ЩО Ж МИ ЗА НАРОД ТАКИй?
/ АП Текущий момент /
Страница Абсурдыня (для поэтесс)
/ Конкурс Абсурдов /
страница Абсурд (для поэтов)
/ Конкурс Абсурдов /
Сейчас на сайте 2330 человек
Кто онлайн?
Популярное
Новые авторы
Присоединяйся
twitter
youtube

Валентина Леушина


Люблю безмежно свою рідну Україну, дякую своїм батькам, які привили мені таку щиру відкриту душу. Завдяки цьому допомагаю людям, які обділені здоров'ям. Хочу бачити свою рідну Україну без війни.
Общая информация:
Город, странаЖашків
Дата рождения28-Февраль-1954
Книжные издания
  • Любов безмежну покладу на крила.
  • Пишаюся, що я українка.
  • В ПАМ'ЯТІ НАШІЙ НАВІКИ
  • В ПАМ'ЯТІ НАШІЙ НАВІКИ
Дополнительная информация Вийшла з друку моя перша збірка під назвою "Любов безмежну покладу на крила", бажаю своїй ластівці, моїй першій творчій дитинці , високого польоту. Щоби своїм теплом, яке я вселила в цю збірку зігріти увесь всесвіт. Любов безмежну покладу на крила, Розправлю гарно , підкручу вітрила, Всю свою землю облечу із нею, Зігрію всесвіт любов'ю цією. Господь наділяє людей даром недаремно, значить люди своїм талантом повинні висвітлювати всі події, які їх хвилюють і які відбуваються в країні.Вкладати всю душу в твори, які пропонуєш читачеві. Вийшла з друку моя друга книга під назвою"Пишаюсь, що я українка". В нашій країні йде війна, яка зачепила за живе кожного, хто причетний до творчості. Вийшла з друку третя моя збірка, над якою я працювала два роки. Збірка "В пам'яті навіки", яка щойно вийшла, це пам'ять про всіх загиблих жашківчан і всіх, які захищали рідну країну. Вічна пам'ять Героям! Доземний уклін нашим захисникам! Похилилася в зажурі червона калина, Сидить матінка в сорботі,
Последний визит 09.07.2020 19:44
Дата регистрации 27.01.2015 14:46

Автор рекомендует

АлесьКонкурс "Боже Великий Єдиний, нам Україну храни!" АП О. ФедишинБорис АнисимовичПавло Браницький

Вход для авторов
Забыли пароль?
В прямом эфире
Цікавий ритм. Дуже гарно!
Рецензия от: Юлия Щербатюк
2020-07-12 13:11:31
В нашей стране всё украинское принимается само собой, зачем навязывать или опровергать? Всё идёт своим чередом, жаль, что брат против брата, друг против друга. Обидно.
Рецензия от: артемия
2020-07-12 13:09:19
Сьогодні почув які чвари та бійки, війни були з приводу мови у славетній багатомовній Швейцарії, та Ельзасі - Лотарінгії: хто кого на яких землях захоплював, - забороняв місцеву мову, примушуючи вивчати свою; німці - німецьку, французи - французьку, поки народи не порозумілись та разом обрали владу, яка обома мовами почала займатись економікою, та соціальними питаннями, які на всіх мовах однакові. Уверен, многие россияне и украинцы понимают что их разводят гадкие мздоимцы путиноиды и рабинозезеки (в Украине пупиноиды, при наличии 50 000 бандеровцев, называют всех (до 40 млн!) граждан Украины... - бандеровцами, хунтой(!), а ведь в РФ до 55 фашистских организаций, РФ поддерживает правые и левые (по сути фашистские!) партии Европы и всего мира, на всех континентах, даже бандитов и джихада исламистов, запрещённых в РФ, аки сепаратизм, прикармливаемый РФ в Крыму, Донецке, Луганске, Абхазии, Осетии, даже в Европе и Африке... иже с ними (тоже фашистские по сути!). Народы мира обязаны прекратить гибридные войны за территории, войны в защиту русскоязычного населения, а само русскоязычное население, во имя спасения более 200 наций народностей, живущих в РФ, Украине, постсоветских странах, должно увидеть во что превратила РФ, ранее высокоразвитые Донецк, Луганск, Абхазию, Осетию, даже Крым, Кремль обращает их в военные базы, а народы в пушечное мясо для войнПутина!! - Геть від такої Московії, від путіна, та його абреків куплених за гроші та владні повноваження...

Оценки по стихотворению:
Ритм: 5
Размер: 5
Рифма: 5
Метафоричность и целостность образов: 5
Эмоциональное воздействие: 5
Глубина мысли и точность логики: 5
Рецензия от: Виктор Харламов
2020-07-12 13:08:56
На форуме обсуждают
Хто він - автор герба ОУН?

Роберт Лісовський (1893-1982)
- уродженець м. Кам‘янське, яке тоді входило до Катеринославської губерніі(...)
Рецензия от: Радонька
2020-07-12 09:36:33
СЬОГОДНІ ТРАГІЧНА ДАТА ДЛЯ УКРАЇНИ!

Сьогодні роковини одних із тих подій про які НІКОЛИ не можна забувати у відносинах із північним сусідом і особл(...)
Рецензия от: Радонька
2020-07-12 09:35:34
Все авторские права на опубликованные произведения принадлежат их авторам и охраняются законами Украины. Использование и перепечатка произведений возможна только с разрешения их автора. При использовании материалов сайта активная ссылка на stihi.in.ua обязательна.