ФИНАЛ. ГОЛОСОВАНИЕ
На рецензию-16: Роман Орлов
Мем 5 - "Продай собаку - заплати за газ"
КОНКУРС ЗИМНЯЯ МОЗАИКА
Сейчас на сайте 2106 человек
Кто онлайн?
Популярное
Новые авторы
Присоединяйся
twitter
youtube
Скажи что-нибудь, чтобы я тебя увидел ( Сократ)
Автор: Зрадонька
Опубликовано: 2020-01-24 16:46:27

Зради та перемоги:: Часть - 8

Попри усі негаразди, війну та всілякі вибори, ми живемо. Ми
пишемо вірші, кохаємо, сперечаємось, перемагаємо. Бо це життя.
І в кожного з нас своя думка на ту чи іншу подію. І кожен має
право висловлювати свої думки. Бо ми, поки що, живемо в
демократичній країні.
Запрошую на сторінку однодумців та адекватних опонентів.
Пишіть про наші здобутки та перемоги, про зради та поразки,
висловлюйте свої думки. Спробуємо зрозуміти одне одного.
Хамству, наглості та марнослівству вхід заборонено!

Количество читателей: 2046

Всего рецензий на эту публикацию: 198. Читать все рецензии >>>
Последние 15 рецензий (последнее сверху):
Карл Волох
- Чому ти так бісишся? - питають друзі ось уже рік. - Навіть якщо Зеленський справді такий хибний вибір, як ти твердиш, в українців є прекрасний досвід позбуватися поганих президентів, а цей набагато слабший за Януковича.
Відповідаю. До наступного Майдану Путін готовий набагато ліпше, ніж до попередніх, і ми, наймовірніше, не вийдемо з нього без суттєвих втрат. Скажу більше: саме на цей сценарій, а не на «нахиляння» Зеленського він зробив ставку.
Мій песимізм пов‘язаний, переважно, з тим, що за деякий (досить короткий) час ми опинимося в ситуації класичного цуґцванґу, коли обирати доведеться між двома абсолютно неприйнятними варіантами: залишити це непорозуміння при владі і спостерігати, як він непоправно нищить суверенітет - чи постати проти, розуміючи, що граємо за путінським сценарієм, кінцевий результат якого - та ж таки втрата суверенітету чи значної частини території.
Те, що ви побачили в Санжарах - мініатюрна репетиція майбутніх подій. Поки що, правда, провокатори однотипні й без зброї, але інформаційний супровід (як удома, так і в світі) - цілком дорослий.
Найгірше: я, поки що, гадки не маю, як уберегтися від цієї біди, бо не піддаватися на провокації ми не вміємо
2020-02-22 13:42:32 |
Павло Бойко
Україна сьогодні дуже нагадує темні віки середньовіччя. Тоді камінням закидали лікарів та абсолютно здорових людей з іншого селища. Потім йшли до міста та цілували хрести, що, звісно, призводило до спалаху епідемії бубонної чуми. Влада зовсім не розуміла що робити, та наказувала спалити відьом та вбити євреїв.

Штучно було зроблено усе, щоб роздмухати полум’я паніки в нашій країні. По телебаченню транслювали один за одним апокаліптичні сюжети що ми усі помремо. Президент заявляє, що поселить евакуйованих в Конча-Заспі, як ніби це покарання для багатіїв. Дубинський кричить, що не дасть розміщувати у своєму районі. А потім ідіотська офіційна заява, що вибрали Санжари тому, що там легко локалізувати хворобу.

І це при тому, що люди, яких привозять, не мають жодних респіраторних захворювань. Усі вони перед літаком пройшли огляд китайських медиків. По прибуттю буде розміщення не на карантин, а на обсервацію або, іншими словами, на 14 днів перевірки інкубаційного періоду хвороби. Загроза штучно перебільшена в сотні разів ( про це вище мій допис від 28 січня). Але маємо те що маємо. Нагнітання істерії. Літак нарізає кола. Бтр та поліція усюди. Каміння летить в автобуси. Сором, паніка та безлад. Це глибока криза здорового глузду та моральних властивостей. Але в першу чергу це повний провал та неспроможність влади реагувати на загрози.
2020-02-22 10:08:35 |
В світі завжди хватало недоумків, але чомусь вони завжди

були зверху і ніколи були слухатись порад...

Гібрідна війна з Росією йде кожнодневно і виставити україньців дурнями, завжди було для Росін бажанним і приємною справою, що вони й зробили...

Ті, хто сьогодні почали волати, що це жах...Ви льєте воду

на колеса ворожого млина...якщо хтось не розумиє цього

то кажу на понятний вам мові...ЗАТКНИТЕСЬ...НИЧЕГО

ТРАГИЧЕСКОГО НЕ ПРОИЗОШЛО...
2020-02-22 13:56:46
Сьогодні, вночі 22 лютого, була здійснена невдала спроба прориву через лінію зіткнення диверсійно-розвідувальної групи збройних формувань Російської Федерації.

Противник під прикриттям вогню зі стрілецької зброї намагався вийти на позиції українських захисників поблизу населеного пункту Новотошківське.

Підрозділи Об’єднаних сил своєчасно виявили ворога та черговими вогневими засобами відбили атаку. У результаті бойового зіткнення ДРГ противника, зазнавши втрат, відступила. При цьому, ворог залишив на полі бою тіло загиблого російського найманця.
Штаб ООС
2020-02-22 09:40:40 |
Сергій Місюра
Про інформаційну безграмотність і дибілізм.

Декілька тижнів тому я на вихідних в Будапешті - чудове місто! Детальніше про поїздку буде трохи пізніше, але зараз хочу сказати, що кожен третій в туристичних точках що Буди, що Пешту - китаєць. Їх там дуже багато. Навіть в моєму готелі їх було чоловік з 10, але акустично - ціла рота. Ну дуже багато генерують слів))

Ви думаєте хтось їх боявся? Ніт!
Хтось блокував аеропорти чи залізничні вокзали Будапешту, щоб хворі китайці не могли прилетіти/приїхати в місто? Ніт!
Та всі і так знають, що китайців усюди більше ніж в самому Китаї.

Що ми бачимо в українських реаліях? Я просто в шоці, тому що ця вся паніка, блокпости, рови і мітинги - то не з інтернету. То сарафанне радіо і телевізор. І як виявилось, до слів Зеленського на брифінгу після атака російських окупаційних військ, що він не дозволить блокувати евакуацію - нічого і не було чути про такі події.

Люди ж, подивившись, дізнались, що хтось десь блокує. Потім ввечері новини - точно, в Тернополі мітинг. Після цього хвиля понеслась по інших селах і містах, бо там хтось запускав слух, що буде евакуація ХВОРИХ саме до них в село. Паніка йшла в основному від жінок, бо в них же діти, я же мать, і не дозволю в наше село ХВОРИХ з Китаю привезти і травити наших дітей! І постійно хтось накачував людей цією несусвітною брехнею, а жінкам звісно страшніше, ніж чоловікам.

Ніяка влада на місцях, ніякий засіб масової інформації, ніякий орган не доклав зусиль пояснити людям, що то наші громадяни, наші українці, що вони здорові, перевірені в Китаї, але всеодно, задля безпеки, проведуть 2 тижні свого життя в карантині. Бо може вірус мутувати, бо такі протоколи задля недопущення пандемії.

А головне, що евакуацію затягували саме під дати страшних подій на Майдані шестирічної давнини. Використати безграмотність інформаційну та дибільність деяких людей, які спроможні розвести паніку, бо чогось не розуміють. Затягнути евакуацію, нагнітати про смертельну небезпеку, яка може прийти з Китаю з кожного бачка і перебити інфоповід смертей Революції Гідності...

Якби не було такої цілі - з людьми все можна було б спокійно вирішити, завчасно, без усіх мітингів. Просто задача інша була - показати дибільність чи маргінальність людей і затьмарити таку тяжку і сумну дату історії України...
2020-02-21 20:59:01 |
НОТКА ОПТИМІЗМУ

Путін та Зеленський не вічні - переживемо їх також. Гарячій позиційній війні бути ще 6-8 років, не менше. Думаю, цей той термін, коли у Кремлі зрозуміють, що план не вдався і вкладати в нього гроші більше безперспективно. Москва зосередиться на підтримці промосковских маргиналів на кшталт партії Медведчука і ніколи не полишать наміру створити хаос в Україні - хто б не був її президентом.

Ще я хочу відповісти тим, хто боїться приходу до влади цих самих медведчуків-рабіновичей-бужанських після недолугого президенства Зеленського і започаткування ними прокремлівського курсу.

Чому ви думаєте, що українська нація, яка пережила ГУЛАГ, голодомор, московське іго та вікові гоніння, так просто складе руки?

У багатьох виборців в голові каша, але останні дослідження показують: майже 70% українців за Євросоюз, а 52% - за НАТО. Не думаю, що в їх головах когнитивний диссосанс настільки сильний, що вони проголосують за промосковських посіпак.

Helgi Sharp
2020-02-21 15:02:15 |
Роман Донік

И года не прошло. Свежайшие соцопросы от центра Разумкова. Можно предположить, что в реальности все еще веселее. И это еще до "успешной" эвакуации из Китая.

И да, Богдана не уволили. Богдан соскочил. "Этот поезд в огне".Якщо говорити в цілому, як Ви вважаєте, події в Україні розвиваються у правильному чи неправильному напрямі?У правильному напрямі - 25,4

У неправильному напрямі - 53,0

Важко відповісти - 21,6Чи підтримуєте Ви діяльність Уряду України?Повністю підтримую - 6,0

Підтримую окремі заходи - 34,1

Не підтримую - 50,9

Важко відповісти - 9,0http://razumkov.org.ua/napriamky/sotsiologichni-doslidzhennia/otsinka-gromadianamy-sytuatsii-v-kraini-riven-doviry-do-vykonavchykh-ta-pravookhoronnykh-organiv-vlady-otsinka-diialnosti-uriadu-liutyi-2020r
2020-02-21 15:23:50
На жаль, наші сучасні, освічені, проукраїнські молоді люди не ходять на вибори - хтось не вірить, що його голос важливий; хтось не вірить кандитатам - говорять одне, а роблять зовсім протилежне; хтось не хоче нести відповідальність за свій вибір; а комусь просто лінь. От і виходить, що 70% за Євросоюз, а перемогти може Медведчук.
2020-02-21 20:53:13
Сегодня целый день наблюдаю жалкие попытки белых польт списать этот гребанный стыд вокруг эвакуации наших из Китая на русских, Авакова, новосанжарских и винниковских рагулей.

Нет, мои маленькие любители выбрать президентом морскую свинку и посмотреть, что из этого получится! Да, русские использовали повод по полной и у нас еще месяц будут сраться галичане с харьковчанами. Но первопричина не они. Панику, стыд, позор и мракобесие на местах вызвал не Аваков, не русские и не рагули. Вся эта безобразная возня с измученными людьми и озверевшим люмпеном – дело рук власти, за которую вы сначала топили, а теперь стыдливо отмазываете коварством русских.

Это ваша власть, а не русские, не смогла организовать элементарную подготовку ОДНОГО из СОТЕН санаториев страны для приема на карантин ЗДОРОВЫХ граждан Украины, эвакуированных из Китая.

Это ваша власть, а не новосанжарские рагули, больше недели искала самолет, чтобы вывезти людей из Китая.

Это ваша власть не смогла показать по телевизору ничего более успокаивающего про вирус, кроме костюмов химзащиты от Авакова.

И вся эта история со срачами, камнями в окна, бредом полуумных редутчиков о коронавирусе, который сыпется с неба с птичьими какашками, придумана только ради одного.

Чтобы в день памяти героев Небесной сотни вы думали не о том, что их палачи отпущены Зеленским в Россию, а о том, какие в Новых Санжарах живут рагули.

#читаємо_вголос Сергей Марченко
2020-02-21 15:01:33 |
Міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька поїхала з Нових Санжар, куди доправили на карантин евакуйованих із китайського Уханя.

Мабуть не звикла до такого житла.
2020-02-21 15:09:51
Нет, это не морская свинка, это даже не песчаная черепаха, ибо она по сравнению с нашими ,,тормозом",

Аэртон Сенна (Пятикратный чемпион Формулы1)это просто вовочка
2020-02-21 20:50:29
Вчора до Зеленського прилетів "чорний лебідь". Невеличкий такий, не критичний, напевне.
Але чорний. І прилетів він звідти, звідки він не чекав. Як і буває з чорними лебедями.

Нічого не передбачало такого розвитку подій сьогодні.
Точніше, Зеленський не передбачав.
Все ж ніби добре було. Високі рейтинги малюють. Довіру малюють. Політичні опоненти всі під шконкою, ніхто їм не вірить, особливо, якщо прочитати мантру про "28 років крали, брехали, а ці руки нічого не брали".
Та й з самим вірусом проблем не було. Туристи з Китаю спокійно прилітали в Бориспіль протягом цього часу і нікому не було діла до них.
Минулого тижня, щоправда, були якісь невеличкі протести в Обухові і в Шкло на Львівщині, але Зеленський цей сигнал проігнорував, списавши це на "політиків" і навіть пригрозив відвести хворих в Конче-Заспу до цих політиків.
Не знаю про кого йому брехали "розвідники" (думаю, що нарощують ненависть до Порошенка), але я впевнений, що ніякі політики до цього не були причетні.
Зрештою, вчорашні події на Полтавщині це доводять.

Таким чином, предвісник прильоту чорного лебедя був проігнорований і списаний з порядку дня ймовірно через ненависть до Порошенка.

Тому було вирішено розіграти черговий спектакль про милосердного батька нації. І щоб українці не згадували про випущений беркут, адвоката Януковича в ДБР, Медведчука в парламенті, Рабіновича на параді в Москві, захоплені позиції на фронті, Оман та інші зашквари, сьогодні мав бути знятий фільм про всепрощення, порятунок наших, як Батько Зеленський піклюється про українців.

А вийшло те, що вийшло.
Зганьбилися всі.

Тепер про причини цієї ганьби.
На мій погляд, таких причин є п'ять. Дві з яких - системні.

Причина перша. Системна.
Такого би ніколи не сталося 6 років тому, після Майдану, коли люди жертвували собою заради інших.
Але саме системне руйнування ідей Майдану, які передбачали самопожертву заради вищих цілей, дискредитація позитивних суспільних процесів, повернення до совкової філософії "государство мнє обязано" й привело до такої деградації і оскотиніння суспільства.
З іншого боку, саме така деградація і оскотиніння зробила Зеленського президентом. Саме халяви вимагали його виборці. Саме халяву він їм і пропонував.

Причина друга. Системна
Вірус ненависті. Останні 5 років суспільство живе ненавистю до інших представників суспільства. Зеленський, якому довірилося 3/4 українців, якби він був мудрим президентом, він би цю ненависть або направив в правильне русло (окупаційна армія на нашій землі), або б викорінював цю ненависть, змушуючи людей працювати на благо, творити, створювати.
Але він, його люди й далі породжують, плодять ненависть всередині країни. Про його особисту ненависть до Порошенка я промовчу, але як можна не зауважувати і дозволяти своїм депутатам породжувати регіональні срачі, зокрема й щодо коронавірусу. Ось їх результ.
Знову ж... з іншого боку, якщо б не вірус ненависті, то Зеленський би не став президентом. Саме через це, через його "вироки" його й обрали.

Причина третя. Власне брехня самого Зеленського.
Скажіть, а ви довіряєте чуваку, який наобіцяв три міхи, не зробив нічого і на прес-конференції присвяченій російській атаці по позиціям, щодо яких він САМ гарантував безпеку, де гусня захопила наші позиції, де є загиблі і поранені він розказує про провокації і "мір", паралельно роздаючи гарантії вже по коронавірусу?

Причина четверта. Команда ідіотів.
Впевнений, що цього всього би не було, якщо б людей евакуювали тоді, коли їх мали евакуювати, коли евакуйовували своїх громадян інші європейські країни, коли кількість заражених була 4 тисячі (зараз 80 тисяч), тобто, якщо б евакуювали 3-4 тижні тому.
Впевнений, що цього всього би не було, якщо б цей процес провести правильно. Організували місце тут, швиденько поїхали, забрали, привезли, розмістили. Але це треба було зробити, для цього треба було провести організаційну роботу без піару, але головним був піар.
Впевнений, що цього всього би не було, якщо б ідіоти з команди не розказували про те що це не вірус, то маркетинговий хід для продажу масок, не звітували би перед виборцями за захищені території, насміхаючись над жителями інших регіонів, якби не плодили брехню про місце розміщення (нафіга це було?), якби говорили з людьми, зі своїми виборцями, а не наганяли нацгвардію, якби роз'яснювали людям, а не ботами розганяли хйню.

І причина п'ята. Володимир Зеленський.
Чувак, ти зганьбився. В усьому.
Ти аж ніяк не лідер нації, ніхто не почувається в безпеці за твоєю спиною.
Вибачся і йди, забравши з собою всіх тих, кого ти привів.

#читаємо_вголос Mason Lemberg
2020-02-21 13:32:49 |
Цей чувак ботЗЕня, сам від влади не піду як і Х@йло.

Гнати сраной мітлой
2020-02-21 18:05:56
Зелена Шмаркля! Ти Вирок не Порошенку, а всім отим 73 відсоткам, нашіх дуже мудрих громадян!

А між тим, яка на х@й різниця Гірше ж не буде! Та почекайте
2020-02-21 21:06:07
Ґанок
21 лютого — Міжнародний день рідної мови.🇺🇦

Мово рідна!
Колискова
Материнська ніжна мово!
Мово сили й простоти, –
Гей, яка ж прекрасна Ти!

Перше слово – крик любови,
Сміх і радість немовляти –
Неповторне слово «Мати» –
Про життя найперше слово…

Друге слово – гімн величний,
Грім звитяг і клекіт орлий, –
Звук «Вітчизни» неповторний
І простий, і предковічний…

Ну, а третє слово – «Мила» –
Буря крові, пісня рвійна
І така, як пах любистку,
І така, як мрійка мрійна…

Перейшов усі світи я –
Є прекрасних мов багато,
Але першою, як Мати,
Серед мов одна лиш ти є.

Ти велична і проста
Ти стара і вічно нова.
Ти могутня, рідна мово!
Мово – пісня колискова.
Мова – матері уста.

Іван Багряний

🙂
Плекаймо рідне та любімо Україну!💙💛
2020-02-21 08:10:38 |
СПОЧАТКУ ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВІДПУСКАЄ ВБИВЦЬ, А ПОТІМ КЛАДЕ КВІТИ НА МОГИЛИ УБИТИХ — БАТЬКО ГЕРОЯ НЕБЕСНОЇ СОТНІ.
Про це в ефірі "Прямого" сказав батько Героя Небесної Сотні Романа Гурика Ігор Гурик.
"Нам зателефонували вчора ввечері о дев’ятій годині вечора і запропонували піти на зустріч до президента, де була обмежена кількість місць, скажемо так. Напевно, як на шоу своє запрошують, вони так само хотіли й нас запросити. Я, звичайно, відмовився. Хоча, я хотів би з ним зустрітися, але наодинці, щоб не було ні камер, нікого. Просто подивитися йому в очі й задати декілька питань, і висказати своє йому", - сказав батько загиблого Героя.
Гурик також згадав, що родинам Героїв Небесної Сотні не дозволили покласти квіти біля меморіалу загиблим, доки це робив Зеленський.
"Коли він (президент Зеленський - ред.) йшов покладати квіти, мене там зранку не було. Але була частина родин, які приїхали з інших областей. Вони хотіли теж піти покласти квіти. Так їх просто не пустили. Розумієте? Просто не пустили.
Вся ця ситуація дуже болить. Що найбільш ганебне в цьому є, як на мене? Коли люди мерзли на Майдані та відстоювали честь і гідність свою і нашої держави, ця людина (президент - ред.) жартувала з цього всього, "добувала електроенергію", як він казав. Після цього вбивць, по яких є докази, що саме вони стріляли, саме вони вбивали, випустити цих убивць і йти тепер класти квіти людям, яких вбили, – як цю людину можна назвати?", - зазначив батько Героя Небесної Сотні.
2020-02-20 23:34:15 |
ПреЗедент з супругою

Зайнялись наругою –

Пам,ять i могили

Лицемiрством осквернили.

2020-02-21 02:08:00
Спочатку ви кормите народ тупими серіалами та ідіотськими шоу, кошмарите людей на ТВ апокаліптичними новинами, згортаєте соціальні програми та відмовляєтесь фінансувати систему охорони здоров я та освіти, пробуджуєте ниці інстинкти натовпу ,, всі усюди крадуть, всіх треба садити",зневажаєте людей та тримаєте їх за бидло, не в змозі впоратись з алкоголізацією населення та ігорним бізнесом, вішаєте на вуха лапшу що будь-яка кухарка може керувати державою і дро.ите в парламенті, експерементуєте владою та країною. А потім відверто дивуєтесь що ,,народ в нас не такий , онде дороги почав перекривати з за коронавірусу"

Народ в нас саме такий!!

Самий звичайний.

Простий та змучений безнадією.

Звикайте до реальності діджиталізатори х.рові.Як людина , яка кожен день ходить по дворах, кажу.

Borys Filatov
2020-02-21 08:18:17
Богдан Томенчук
Сміються в очі:"Слава Україні?"
"Героям слава" - тиша із віків...
Ну що не так було в Господній глині,
Що ми якісь у нього не такі?
Яких ще нам себе і оберегів,
Щоб не шукати стежки на поклін?
Ти чуєш регіт, уселенський регіт,
Страшніший, аніж поминальний дзвін?
Немає бродів у вогні й тисинах...
Розпався час на поминальні дні...
Той, що спромігся воскресити Сина,
Чи Ти згадаєш про людськИх синів?
Вони уже сакраментальні, жертви,
І надаремний їх тодішній здвиг?
Дай Боже честі поховати мертвих
І сил не відцуратися живих...
2020-02-20 21:13:07 |
Світлої пам’яті Героя...Татусю, не плач, будь ласка,

Змиритися треба з тим...

Для когось – Блакитна каска,

Для тебе – синок Устим...В мої 19 юні

Забрали у мене все...

Я квіти носив красуні,

А зараз вона несе..Ти, тату, свічу запалиш,

Здригнеться в риданнях стан,

Покинув я світлий Збараж,

Покликав мене Майдан...Не плач, мій татусь, хоч гірко,

В сльозах не ховай лице...

Мені дали орден, "Зірку",

Не втішить тебе оце...І знов пестять мармур руки,

Яким не тримати онук...

Для тебе – довічна мука,

Для інших – боєць Голоднюк...

(с)Вікторія Бричкова-АбуКадум
2020-02-20 21:13:55
Володимир В'ятрович
Хтось ще сумніваєтеся, що режим Зеленського збирається переслідувати учасників Революції Гідності за опір банді Януковича, "беркуту" і криміналітету?

Поставлена Зеленським очільниця ДБР Венедіктова (та сама, заступником у якої адвокат Януковича Бабіков) прямим текстом вимагає скасувати закон про заборону переслідувань учасників Майдану. Бо він перешкоджає "об'єктивному розслідуванню вбивств правоохоронців".

Пряма мова Венедіктової: " З точки зору справедливості, ми повинні пам'ятати і про 13 загиблих правоохоронців, які виконували наказ... Якщо ми хочемо справедливого і чесного розслідування, то цей закон потрібно скасувати..."

Тобто, щоб ви розуміли: режим Зеленського, так само як 6 років тому банда Януковича, збирається переслідувати й саджати тих, хто чинив опір злодіям, які станом на ранок 20 лютого 2014 року вже вбили десятки, поранили сотні і травмували тисячі людей.

Тисячі майданівців боронили своє життя і свободу, майбутнє своєї эх, як могли - відбивалися від злочинців у погонах і без камінням, коктейлями молотова, а іноді й голими руками. І тепер героїв Майдану, які чинили опір бандитам, хочуть знову оголосити злочинцями. Лише тому, що частина бандитів була в погонах і хтось з них отримав травми загинув при виконанні злочинного наказу.

Це відбувається офіційно, від імені держави. Хто ще не розплющив очі, саме час це зробити.
2020-02-20 21:11:43 |
Колишній політв’язень Росії, кримський режисер Олег Сенцов вважає, що президент Володимир Зеленський, шукаючи миру, пропонує домовлятися з убивцямиНа руках у Путіна українська кров. Але після майже шести років війни ми маємо ситуацію, коли нам знову пропонують домовитися з вбивцями. Легалізувати ставлеників окупантів, патрулювати спільно з ними кордон, дати воду в Крим тощо. Хтось не розуміє, чим наступ відрізняється від провокації та хто його почав.Навряд в Україні знайдеться людина, яка хоче воювати вічно. Ми усі прагнемо миру, але не ціною віддачі всього, за що ми боролися ці шість років. Ми хочемо миру, але тільки після нашої перемоги.Олег Сенцов
2020-02-20 21:14:33
Oleg Helg

Самолёт, вирус, госпиталь.
Очередной приступ полного непрофессионализма от Зеленского и его команды.
Какого хрена, надо было устраивать этот пошлый детектив, от министра здравоохранения Зоряны Скалецкой и самого Зели.
Напустили блин туману. Отвезем эвакуированных с Китая от коронавируса, на карантин неизвестно куда, поставим сто тысяч человек охраны.
Теперь вылазит. Везут, по слухам, во Львов. В Винниковский областной госпиталь ветеранов войны. Персонал поставили перед фактом и запретили разглашать информацию, подготовительных мероприятий не провели. Среди эвакуированных украинцев, какого то хрена, какие-то латиноамериканцы. Чтобы освободить место, срочно выписывают недолечившихся ветеранов.
Итог. Местные жители в шоке, персонал госпиталя в офигении, атовцы без лечения.
Зато провокаторы на зарплате из Слуги Народа, типа Дубинского, рассказывают какие на Западной Украине люди плохие.
Дбл, бл@ть. Вы что, не могли снять санаторий в любом тихом месте - в горах, в лесах, в степях, подальше от населенных пунктов? Или взять любой объект ДУСи, которая Зеленского обслуживает? Набрать персонал из лучших инфекционистов и сделать все тихо.
Нет, блин, устроили срач на всю страну и сталкивают лбами украинцев.
Вся эта шобла у власти или вредители, или идиоты, или два в одном.
2020-02-20 17:12:46 |
Люди! @б Вашу мать! Вы кого выбрали?

Сколько будет продолжаться это @баное шапито?

Оно ж без мозгов! Черепная коробка - у него, это просто

цельная, сплошная кость от затылка до лба! Там же даже

спичечной серы нет, мать вашу
2020-02-20 18:50:40
Олесь, ягодки будуть опісля
2020-02-20 20:36:57
Ще не минуло і року, коли кандидат Зеленський запустив флешмоб до діючий влади: "ідітьусраку"
Пом'ятаєте? Ні? Та де там, цього ви не пам'ятаєте.
А може пам'ятаєте в якій кофточці стояв дружбан Зеленського на стадіоні під час дебатів? Той, що Кошевий? Знов не пам'ятаєте?
Було написано великими літерами: "Pohuj". І це транслювалось по всьому світу.
Так ось і майте, дорогенькі. Це був меседж майбутнього "солнцеликого" всім вам. І перше, і друге.
А ви продовжуйте шукати ворогів, паплюжити героїв, звинувачувати воїнів.
Ви - поети. Вам можна. Тільки потім не шукайте в них захисту.
2020-02-20 15:27:13 |
Сфальсифікована справа "бронежилетів" розвалюється - суд звільнив генерала Марченко остаточно. Справа, яку сфальсифікувало ДБР проти офіцерів Центру контролю якості ЗСУ під керівництвом генерала Марченко - розвалюється на очах.Я вже багато про це писав.Директор ДБР зізнався, що справа бронежилетів та обвинувачення про розкрадання 100 млн гривень - сфальсифіковані.Свідоме блокування головою ДБР закупівель у ЗСУ - абсолютно безпідставне.

Сьогодні отримана важлива перемога - суддя остаточно звільнив генерала Марченка, відмовивши прокурорам Рябошапки, що хотіли посадити бойового офіцера за грати знову.Alex Noyt
2020-02-20 16:55:43
Андрій Смолій
Влада хоче скасувати амністію учасникам Революції Гідності.

І це в такий важкий день для кожного українця, коли ми згадуємо загиблих.
Глава ДБР Венедиктова хоче також розслідувати шкоду, яка нанесена беркутівцям та іншим правоохоронцям.

Це вже не просто заяви. Це законодавча ініціатива ДБР, яку вони збираються вносити до Верховної Ради, що призведе до ПЕРЕСЛІДУВАННЯ учасників Майдану.

Фактично, це буде завершенням реваншистського антимайдану, який уособлюють собою «оновлені» правоохоронні органи.

Це вже не реванш. Це скочування до Росії. Це знищення та перегляд Революції Гідності як такої.
2020-02-20 15:09:34 |
Юрій Бірюков

И на этом фоне тотальной вакханалии уже и не отсвечивает тот факт, что сегодня годовщина расстрелов Небесной Сотни.И на это фоне тотальной вакханалии уже и не отсвечивает тот факт, что вчера под домашний арест выпустили бойца спецподразделения, которого подозревают в участии в этих расстрелах.Красиво отработали, признаю.
2020-02-20 15:11:14
39-річний киянин Володимир Мельничук не був сотником, не жив постійно на Майдані. Але часто разом з дружиною приходив. Привозив продукти, теплі речі, прибирав на вулиці, будував барикади, допомагав волонтерам-медикам або просто підтримував, як і багато інших людей, своєю присутністю на Майдані передові ряди. 20 лютого 2014 року Володимир зателефонував своїй знайомій, сказав, що він біля Михайлівського собору і тільки що повз нього пронесли тіло ще зовсім хлопчика. Володимир записався до волонтерів-медиків - чекав з машиною, раптом потрібно буде відвезти когось до лікарні. Ближче до вечора до нього приєдналася дружина Марія – тепер вони разом допомагали прибирати в Жовтневому палаці. Вийшли звідти буквально на кілька хвилин, щоб зустрітися з товаришем, і тут сталося жахливе. «Когось вбили! Просто тут! В голову вистрілив снайпер!», - вбивство Володимира зняв на відео випадковий свідок: https://www.youtube.com/watch?v=sjUzaw5pIBY

«Він так любив нашу землю. Хотів її захищати. А я так за нього хвилювалася. Дзвонила і просила піти, - згадує мама Володимира Надія Іванівна. - Так нерозумно сказала: "Я тобою пишаюся, звичайно". А він: "Так, мамо". І постріл. Перше і останнє слово в його житті було "мама" ».

Серце зупинилося вже в лікарні. Куля потрапила Володимиру в шию. У той день, як і завжди, він був беззбройний і навіть не захищений - у нього не було ні каски, ні щита.

У мирному житті Володимир займався ремонтами. Разом з друзями багато подорожував - ходив в піші, водні та велопоходи в Крим, Карпати, Чорногорію, Туніс. Рідко розлучався з фотоапаратом. В інтернеті можна знайти багато фотографій його авторства. Кілька останніх альбомів присвячені Майдану. Портрети абсолютно незнайомих людей у нього виходили щирими і живими. На одній з останніх фотографій прямо в об'єктив з рушниці цілиться беркутівець. Тоді Володимиру вдалося ухилитися і сховатися від кулі за колону. Інша куля наздогнала його через декілька днів...

#Небесна_Сотня #НебеснаСотня

http://nebesna.pravda.com.ua/vladimir-melnichuk.html
2020-02-20 14:35:25 |

Оставлять рецензии могут только участники нашего проекта.Вход для авторов
Забыли пароль?
В прямом эфире
Тот, кто верует в Бога живого,
тот не может сказать: «Бог не важен».
Он берёт на себя очень много
Он глупец или больно отважен.
Рецензия от: Николай Ничипорук
2020-02-22 14:54:54
Запахло жизнью и клумба к месту... Понравилось! Спасибо за улыбку!
Рецензия от: Александр Харчик
2020-02-22 14:47:11
Стихотворение - прелесть!!!
🌹 🌿 🐞
Рецензия от: Елена Максимова
2020-02-22 14:45:04
На форуме обсуждают
Карл Волох
- Чому ти так бісишся? - питають друзі ось уже рік. - Навіть якщо Зеленський справді такий хибний вибір, як ти твердиш, в українців є пре(...)
Рецензия от: Зрадонька
2020-02-22 13:42:32
Павло Бойко
Україна сьогодні дуже нагадує темні віки середньовіччя. Тоді камінням закидали лікарів та абсолютно здорових людей з іншого селища. Поті(...)
Рецензия от: Зрадонька
2020-02-22 10:08:35
Все авторские права на опубликованные произведения принадлежат их авторам и охраняются законами Украины. Использование и перепечатка произведений возможна только с разрешения их автора. При использовании материалов сайта активная ссылка на stihi.in.ua обязательна.