. Інші при цих її словах загиготали. - - Я взагалі не буду ходити голосувати.. Толку від цього мало. Там все вирішують без нас. Кому той народ потрібен... Хоча там не Зеленський винуватий, то все Гончарук круте, - продовжує вона, - ці додаткові платіжки, це його робота...
І всі вони хором починають клясти Гончарука.. Отже царь хороший, а бояри погані...
Я мовчки пішов геть від них...
2020-01-24 16:46:26 |
Anatolii Dovhaniuk Порох пішов на допит до ДБР. Фантастично смілива людина. Очевидно, що є найсуворіший наказ за будь-яку ціну звинуватити Пороха і зачинити. Зе явно відчуває звірячий жах перед Порохом. Цілком можливо що і пуйло теж. Мені довелося пережити доволі всякого різного - і допити і бійку з операми і обшуки.. але я маю зізнатися - в такий ситуації, в який зараз опинився Порох, я б злякався і постарався сховатися. Певно на те і був розрахунок. Але він пішов прямо в пащу звіра. Вперше в житті я відчуваю заздрість до якостей людини...
2020-01-24 16:26:32 |
Світлана Сілкина

Хлопчик, спершись на коліно, витирав портрети Небесної Сотні, дістає пальцем бруд з куточків рамок, дихав на скло, щоб розтопити заледенілий дощ.

- Хто у тебе тут загинув - друг, брат? - запитую.

- Ніхто, просто чищу.

Ми обнялися. І я поспішила піти, щоб хлопчик не бачив, як я розплакалася...
2020-01-24 16:28:43
Anatolii Dovhaniuk

Ви, звісно, будете дуже сміятися, але Пєсков повідомив, що пуйло відмовилося від зустрічи з нашим гарантом через те, що той не відвідав церемонію. Жоден ворог не обмазував єдинорога таким шаром лайна, як цей його "партнер"
2020-01-24 16:43:21
⚡️SHARP`s REVIEW - 24.01.2020:
(сарказм - последнее прибежище оптимиста)

1. Главный информационный вызов вчерашнего дня - противоречивый тренд поездки Зеленского в Израиль.
NB🔸 Личная трагедия преЗЕдента в том, что он упорно пытается проводить политику "и вашим и нашим". Пытается настолько нелепо, петляет настолько неумело, а отмазки придумывает настолько глупые, что вызывает в лучшем случае жалость, в худшем - ненависть и раздражение. Даже у таких покровителей, как ботокс и Коломойский.

Форум в Иерусалиме устраивал Вячеслав Моше Кантор – российский миллиардер, известный своими дружественными связями с Путиным. Уверен, Порошенко сразу бы солидаризировался с президентами стран Балтии и Польши, прямо заявив - ноги моей не будет на этих мероприятиях. Зеленский же едет, под надуманным предлогом отказывается от участия в форуме, но одновременно выпрашивает там личную встречу с Путиным. На выходе мы видим прекрасно организованный бенефис кремлёвского карлика (которому плевать на Холокост - у него другие цели) и роль неуклюжего статиста того, кого его свита называет "одним из самых влиятельных политиков современности". И весь это пердимонокль (результат которого - ноль) на деньги украинских налогоплательщиков.

Такие репутационные потери стали возможны вследствие полного игнорирования дипломатических реалий - МИД превратился в мальчика на побегушках у Богдана, Ермака и Коломойского, а большинство внешнеполитических шагов зекОМАНды выглядят броуновским движением безмозглых молекул. Или же движением осмысленным и продуманным - но точно не теми, кто во главу угла ставит национальные интересы Украины.

2. В ОБСЕ раскритиковали украинский закон о дезинформации.
NB🔸 Если прочтёте в интернете, что вы избрали президентом сериального персонажа и куклу Коломойского - не верьте, иначе сядете в тюрьму. Впрочем, человек, пришедший к власти благодаря дезинформации, всегда будет называть таковой любую правдивую информацию. Война — это мир, свобода — это рабство, незнание — сила, ну вы в курсе...

3. Канадский эксперт Паушак подтвердил подлинность пленок с прослушкой экс-директора ГБР Трубы.
NB🔸 Что это значит? Только одно: корни уголовного преследования Порошенко сугубо политические, а ГБР находится на крючке у ОПУ. Думаете, в зекОМАНде сделают надлежащие выводы? Разве только указания своим "шестёркам" в ГБР и ОГП впредь станут давать не по телефону, а путём персонального вызова на ковёр.

4. Кстати, Порошенко 27 января примет участие в заседании межпарламентского совета "Украина-НАТО" в Брюсселе.
NB🔸 Почему именно Порошенко? Наверное, потому, что для Яременко бельгийские проститутки слишком дорогие, а большинство других слуг народа больше глядят в сторону мокшанских болот, а не европейских равнин.

5. Сегодня пятая годовщина обстрела Мариуполя - 30 человек погибло, 118 ранено.
NB🔸 Прошло 5 лет. Нелли Штепа баллотируется в мэры Славянска, а мариупольцы, которые на смертях своих родных почувствовали, что такое русский мир, опять голосуют за русский мир. Это выше моего понимания.

6. Офис Зеленского на ровном месте создал дипломатический скандал с Румынией.
NB🔸 ОПУ перевел на английский речь Зеленского на День Соборности таким образом, что в Румынии поднялся скандал - слова президента, где речь шла о Северной Буковине, на Банковой «перекрутили» так, что Румыния не заняла Северную Буковину, а именно «оккупировала».
Что это? Ничего особенного - ещё один штрих вопиющего непрофессионализма: "95" становится опаснее, чем "666".)

7🔸 Ладно, завершу на позитиве. Киев вошел в ТОП-50 самых инстаграмных городов мира по версии глобального туристического портала Big 7 Travel. Что это значит? Посещаемость города, ибо Instagram остается одной из главных площадок, формирующих туристические потоки. Столица Украины действительно прекрасна, как и прекрасны те люди, которые начинают утро с Sharp`s Review. 😉 Шучу-шучу, здесь интереснее: https://www.facebook.com/a.chto.tam.u.pp/?eid=ARDrL5i1uwa0B8oJqdepR8c5FUEyuH44BvSCCP9waxzltM1DMo13gukI5KinbLtFLFC7SvS7VKfrLdNv
Кстати, визуализацию ещё одного пункта обзора можете посмотреть в первом комменте.

Гарної всім п`ятниці, друзі!
2020-01-24 11:27:42 |
Карл Волох

Після всіх поневірянь, зусиль і принижень гідрант зустрічі з ВВХ так і не добився - навіть «на ногах». І Пєсков пояснив це тим, що Зеленський... проігнорував основний урочистий захід у Яд Вашем. Від демонстративної неповаги Плєшфюрер перейшов до відвертого знущання.

Знаєте, я давно не чекаю від Зеленського проявів розуму, компетентності чи гідності. Але ж банальне самолюбство у цього «митця» десь зберегтися повинно було? Чи по відношенню до Путіна навіть елементарні рефлекси відмовляють?
2020-01-24 11:32:13
Бл@дь, ця Труфальдіна із Кривого Ріга, добігається, що такого підсрачника отримає, що залишиться вже ні на лісапеті їздити, а на кріслі -катальці до самого кінця
2020-01-24 13:45:21
Сьогодні, 24 січня, – п’ята річниця жорстокого обстрілу російськими "градами" житлового мікрорайону "Східний" у Маріуполі.
У 2015-му терористи випустили близько 100 снарядів по блокпосту ЗСУ та мікрорайону. Тоді загинуло 30 людей, були поранені 128 осіб.

Вранці суботнього дня жителі Маріуполя поспішали у справах. Всі вони народилися у різний час, але у всіх одна дата смерті – 24 січня 2015 року.

Після цієї трагедії в Україні прокотилася акція "Я – Маріуполь". Люди виходили на вулиці міст з плакатами "Маріуполь – ми з тобою", "Маріуполь – співчуваємо! Миру вашому дому і тиші"…

У червні 2015-го в Маріуполі встановили пам’ятний знак "Загиблим в неоголошеній війні".

У вересні 2018-го на 15-поверховому будинку київський стрітарт-художник Саша Корбан створив мурал ""Мілана. На ньому зобразив маленьку дівчинку, яка під час того обстрілу втратила матір, а сама дістала важке поранення. Більше про Мілану у нашому сюжеті
https://www.facebook.com/suspilne.oko/videos/535502896899639/
#Opendata #Суспільнеоко #Маріуполь #скорбота #обстріл
2020-01-24 09:38:40 |
Кримськотатарському активісту Решату Ахметову випало стати першим, хто загинув проти російської агресії на півострові Крим.

39-річний чоловік 3 березня 2014 року вийшов на мирний протест проти анексії Криму у Сімферополі. Він також збирався у військкомат… Але за 12 днів тіло Решата зі слідами катувань знайшли.

Сиротами лишилися троє дітей.Нині б Решату виповнилося 45 років. Вічна пам'ять… У 2017-му Решата посмертно удостоїли звання Герой України. Також його нагородили недержавним орденом Народного Героя України.

#Opendata #Суспільнеоко #НародинйГеройУкраїни #РешатАхметов
2020-01-24 11:28:57
Юрій Гудименко
9 год
***дь.

Наш непризнанный гений умудрился ещё и с Румынией нас поссорить. Вот посол Украины в Румынии извиняется за Офис президента, который умудрился перевести слова Зеленского так, что румыны сначала о*уели, а потом осерчали.

В тексте перевода речи Зеленского ко Дню соборности часть фразы «Вскоре УНР оставила Киев под натиском большевиков, большинство территории Галичины заняли польские войска, Северную Буковину – румыны, а Закарпатье отошло Чехословакии» перевели как «Northern Bucovina was occupied by Romanians» в том плане, что Буковина была захвачена военным путем, что довольно спорно, а потом исправили на «Northern Bukovyna was taken by Romanians», что намного ближе и к сказанному Зеленским, и к событиям на Буковине, которую по сути сдали без боя. Но было уже поздно, в Румынии заметили и начался скандал.

На ровном месте. На ровном месте, ***дь.

Сколько же нам за ними чинить всего придётся.
2020-01-24 09:22:11 |
Роман Донік

Кто вообще, года полтора назад, мог себе представить, что фраза из комедийного сериала - "Володька, не позор мене", станет для Украины культовой, на ближайшие несколько лет.
2020-01-24 09:29:26
Сергій Демський
Підвищення пенсійного віку є неминучим. Про це нещодавно заявила голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова. Вона вважає, що підвищення пенсійного віку в Україні «не є питанням завтрашнього дня» і пропонує піти «на дуже плавне підвищення пенсійного віку», наприклад, на 1 місяць на рік, починаючи з 2023-го або 2025 року. При цьому Третьякова заявила, що ресурси для модернізації солідарної системи обмежені.
Зазначимо, що пенсію, яку отримують 11,4 млн осіб (з яких 63% становлять жінки), фінансують за рахунок існування державної солідарної пенсійної системи, надходження до якої сьогодні забезпечують 13,9 млн осіб.
Експерти зазначають, що серед причин проблем дефіциту пенсійного фонду країни є демографічна яма, слабка економіка, тенденція масового виїзду працездатних українців на роботу за кордон. До того ж нація старіє й вимирає швидкими темпами (за п’ять останніх років населення України скоротилося на 18%). В урядових кабінетах підрахували, що в 2023 році 44% населення досягне віку понад 60 років, а вже в 2050-му цей показник сягне 72%. Така динаміка ставить під загрозу спроможність пенсійної системи держави забезпечити гідну старість.
Проте сьогодні законодавці підвищити пенсійний вік не можуть, оскільки ще не завершилося поступове підвищення пенсійного віку для жінок, яке розпочалося в 2011-му. До речі, у цьому році з 1 квітня ще на півроку підвищиться пенсійний вік для жінок, які народилися з 1 жовтня 1960-го по 31 березня 1961 року, і становитиме він 59,5 року. Жінки, які народилися пізніше 31 березня 1961 року, зможуть вийти на пенсію вже в 60 років, тобто в 2021-му. У будь-якому разі для оформлення пенсії в цьому році для жінок та чоловіків необхідно мати страховий стаж не менш як 27 років. Нагадаю, що страховий стаж, необхідний для виходу на пенсію за віком, щорічно збільшується на один рік і до 2028-го він має досягти 35 років.
У разі, якщо такого стажу не вистачає, вихід на пенсію переноситься до досягнення кандидатом 63-річного віку. А якщо і по досягненні цього віку стажу не вистачить, то за наявності не менш як 15 років страхового стажу пенсію за віком можна буде оформити лише після досягнення 65-річного віку.

2020-01-24 09:07:38 |
Елена Подгорная
Я вам сейчас америки открою.
Большинству не нужны перемены. Даже к лучшему не нужны. И новое им ничего не нужно, кроме может быть рейтуз, и то - потому что в старых дырки и дупа мёрзнет.
Большинство хочет жить, как привычно. И что бы не штормило. Что бы миска была полной и по телеку смешно. Можно иногда посмотреть страшное, но что бы не про нас, а, к примеру, про Венесуэллу. Или про вулкан какой нибудь в Мексике, нервы пощекотать.
Максимум к каким переменам готово большинство - это посмотреть передачу "Міняю жінку". Вот где интрига и немножко адреналина!
И было им спокойно и хорошо. При Кравчуке. При Кучме. При Януковиче. Да и при совке многим было норм, но кормили хуже. И колбаса была по 2.20, и мороженка вкусная. Но фиг же её где найдёшь. Потому добыча казалась ещё вкуснее.
Если б мы тут со своими Майданами не бегали - то вообще красотень.
Перемены и устремления - это хобби меньшинства. Того меньшинства, которое застудило почки на граните, мёрзли в палатках на Майдане. Отдало кровь и даже жизнь на Институтской.
Того меньшинства, которое первым ушло на войну прям с похорон на Майдане, вот прям в тапочках.
Иногда нам кажется, что мы расшевелили большинство и вот оно - включилось, стало в строй, подставило плечо...
Но нет.
Это или иллюзия. Или мы ошиблись в мотивации.
Иногда смотришь на человека - наш! А потом прошло время и понимаешь - нет. Он - большинство.
Большинство может устремиться вперёд. Что-то менять. Но только с переляку. Как только угроза стала не такой страшной, большинство устаёт и возвращается в своё аморфное состояние. Выбирает хрючево и клоуна с популярного телеканала.
И что бы всё, как раньше. Как привычно.
Поэтому не стоит удивляться состоявшемуся реваншу. Мы ещё нормально так рванули за предыдущие пять лет - безвиз, Томос и прочие ништяки. К сожалению, сейчас маятник качнулся назад.
Но мы сильные.
Мы матёрые.
Мы уже видели, как можно.
Мы не сдались. Мы этот маятник качнём ещё сильнее.
А сейчас - это разбег!
2020-01-23 20:19:50 |
Олександр Дедюхін

Вы можете себе представить суд над Маннергеймом в Финляндии, хотя он отдал часть территорий, но отстоял Независимость.

Вы можете собе представить чтобы в Великобритании судили Черчилля, хотя он тысячи британских солдат посылал на смерть ради Победы своей страны.

Но мы легко можем вспомнить как судили воинов УПА, как расстреливали петлюровцев, как с помощью рачьей и собачьей красной армии морили голодом и уничтожали миллионы украинцев в ХХ веке.

Знаете в чем разница? Финны и британцы победили в войне и отстояли свою Независимость, пусть и дорогой ценой, а украинцы свою войну проиграли.
Позволю себе напомнить, что у нас сейчас повторяется ситуация 100-летней давности, льется кровь, мы теряем территории в войне за Независимость и собственную идентичность. Вопрос не в том, какой будет Украина завтра, а в том, будет ли Украина завтра вообще.
5 лет эта война была успешной, благодаря самоотверженности воинов и мудрости Главнокомандующего, а вот на шестом году войны, самому успешному Главнокомандующему Украины Петру Порошенко вменяют госизмену за победы, за то, что он посмел успешно противостоять врагу. Да, для этого приходилось оставлять территории (Минские соглашения), да, иногда приходилось направлять воинов в заведомо неравный бой (проход кораблей через Керченский пролив), но все это делалось ради общей Победы.
А буквально на днях, враги Украины, засевшие в ДБР, и ещё вчера защищавшие убийц Майдана, вызывают Порошенко и пытаются его осудить за непростые, но архинеобходимые решения для нашей борьбы за Независимость. Враги Украины из Офиса Президента руководят этим процессом и ждут поражения Украины.

Допустим ли мы это? Зависит от нас.
2020-01-23 20:19:11 |
Ця безперервна череда факапів викликає вже просто тупий фізичний біль. Візьміть хоч візит до Єрусалиму.

Перший факап - коли Зедент, раптом, поставив ультиматум, що не приїде, якщо не отримає права виступити.

Другий - коли одержав відмову.

Третій - коли попри ультиматум і відмову вирішив їхати.

Четвертий - коли попросив зустрічі з Путіним у Ізраїлі.

П‘ятий - коли отримав зневажливе «графік надто щільний, хіба що коротко і «на ногах».

Шостий - коли, попри заперечення гідранта, московити повідомили про четвертий і п‘ятий.

Сьомий - коли, вже прибувши в Ізраїль, фактично відмовився від участі в основних заходах Форуму під дуже штучним приводом.

Восьмий - коли організатори повністю дезавуювали причину цієї відмови.

Ібо:
что ні дєлаєт дурак - всьо он дєлаєт нє так. А нам залишається горіти з сорому.

#читаємо_вголос Карл Волох
2020-01-23 18:44:27 |
Helgi Sharp
ОБЗОР ИЗРАИЛЬСКИХ СМИ О СОЛНЦЕЛИКОМ.
(зеленофилам лучше не читать)

Газета "Israel Hayom".
Руководители мемориального комплекса "Яд Вашем" назвали поступок Зеленского, который отказался от участия в Всемирном форуме памяти Холокоста, "отвратительной манипуляцией", а его поведение "циничным и сбивающим с толку".

Зеленскому объяснили, что выжившие в Холокосте, обратившиеся с просьбой присутствовать на форуме, получили такую возможность. Нам непонятно решение президента, и мы сожалеем, что он предпринял такой шаг на мероприятии под названием "Помним Холокост, боремся с антисемитизмом", - заявили в организации.

"Это отвратительная манипуляция. Печально, что Зеленский так цинично использует событие, имеющее большое значение для всего мира", - добавили представители комплекса.
* * *
Радиостанция и новостной сайт "Arutz 7":
"Вечером в среду, 22 января, состоялось выступление Зеленского перед аудиторией. Точнее — практически перед пустым залом. На выступлении президента Украины аудитория составила лишь несколько десятков человек. В то время, к примеру, как выступавший перед Зеленским премьер-министр Пакистана Имран Хан собрал аншлаг.

Мировые лидеры, похоже, уже поняли, что Зеленский не представляет собой ничего как политик и является крайне ограниченным человеком. В самом же выступлении Зеленского в Давосе было много абсурдных вещей. В частности, он зачем-то попросил, чтобы Евросоюз взял Украину к себе вместо покидающей ЕС Великобритании.

Кроме того, Зеленский в ходе выступления стал вдруг жаловаться на свою тяжелую судьбу: «Я президент Украины уже 248 дней. И все эти дни я работал на Украину и не имел времени на свою судьбу. Мне тяжело объяснить своим детям, почему я не с ними дома».

Между тем, в начале этого года Зеленский угодил в скандал, как раз связанный с его отдыхом. Президент Украины тайно полетел с женой отдыхать в Оман и был сфотографирован в роскошном отеле. Фотографии попали в СМИ, после чего Зеленскому пришлось выдумывать, что это была официальная поездка, которую он осуществил за свой счет.

Из Давоса Зеленский летит в Израиль. К слову, недавно президент Украины попытался устроить демарш, настаивая, чтобы ему дали слово в Иерусалиме на форуме по Холокосту. В противном случае Зеленский грозился отказаться от поездки в Израиль. В результате он так и не выпросил разрешения на выступление, но при этом и приезд в Иерусалим не отменил. Теперь Зеленский просит у российской делегации позволить ему провести встречу с Путиным. Россияне пока не дали определенного ответа, лишь не исключили, что может состояться встреча «на ногах», то есть мимолетное общение."
* * *
После прочитанного у меня одна надежда: может быть "один из самых авторитетных политиков современности" (слова Ермака) и тот Зеленский, о котором так "лестно" отзываются израильские СМИ - два разных человека? Впрочем, о чём это я...

Источники информации:
1. https://www.israelhayom.com/
2. http://www.israelnationalnews.com/
2020-01-23 17:42:34 |
Тверезо

Петро Порошенко відвідає з візитом Брюссель

Візит розпочнеться 27 січня. Під час поїздки запланована участь Петра Порошенка у засіданні Міжпарламентської ради Україна-НАТО, а також низка зустрічей з керівництвом Європейської народної партії та інституцій Євросоюзу і депутатами Європарламенту.Політика

https://tverezo.info/post/110956
2020-01-23 18:39:55
Олексій Гончаренко
На таких заходах, як форум у Давосі, все найцікавіше відбувається не на сцені, а в кулуарах. Мені стало цікаво, чому на промові Зеленського було так мало людей і я поспілкувався з цього приводу з кількома нашими міжнародними друзями. Їх відповіді були схожими, проте найкраще всіх підсумував поважний американський журналіст:

- «Розумієш, важко не помітити, що українська делегація цього року, м’яко кажучи, не у своїй тарілці. У той час, як світові лідери думають над розв'язанням світових проблем, Зеленський розповідає банальності, ідеї, термін придатності яких вийшов. Тому пустий зал на промові Зеленського ― закономірний результат. України начебто цього року тут і нема. Раніше ви активно просували свою позицію. Настільки, що деякі наші політики заговорили про «втому» від України. Тепер, схоже, про Україну почнуть забувати».

Це — сором. Потрібно розуміти, що ще кілька таких провальних форумів і міжнародній суб’єктності України настане кінець. Замість нас тут пусте місце, а воно, як відомо, довго пустувати не може. Його з радістю займе Росія. Нинішня влада помножила Україну на нуль. А наслідки розгрібати знову доведеться нам з вами.

P.S. Як вважаєте, може Зеленському краще взагалі не їздити на міжнародні зустрічі (нам від того лише проблеми)? Дайте відповідь на це питання в моєму тг-каналі: t.me/oleksiihoncharenko
2020-01-23 17:39:21 |
Найвеличніший .
Пряма мова.
-----------
— Моє питання – які додаткові реформи важливі для вас у ближчому майбутньому?

— А… дякую за запитання. А… чесно кажучі, ви знаєте, я, а… працюю на посаді президента України, а… двісті сорок вісім днів. Ви розумієте яка це складна професія, тому що я точно знаю скільки днів я працюю. І десь біля ста п’ядитесяти днів працює наш новий парламент, починаючи з вересня. А… і ви знаєте, в середньому за цей час за чотири місяці, п’ять місяців десь так, а… ми прийняли новим нашим парламентом, Верховною Радою України, ми прийняли а… таку кількість а… законів важливих, дуже важливих, яких не можна було прийняти по різним причинам, справа не в президенстві, по різним причинам за багато років, які поліпшують а… дійсно бізнес клімат для України. Ми реформували, незважаючи не на́що, а… незва… ми реформували а… все, ми почали с… ви знаєте у нас дуже складна ситуація земельної реформи, але ми вже проголосували цю реформу мараторія землі, з продажу землі у першому читанні, це одна з найскладніших реформ для сучасної України. Ми а… проголосували концесії проголосували у нас зараз дійсно знаєте я можу дуже довго говорити про закони, які ми проголосували і попереду їх дійсно дуже бага-багато, дерегуляція, а… і… все це дуже важливі закони для кожного українця і ви знаєте я вам сказав про кількість днів скільки ми працюємо в середньому десь щодня, щодня наш працюючий новий парламент прийняв приймав один закон. А… це не про кількість законів, це про кількість викликів. І коли я вам сказав наприклад, що ми прийма… а… прийняли закон а… проголосували закон про концесію, це не проте щоби сказати – ми приймали, ми працювали і ось вам будь ласка, ні, у нас вже проходять конкурси, буде концесія, концесія портів, ми за ти, не через роки, а найближчі тижні ми будем знати хто переміг конкурси і до нас будуть заходити західні інвестори. Ми робимо а… великі зміни в правоохороній системі, ви знаєте а… що у нас була велика теж складна реформа перезапуск генеральної прокуратури ми теж проголосували і вже перезапустили. Готуємось до перезапуску служби безпеки України, ми запустити антікорупційний суд, починаючи з вересня він працює, наближаємось до а… запуску бюро фінансових розслідувань, тобто амбітні плани а… ми ставимо для себе задачі щоб щодня ти повертався додому і знав що ти не просто так працював президентом тому що, ще раз хочу сказати – я президент двісті сорок вісім днів і всі ці дні я працюю на державу Україну, і всі ці дні я дуже мало часу витратив на свою сім’ю тому щодня на посту президента я маю давати якихось важливий результат для країни, щоби хоча б це пояснити своїм дітям чому я не вдома..
2020-01-23 11:51:21 |
Шановний пане президентЕ, ааа.... будь ласка, ааа...прикривайте частіше ааа... свого писка, бо так і бджілка залетіти може,
2020-01-23 14:56:23
Блискучий виступ і фантастичний дебют!
🇺🇦🥉👏 18-річний фристайліст з Рівненщини Орест Коваленко виборов "бронзу" ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор-2020!!! Вітаємо спортсмена і тренерів!!!

"Бронза" Ореста стала четвертою медаллю для України у швейцарській Лозанні! Також за підсумками дебюту рівнянин увійшов до ТОП-10 ігор!!!

"Чесно кажучи, я зараз дуже схвильований, але водночас неймовірно щасливий. Потрапити на олімпійський п'єдестал було моєю мрією. Так, це поки Юнацькі ігри, але все одно цей здобуток має для мене велике значення", – прокоментував свій виступ переможець.

Орест також пригадав настанови тренера Станіслава Кравчука перед виступом: "Просто роби це для себе і насолоджуйся виступом… Я так і зробив", – сказав фристайліст.

У фінальних змаганнях у дисципліні "біг-ейр" наш юний українець замкнув трійку лідерів з результатом 179.50.
#Opendata #Суспільнеоко #ДобраНовина #фристайл #Лозанна #ОрестКоваленко
2020-01-23 11:26:14 |
💙💛
🇺🇦💪 Учасник Invictus Games: Team Ukraine "Ігор Нескорених-2020" розвідник Андрій Бадарак після поранення встав з інвалідного візка і зробив перші кроки. Пишаємося вами і зичимо здоров’я!

Андрій Бадарак зазнав важкого поранення хребта і ноги на Донбасі влітку 2016-го. Під час виконання бойового завдання воїн підірвався на розтяжці. Опритомнів у лікарні. Тоді зрозумів, що не відчуває ніг. Депресія, лікування, вирок лікарів, інвалідний візок…

А далі була реабілітація. Щоденні вправи, заняття з плавання у басейні і в результаті до ніг почала повертатися чутливість. І нарешті – перші кроки!!!

Андрій не збирається зупинятися. Активно тренується у плаванні на швидкість та опановує новий для себе вид спорту — веслування на тренажерах. Все це важливо, бо вже цього року він представлятиме Україну на міжнародних "Іграх нескорених" у Нідерландах. Боротиметься за медалі у стрільбі з лука та плаванні.

А ще Андрій мріє станцювати з донькою весільний танок. І ми віримо, що так буде!
#Opendata #Суспільнеоко #ДобраНовина #нескорений #АндрійБадарак #розвідник
2020-01-23 11:25:44 |
ЗЕЛЕНСЬКИЙ ДУМАЄ, ЩО З ПУТІНИМ МОЖНА ДОМОВИТИСЬ. ЦЯ ПОЛІТИКА НЕ СПРАЦЮЄ — СЕНЦОВ

Екс-політв'язень Олег Сенцов на форумі в Давосі заявив, що не вірить в ефективність політики президента Володимира Зеленського щодо примирення з Росією.

Про це передає LIGA.net.

"Президент, який хоче миру за всяку ціну — це саме те, що хоче Путін. Це слабка позиція. Зеленський думає, що можна домовитися", - сказав він.

Дивіться також: Сенцов: РФ обов'язково обдурить, вони не хочуть миру - відео

За словами Сенцова, Путін "жорстокий і його неможливо розташувати".

"Або Зеленський не розуміє, що він робить. Або на щось сподівається. Але ця політика не спрацює. Було розведення військ, наприклад. Стрільби стало менше, але загиблих все ще багато. Подивимося, що буде далі", - додав Сенцов.

https://prm.ua/zelenskiy-dumaye-shho-z-putinim-mozhna-domovitis-tsya-politika-ne-spratsyuye-sentsov/
2020-01-23 09:40:00 |
Для обладателя модных розовых очков: ок, Путин выполняет все невыполненные договорённости рф с Украиной, выплачивает неустойки и возмещение ущербов, приносит официальные извинения, а уж потом разговоры о каких либо новых договорённостям. И то, надо ещё подумать...

Вы в это верите, господин президент?

Договориться, чтоб ещё разок кинули? Врождённый мазохизм, или жизнь ничему не учит?
2020-01-23 15:26:17
Просто дятел...или по простому долбо....
2020-01-23 18:30:23

Оставлять рецензии могут только участники нашего проекта.Вход для авторов
Забыли пароль?
В прямом эфире
Виктор, рада Вашим новым стихам. Все три пронизаны одинаковым чувством - тоской по родине и по своим близким, это чувствуется в каждой строке, и именно это Вы хотели передать, как я поняла. Надеюсь. Ваши близкие это оценят!
Рецензия от: Сольвейг
2020-09-18 12:33:49
Я вчера на такой засиделась,
Дочитать только не получилось.
Не закончила... очень хотелось,
Что же дальше там с ними случилось!?
Наверное надо было на вторую пересесть? там 2 глава...))
Рецензия от: Сольвейг
2020-09-18 12:29:36
Какая прелесть)) Танечка, очень, зацепило, а в конце - просто супер!
Рецензия от: Сольвейг
2020-09-18 12:24:24
На форуме обсуждают
Ребята!
Олег!
Леон!
Том!
Согласен с позициями каждого.
Каждый прав субъективно.
Но ведь всё и все ценности ,,относительны в ломбард!"
Обыч(...)
Рецензия от: Смирнов Николя
2020-09-18 11:07:18
Юрій Гудименко
1 год. ·
Так, давайте я вам объясню, как работает политика, а то не все, как я погляжу, в курсе.
Политика – это что-то среднее меж(...)
Рецензия от: Юрко
2020-09-18 10:56:22
Все авторские права на опубликованные произведения принадлежат их авторам и охраняются законами Украины. Использование и перепечатка произведений возможна только с разрешения их автора. При использовании материалов сайта активная ссылка на stihi.in.ua обязательна.