ОС-02, Галина Бродская
/ АП Рецензії /
НАРИСУЙ СЛОВОМ
/ АП Проба пера /
КОНКУРС!
/ АП Проба пера /
Основний склад
/ АП Рецензії /
БОЛЬ ЗЕМЛИ
/ АП Текущий момент /
Сейчас на сайте 2500 человек
Кто онлайн?
Популярное
Новые авторы
Присоединяйся
twitter
youtube
Стихи - это, прежде всего, искусство словесности, об этом нужно помнить. Если нет дара писать стихи, но есть что сказать - пишите прозу...
Автор: Геннадий Дегтярёв
Опубликовано: 2019-02-23 19:57:43

Форум о самом разном:: Часть - 2

Здесь предлагаю авторам задавать самые что ни на есть разные темы для обсуждения. Российских и отечественных ватников здесь не будет.
Пишите новости, рассказывайте всем о чём-то интересном, что попалось вам на глаза, спрашивайте мнение авторов о чём-то, поведайте всем
о неизвестных страницах истории, а также знакомьте с интересными авторами (просьба лишь себя любимого не рекламировать)...

Количество читателей: 2909

Всего рецензий на эту публикацию: 54. Читать все рецензии >>>
Последние 15 рецензий (последнее сверху):
Пока президент Зеленский полностью блокирует действия МИД,
группа внешнего мониторинга сообщает:
На встрече Макрона и Путина достигнута Согласованная позиция Франции и РФ.

До начала заседания Нормандской четверки Украина должна ввести в действие законодательство и подзаконные акты о функционировании особого статуса некоторых районов. Донецкой и Луганской областей и начать законодательную реализацию вопроса о внесудебном механизме проведения амнистии всем участникам незаконных вооруженных формирований.

В основу предложений президента Франции Макрона президенту РФ Путину положен уже ранее отвергнутый украинской дипломатией "принцип Юнгера".
Данная дипломатическая конструкция предполагает негласное выведение вопроса Крыма за пределы осуждаемых вопросов, с сосредоточением на поэтапной реализации положений Минских соглашений с поэтапным снятием санкций с РФ.
2019-08-20 09:58:21 |
Андрей Макаревич: Не путин сделал народ стадом, а стадо выбрало и сделало из путина такого правителя. И это беда.
=========
Те саме можна сказати й про нас...
2019-08-18 11:32:12 |
У коридорах адміністрації Нашого Президента висіли портрети Наших Солдатів

Карликовий малорос їх поміняв на картинки з шаурмою та всякими помиями. Гундосого трясе від усього українського і українців.
Немає слів і немає виправдання.Замисліться ті, що голосували за Зеленського, - ваш кумир ВИКИНУВ портрети людей, які усі ці 5 років давали можливість вам і вашому божествуі забути про війну.

Іван Лютий
2019-08-18 09:22:52 |
Обпльовуючи діючого "легетимного" президента Ви ллєте воду не на ту мельницю

Присутність ,в портретах, покійників, в місці де створюються закони, умови для існуванні живого організму -ДЕРЖАВИ не є правильним( пройдений етап), постійно турбуючи їх душі - вшанування навпаки,

Якщо Ви маєте гострого язика використайте його в боротьбі з корупцією, власниками супермаркетів, аптек з фактами, приводами до суду, оце беде внесок в благополуччя держави

Виступаючи на боці опозиції, даєти всим зрозуміти на кого працюєте, та хто Вам платить

На мій погляд така позиція гірша ніж позиція самої зажованої вати
2019-09-28 19:55:57
Ми вмикаємо світло своїх стадіонів,
Щоб тільки б не бачити неба.
Над безоднею мружимо очі
Щоб тільки не бачити дна.
Ми штурмуємо лінію перших вагонів,
Бо решту чіпати не треба.
Бо позаду в тунелі гуркоче
Нав'язливе слово - війна.

Ми скидаємо власний тягар, наче жертву,
Тому хто підставить нам спину.
Роздаємо, як щедрі дарунки,
Накрадені щирі слова.
Нам, як прірві, до коліків хочеться жерти -
Негайно, і в будь яку ціну.
По цимбалах, хто сплатить рахунки,
І кров'ю напоїть жнива.

Там, на небі, безсило розводять руками -
Ми топчемо в бруд допомогу.
А внизу влаштували вечірку,
Бо нас майже з'їла іржа.
Доведеться зустріти світанок з думками
Про розум, любов і дорогу.
А під вечір шукати ганчірку,
Щоб витерти плями з ножа.
Гліб Бабіч
2019-08-18 09:16:03 |
За тиждень до 28 дня незалежності хочу сказати наступне.

Минулого року, при "дуже поганому злочинному діктатору Порошенку" у нас був парад, якого бзділа раісся і яким можна було пишатися. Ми рухалися в Європу і в Нато, так чи інакше у світовій політиці ми були важливим гравцем. Зростала економіка, відбудовувалася держава, на фронті потрошку тіснили пацаків на схід. На свята всі ходили у вишиванках, отримали томос і всяке таке.
Так, не без недоліків. Але загальний вектор був норм.

А при зеленському іде дерибан залишків економіки. Ніяких обіцяних для тупого електорату покращень щось не видно. Замість параду у нас грьобаний карнавал. Вишиванок цього літа майже не видно. Кумовство у владі і занепад у армії.

Це хтось зробив разом. Звісно не ті, хто попри всі чітко видимі перспективи хуярив владу з усіх стволів. Це, конєшно, оті погані, якісь погані люди...
Але кушать все отето ви будете разом. Великою ложною. Можливо навіть примусово.
Здобули...

#читаємо_вголос Сергей Петренко
2019-08-17 21:17:39 |
Лютые новости:

1. Будни мокшанских дикарей. Мародеры разбирают по частям экстренно севший в поле самолет. Двуногие забирают вещи из салона самолета Airbus A321, который совершил экстренную посадку в кукурузном поле из-за отказала двигателей.

Ремарка. Экипаж самолета «Уральских авиалиний» сбитый чайками, попал в список врагов Украины. Ибо нехуй не то что шастать, но и летать.

2. Мистическая Ихтамнетия. Увеличение радиационного фона в 16 раз в Северодвинске после взрыва реактивной установки на военном полигоне связано с прохождением радиоактивного облака.

Облако стало причиной повышения радиационного фона.

Как правило во всех бедах на Московии виновна Украина, не исключено, что это облако шло пешком с 1986 года из Чернобыля.

3. Знаете, что для диктатора самое страшное? Быть посмешищем! Испанская El Mundo потешается над Путкиным: его ракеты находятся в стадии поражения собственного населения и неизвестно, покинут ли её.
Злые языки утверждают, что от второй попытки "запуска" с полигона в Белом море криворукие РВСН отказались, поскольку была вероятность отклонения ракеты в сторону Мацквы.

4. Началось? Представители рейтинга богатейших людей планеты 14 августа потеряли в общей сложности 18 миллиардов долларов. Причиной этому стало наиболее существенное с начала года падение фондовых индексов США.

5. Слышите космическую тишину? Это реакция УкрСМИ, антикурвоционеров, активиздов, экспердов и прочего истерического говна на кастрацию комитета ВР по свободе слова.

Так же и коррупция, и цены на бoрщевой набор, и коммуналка - рубильник щёлкнули, нарiд замолк.

Судя по тому, что наши потери умалчивают официально, а секретарь СНБО лично называет обстрелы - перемирием, то готовьтесь уже скоро учиться читать новости "между строк", как при савецком саюзе, потому, что молчать будут про все, что идет вразрез с линией главпидора. Конец эпохи лжи! Где ты, Дунька Миятович?

А помните новости до выборов:
- ВСУ уничтожили блиндаж и технику террористов;
- ВСУ продвинулись на 2-3 км серой зоны;
- ВСУ приняли N единиц военной техники;
- ВСУ заняли такой-то населённый пункт;
- На обстрелы террористов ВСУ уничтожили десяток боевых макак;
- На фронте без потерь.

Вот такие трагические совпадения. Быдлан, ты на 200% заслуживаешь того, что будет дальше.

6. В коридорах администрации нашего президента висели портреты наших солдат. Карликовый малоросс их поменял на картинки с шаурмой и прочими помоями. Эту хриплую блядь трисёт от всего украинского и украинцев. Нет слов и нет оправдания.Задумайтесь суки, голосовавшие за Зеленского, - ваш кумир ВЫКИНУЛ портреты людей, которые все эти 5 лет давали возможность вам и вашему Существу забыть о войне.

7. Нешуточный градус поднимается в противостоянии ходы и Марша. Чувствую, вижу Вызов и первый Экзамен в отстаивании України, яка мені потрібна, яка переживе цю зелену гниль і стане мiцнiшою. День Независимости для меня был, есть и будет главным праздником страны и моим разумеется тоже. Перестаньте говорить, что его кто то украл или осквернил. Нашу Украину в сердце никто не сможет ни украсть, ни осквернить. Главное в каком окружении и с кем проведете этот день.

Киевляне и гости нашего города. Предлагаю не освящать нашим присутствием карнавал имени Бадоева, а собраться в 10:00 в Парке Шевченко на месте сбора ветеранов и оттуда провести их на парад.

Все будет Украина! Я узнавал... Слава Украине!
2019-08-17 21:03:38 |
"Обучєніє" слуг в Трускавці - "коммєрчєская тайна".
Підвіз бюджетніків з областей на "марш" - фінансування невідоме.
Гонорар кліпмєйкерам за хореографічні послуги ЗСУ - воєнная тайна.

"Нєт нікакого крізіса, оні просто пі&ят наши деньґі" (с)
2019-08-17 20:12:58 |
Тамара Горіха Зерня

Фундаментальна відмінність між мною і виборцем Зеленського – вони голосували за те, щоб мені персонально стало гірше. Не абстрактно, а цілком конкретно – такою зашкалюючою була ненависть до людей, які бачили щось хороше в Україні, не жалілись, а дозволяли собі жити і бути щасливими.
Бажання розкуркулити, відібрати, розстріляти «порохоботів», вирвати з м’ясом шматок чужого пирога переважило всі мислимі раціональні аргументи.

Не допускаючи думки, що за інших рівних умов я житиму краще за них. І за дискримінаційних умов все одно житиму краще за них. І навіть якщо мене викинути у чисте поле зі зв’язаними руками, у депресивне село, на поселення, резервацію чи куди там вони планували нас вивозити – я все одно житиму краще за них.
Тому що ми дуже швидко обростаємо бізнесом. І подих перехоплює від перспектив, які відкриваються на кожному кроці. Україна – країна незадоволеного попиту, у нас дефіцит всього. У нас батьки падають з ніг, шукаючи дружній садок для дитини. Черги до електромеханіка на два тижні вперед. Неможливо найняти повара для кейтерингової компанії, навіть при навчанні з нуля. І на вагу золота ті, хто може підібрати персонал, об’єднати у більш-менш керовану структуру і виконати половину вимог замовника.

А село? Лохина, часник, органічна городина, сухофрукти і корисні солодощі, пастила, сири, мед … Маючи паї та городи по сорок соток, як рука піднімається волати про зубожіння? Ну візьми качок на відгодівлю, ну купи порося, ну стань раком і посади редиску на продаж, звари бринзу - тільки роби щось! Не ний.

А я голосувала за наше спільне краще майбутнє, і своє, і їхнє. Я не хотіла нікого репресувати, не зарилася на чужі статки, не чекала від них допомоги. Я просто хотіла, щоб нам не заважали.
Голосувала, прекрасно усвідомлюючи, що у разі нашого програшу погано стане насамперед вам. Тому що нова влада почне стригти там, де жирно. А де у нас жирно? Яка сфера у нас перекачана дотаціями, неспівмірними із вкладом громадян? Та субсидії, звичайно. Мільйони домогосподарств отримують незароблену і незаслужену знижку за комуналку. І це «бариги» і «хунта» мирилися з каменюкою на шиї державного бюджету, а нові миритися не стануть, тому що це тепер їхній бюджет і їхня персональна кишеня.
Що іще? Регіональні програми розвитку, поза сумнівом. Всі ці дороги, садочки, фонтани і клумби, дитячі майданчики, бібліотеки, щоденні фестивалі та концерти під відкритим небом, все те, чому ви показали жирний середній палець, - все піде під ніж як нераціональне барство.
Надлишкове майно в армії, надлишкова земля у кадастрі, надлишкові підприємства, інститути, лікарні, школи, надлишкова газотранспортна система, надлишкові безкоштовні траси і безплатні мости, збиткова залізниця, пошта – здуріти можна, скільки у нас всього надлишкового.

І головне. Плоть від плоті ваша, міліція, податкова, суди, прокуратура, армада службовців отримали чіткий сигнал: можна не церемонитися. Страху немає, стримуючого фактора немає, роби що хочеш. Це ж ви тепер будете платити за кожну довідку. Це для вас закінчаться безкоштовні ліки у стаціонарі і виплати по безробіттю, а не для мене. Це ви колись перечитаєте зелені листівки, на яких нема нічого, жодної обіцянки, жодної програми – тільки «зробимо їх разом». І задастеся питанням – а кого ж ми все таки «зробили»?
Мені не доведеться, я і так знаю відповідь.
2019-08-17 20:10:46 |
знаnGlBZX0K0aYqLxeYBKlIo9MZse7uJ7PE2XR7HKE
2019-08-17 13:04:40 |
"Рафік ніуінауат! .." або "Час шити".

Ну що, СБУ закрило справу Портнова про державну зраду.
А ви питали - навіщо призначати головою Служби Божої України керівника 95 Кварталу, фахівця з офшорному бізнесу і друга дитинства веселого гаранта? Давати йому цілого лейтенанта, і терміново присвоювати йому в Вікіпедії статус "державний діяч".

У тому числі і для цього. Тому, що державний діяч не тільки не образить державного діяча, але і допоможе створити йому державну діяльність.

Довгий кримінальний шлейф Портнова, його активна діяльність на посаді радника Януковича, авторство в одіозних законах, а так же жирний "кримський слід" в біографії - більш не є приводом для уваги нещодавніх лицарів безпеки (а тепер надійних шпаг (особисто) президента, за версією пана Баканова ).

Ще недавно, я говорив, що чутки про можливе призначення Портнова на посаду генпрокурора - нісенітниця. Тому, що це навіть не "червона лінія" - палаючий рів з напалмом для будь-якої влади, яка хоч трохи вважає себе українською.
Тепер же - все можливо.

Мрія "президента в смартфоні" про власну прокуратуру (і всі інши силові відомства) - ось-ось здійсниться. Система противаг зовсім скоро буде розібрана остаточно, і швидше за все переплавлена на веселі різнокольорові кастети.
І тепер, дійсно - чому б не Портнов?

Способів тримати новоспеченого прокурора за "особисті противаги" - хоч відбавляй (з цієї пісні вже нікуди не викинути слів, можна їх тільки на якийсь час забути).
А казка про "повністю незалежного генерального прокурора" вже готова до ротації за всіма медіа.
Тим більше, що схема "незалежності" вже випробувана на ДБР, яка не розгинаючись працює фактично на одного Портнова беручи до виконання все підряд, включаючи повний абсурд.

Кажете, закон про люстрацію не дозволить? Ну, по-перше, скільки проживе цей закон при новій Раді, і кого в підсумку будуть люструвати - велике питання.
А по-друге - є чудовий прецедент з АП.
Тепер досить перейменувати Генеральну Прокуратуру в Адміральну, або, скажімо, в Орден Пркураторів - і питання вирішене.
Хоч Пшонку повертай.

У кожному жарті, як відомо, є тільки частка жарту.
Так що - якщо (при реалізації найбільш веселого сценарію):

1. Ви співпрацювали з попередньою (злочинною) владою в будь-якій формі (або підтримували її).
2. Брали участь в опорі (поваленні) легітимної влади в 13-14 роках.
3. Необережно "кошмарили" туристів з Росії і мирних озброєних громадян, в процесі "конфлікту на сході" (або, взагалі, вбили когось із них)
4. Здійснили ще яке-небудь діяння, що не вкладається в прийдешню нову систему визначень доба і зла.

- будьте дорослими і свідомими.

Приведіть у порядок свої справи. Знайдіть хорошого адвоката. Тримайте під рукою чемоданчик з практичним одягом і зміною білизни.
І продумайте свою лінію поведінки на допитах, і відповіді на питання слідчого.
Може статися, що у нової незалежної прокуратури (і інших відповідальних служб) вони до вас з'являться.

Так Так. Я нагнітаю.
Пам'ятайте, ви і раніше багато про що мені так говорили?

Коли необхідно багато шити - звуть кравця. А буває, що і портнова (якщо російською)

Ви не знали?
Гліб Бабіч
2019-08-17 12:57:58 |
Захисти Україну
9 год ·
Часи Януковича повертаються?

Відчувши, що «Хода Гідності», анонсована Зеленським, може не зібрати значної кількості учасників, Офіс Президента України розіслав в обласні державні адміністрації лист з рекомендацією прислати до Києва 24 серпня представників на святкування Дня Незалежності.

В одному з пунктів опублікованого на сайті Еспресо ТБ листа зазначено: "забезпечити в установленому порядку фінансування видатків на організацію та участь представників областей та міста Києва у заході". Тобто, мова про бюджетні витрати на організацію масовки «Ходи Гідності».
https://espreso.tv/…/na_den_nezalezhnosti_ofis_prezydenta_p…

Таке ми вже колись проходили. Трохи більше як 5 років тому. Віктор Янукович, а також Леонід Кучма не цуралися за кошти держбюджету забезпечувати масовки на заходах за своєю участю, не цуралися зганяти на акції бюджетників, студентів і навіть школярів. До речі, така практика надзвичайна популярна в Росії.

Схоже, Зеленський дуже переживає, що на Марші Захисників України буде більше людей, ніж на його «параді». Людей, які вийдуть за покликом серця, а не вказівкою адміністрацій в «добровільно-примусовому порядку», вийдуть за власний ресурс, а не за кошти бюджету.
2019-08-17 07:01:26 |
Если у Зеленского и есть какая-то осознанная политическая линия, то это линия кота Леопольда: "Ребята, давайте жить дружно!".
Поэтому жителей ОРДиЛО (всех без исключения!) нужно всячески мирить с остальной Украиной, а антимайдановцев мирить с майдановцами. Причем не на какой-то общей основе (а какой?) - просто "собрались вместе, посмотрели друг другу в глаза, улыбнулись и помирились".
Вся партия "Слуга народа" построена именно на этом принципе. Ноев ковчег, "с миру по нитке", всякой твари по паре. "Тогда волк будет жить вместе с ягненком, и барс будет лежать вместе с козленком; и теленок, и молодой лев, и вол будут вместе, и малое дитя будет водить их..."
"Малое дитя" - это типа наш президент-миротворец.
И идея "замириться" с Путиным, "посмотрев ему в глаза" - это продолжение той же темы.
А на День Независимости будут мириться Майдан с Майдансом. "Потом решили совместить" (с).
И Украина, прослезившись, обнимется с Малороссией, і вони вдвох забалакають на такому привичному для них суржику, що как раз і потрібно було доказать.
И попробуйте сказать, что "национальное примирение" - это неактуальная тема. Актуальная, еще как. Вот только... если со вторым словом тут все ясно, в каком смысле сказано первое?
Это, собственно, и есть наш сегодняшний вопрос вопросовю. Для всех нас. И для "Слуги народа" в том числе...
Олексій Панич
2019-08-17 01:47:34 |
Ukraine News
14 серпня о 15:31 ·
ХКБМ припиняє виробництво корпусів для БТР-4 та переводить тисячний колектив підприємства на дводенний робочий тиждень


ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О. Морозова" вимушено переводить майже тисячний колектив підприємства на дводенний робочий тиждень. Причина цього – низка рішень Міноборони України, які створюють умови для знищення одного з провідних оборонних підприємств України.

Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

Міністерством оборони припинено фінансування виробництва БТР-4 через нездатність приватної компанії ТОВ "Лозівський ковальсько-механічний завод", яка є монополістом у виготовленні корпусів зі сталі марки "71", виробляти необхідну кількість корпусів.

85-те військове представництво Міноборони заблокувало можливість виробляти корпуси БТР-4 із бронесталі виробництва Євросоюзу на потужностях ХКБМ та інших підприємств Концерну.

Таким чином були штучно створені всі передумови для унеможливлення виконання ХКБМ державного оборонного замовлення з виготовлення БТР-4 для українського війська.

Водночас, Міноборони висунуло до ХКБМ претензії на сплату штрафних санкцій у розмірі 82,3 млн грн за невиконання замовлення.

Також Міністерство оборони, без пояснення причин, припинило фінансування розробок нових видів бронетехніки. Зокрема, глибокої модернізації одного з основних танків українського війська, яка мала докорінно підвищити ефективність бойової машини.

Фактично ХКБМ залишився без замовлення на виготовлення нової техніки, без грошей для розробки перспективних зразків та отримав багатомільйонний штраф, який загрожує остаточно заблокувати підприємство.

Зазначимо, що ХКБМ є легендарним розробником бронетехніки, саме його фахівцями було створено Т-34 та Т-64, крім того саме ХКБМ розробило "Оплот", БТР-3, БТР-4 та іншу сучасну бронетехніку.

Водночас ХКБМ є єдиним в Україні виробником БТР-4, які з перших днів війни застосовуються на передовій та отримали численні позитивні відгуки від бійців.

Нагадаємо, що через позицію військового представництва щодо БТР-4, у квітні цього року на ДП "Житомирський бронетанковий завод" було призупинено роботу цеху з виробництва корпусів для цієї машини.

Концерн неодноразово попереджав, що відмова від використання броні з країн ЄС та застосування архаїчних норм стандартизації часів СРСР ставить під загрозу переозброєння українського війська та нормальне функціонування підприємств бронетанкової галузі України, а у подальшому – всього оборонно-промислового комплексу України.
2019-08-16 14:41:39 |
Любая политика предполагает лицемерие. Особенно, если речь идёт о дипломатии.

Любой украинский политик вынужден говорить о безальтернативности Минских соглашений. О том, что они — это путь к миру на Донбассе. О том, что переговоры и консультации в «минском формате» неизбежны и необходимы.

В реальности же у Киева нет иного выбора, кроме как имитировать выполнение Минских соглашений. Именно имитировать, потому что их прямое выполнение превратит Донбасс в контролируемый Россией анклав. Этот сценарий довольно недвусмысленно предрекают пункты об амнистии, особом статусе региона и контроле над границей, который должен возобновиться лишь после проведения местных выборов.

Киев прекрасно понимал, что буквальное выполнение Минских соглашений приведёт к кризису. Обязательно — политическому. Вероятно — кризису украинской государственности как таковой. Иллюзий не было — вторые Минские соглашения заключались в феврале 2015-го, когда Украина была ослаблена, а Россия могла навязывать свою повестку. И потому Киев решил превратить изначально невыгодное для себя соглашение в уловку. Уловку — для сохранения международных санкций против России.

Для этого Украина раз за разом настаивала на том, что Москва не выполняет первый пункт соглашений. Тот самый, который предусматривает полное прекращение огня вдоль линии соприкосновения. Киев настаивал, что до тех пор, пока этот пункт не выполняется, о реализации следующих договорённостей не может идти речи. И, надо отдать должное, эта тактика работала последние четыре с половиной года.

Россия оставалась под санкциями. Война перешла в позиционную стадию. Количество потерь — в сравнении с цифрами 2014 года — сократилось. И это тот максимум, на который Украина могла рассчитывать.

В этом и состоит необходимое лицемерие. Воплощение Минских соглашений — которые заключались под давлением и призваны были удержать Украину в имперском стойле — по степени эффективности для Киева напоминает выстрел в ногу. Отказ от них в одностороннем порядке чреват отменой санкций против России. Единственный выход — поддерживать статус-кво: «Мы бы и рады, но Россия не выполняет первый пункт о прекращении огня. А потому санкции должны сохраняться».
И если украинский политик настаивает на том, что «Минск» нужно воплотить в жизнь в полном объёме — он либо наивен, либо злонамерен. Или он не понимает механику работы этого механизма. Или он просто пытается воплотить в жизнь российский сценарий.

В эту же копилку наивности — все разговоры о поиске новых форматов. Нормандский, будапештский или какой-либо ещё — это всё не имеет ровным счётом никакого смысла. Мир на Донбассе не наступает вовсе не потому, что за переговорным столом сидят не те дипломаты. Он не наступает лишь потому, что на это нет воли России. Той самой, которая и развязала нынешнюю войну.

Точно так же нет смысла искать новые форматы ради усиления санкций против Москвы. Потому что если бы у ЕС было стремление усилить давление на Кремль — они бы сделали это в рамках «Минска». Вместо этого мы видим желание многих европейских государств смягчить санкции — и вновь зарабатывать на российском рынке. И единственная опция, которая есть в распоряжении Киева — это добиваться поддержания существующего статус-кво.

Украинские политики и дипломаты обречены говорить о безальтернативности Минских соглашений. Но в том и штука, что главное достоинство «Минска» в том, что его реализация так и не началась. И пока соглашения стоят на паузе — Россия несёт убытки от санкций, а Украина сохраняет свой суверенитет.

Только и всего.
Павел Казарин.
2019-08-16 14:36:47 |
И больше всего добивает то, что всё, в чём обвинял Порошенко кандидат Зеленский, теперь узаконено и обращено в пользование. Кумовья, друзья детства, преступники, не сидящие а тюрьмах, а смотрящие по регионам. Олигархи, празднующие победу и народ, ждущий низких тарифов. Они сделали всех. И враг для них не в Кремле. Враг только Порох и только против него они будут бороться и сдавать Украину.
2019-08-16 14:50:48
Валерій Прозапас

Якщо лист Богдана до Кабміну про призупинення фінансування регіональних програм не фейк - то ми маємо задокументований факт узурпації влади.

Звичайно, населення цього не зрозуміє, але точно на собі відчує, бо це робочі місця, заробітні плати, податки, які тепер адмініструються з кабінету ОПи.

Вслід за зупинкою витрат на оборону, припиненням роботи з МВФ, це заявка на згортання децентралізації, вирішувати що ефективно, а що ні для розвитку міст і областей України тепер теж буде Андрєй Іосіфовіч.

Закони економіки відреагують на це дуже швидко, їм немає діла до вподобань електорату - Бєнєсуела перестане бути жартом, вже перестає.

ps. Ну і як я і казав, втратите гідність - забиратимуть хліб, не навпаки.

________
*від ред.: Судячи з того, що з ОПи відповіли на журналістський запит, таки не фейк. Яка чудова #законодавча_ініціатива - притримати фінансування на дитячі садки та мости, поки на місця не прийде своя, трендово зелена влада. І до речі, н ота кой ляд вам садки? епоха бідності ж закінчилась, наймайте гувернантів!
2019-08-16 14:02:13 |
"10.000.000.000 гривень на хлеб не намажешь!" - пошутил Офис ПреЗедента и заморозил выплаты украинским городам.#ВиЗробилиЦеРазом

#ХужеНеБудет
2019-08-16 14:04:58

Оставлять рецензии могут только участники нашего проекта.Вход для авторов
Забыли пароль?
В прямом эфире
!!
Рецензия от: наталия остапенко
2020-08-08 20:37:52
Отлично, Люся!😀 Всех благ! С улыбкой😀👍 🌹🌹㇬ 1;
Рецензия от: Сергей Андрейченко
2020-08-08 20:36:24
Одновременно для мальца
Арбуз и маска для лица.

Смешная картинка и смешной порошок! Отлично!Удачи, Люся! С улыбкой😀👍 🌹🌹㇬ 1;
Рецензия от: Сергей Андрейченко
2020-08-08 20:34:35
На форуме обсуждают
Віталій Портников
Не може не дивувати здивування, з якими багато хто сприймає останні кадрові призначення Зеленського та його соратників.
Вже з пер(...)
Рецензия от: Радонька
2020-08-08 19:27:47
Джон Сміт
Тобто Мін'юст США встановив, що Коломойський з подільниками, серед яких нєкто Мордехай Корф, Урієль Лабер, Хаїм Шошет, Геннадій Боголю(...)
Рецензия от: Радонька
2020-08-08 19:27:14
Все авторские права на опубликованные произведения принадлежат их авторам и охраняются законами Украины. Использование и перепечатка произведений возможна только с разрешения их автора. При использовании материалов сайта активная ссылка на stihi.in.ua обязательна.