ОС-01, Валентина Гришко
/ АП Рецензії /
Основний склад
/ АП Рецензії /
БОЛЬ ЗЕМЛИ
/ АП Текущий момент /
Сейчас на сайте 2038 человек
Кто онлайн?
Популярное
Новые авторы
Присоединяйся
twitter
youtube

ПростоЛикаЯ

Общая информация:
Город, странаДнепр
Дата рождения21-Январь-1998
Последний визит 03.08.2020 23:00
Дата регистрации 07.07.2020 23:28

Вход для авторов
Забыли пароль?
В прямом эфире
Легко и красиво ,мне очень понравился
Рецензия от: Надежда 11
2020-08-04 16:45:32
Однозначно за основний склад, вірші варті уваги - образні,щирі,
завжди читаю цього автора з насолодою, рядки настільки
заворожуть, що хочеться перечитувати по декілька разів!
Рецензия от: Фигаро
2020-08-04 16:45:09
Хочу сказати про те, що вірші п.Валентини припали до душі багатьом авторам и читачам тому, що при читанні відчуваються справжні почуття, які вкладені у рядкі віршів! І навіть, якщо віршовані замальовки в деяких віршах, це були лише фантазії, або автор розповідала у віршах про любов, якусь життєву історію, завжди здавалось, що насправді це було пережите п.Валентиною, але навіть якщо мова йшла про ЛГ, то для того щоби написати чуттєвий вірш про любов, треба усе це пережити і в думках, і серцем, і душею. Якщо автор вміє це зробити, це великий плюс+. Що стосується техніки віршування, вона вже на такому рівні, який обігнав багатьох авторів з ОС. Що, мені особисто сподобалось напочатку знайомства з творчістю п.Валентини? - Мені сподобалось те, що якщо були деякі технічні помилки зв`язані з ритмічністю і віршованим розміром) то, п. Валентина завжди уважно прислуховувалась до порад і завжди виправляючи, дякувала іншому автору, за конструктивні підказки - стосовно віршованої форми. Автор дуже швидко підняла свій рівень Техніки віршування і тому на данний момент - п.Валентина вже має покинути Кафедру і бути в ОС!
PS - Декілька слів хочу сказати про схеми, які зробив АП для наочності... У 1 і 2 віршах, ми бачимо, що фінальні катрени трішечки відрізняються від попередніх катренів у віршах, у 1 вірші в фіналі подовжені на 1 склад 2 і 4 рядок, це не "смертельно" і таке буває, коли автор так задумав, або так написалось... Що хочу побажати п.Валентині - лише всього найкращого!
Рецензия от: Тетяна Іванова Юртина
2020-08-04 16:44:30
На форуме обсуждают
Валерій Прозапас

Якщо пошкрябати представника втомленого/зубожілого "простого наріда" (тм), як я сьогодні одного дядю біля нашої палатки (...)
Рецензия от: Радонька
2020-08-04 16:23:36
Для тех, кто считает себя "народом Донбасса" и настаивает на этом статусе.
Например, я не собираюсь кормить этот "народ".
Сраз(...)
Рецензия от: Радонька
2020-08-04 14:21:04
Все авторские права на опубликованные произведения принадлежат их авторам и охраняются законами Украины. Использование и перепечатка произведений возможна только с разрешения их автора. При использовании материалов сайта активная ссылка на stihi.in.ua обязательна.